Į filmo „Harė Krišna!“ premjerą Vilniuje bilietai išparduoti per pusdienį

27625205_1882674898471101_176212746635948756_o

2017 metais pasaulio kino ekranuose pasirodęs dokumentinis filmas „Harė Krišna! Mantra, judėjimas ir svamis, kuris viską pradėjo“ (rež. John Griesser) atkeliavo ir į Lietuvą. Apie spalvinguosius, visad besišypsančius „Harė Krišnas“ arba „krišnaitus“ pasakojanti kino juosta susižėrė daugybę apdovanojimų vos pasirodžiusi kino teatruose, o Lietuvoje bilietai į premjerą buvo išparduoti per pirmąjį pusdienį.

„Harė Krišna! Mantra, judėjimas ir svamis, kuris viską pradėjo“ – tai dokumentinis filmas apie Šrilos Prabhupados (A. Č. Bhaktivedanta Svamio) – septyniasdešimtmečio indo, bhakti jogo, atvykusio į Ameriką be pažinčių ir pinigų, bet įkvėpusio pasaulinį dvasinį perversmą – gyvenimą. Tai istorija apie gilaus tikėjimo ir tikrų žmogiškųjų vertybių galią. Pirmą kartą Lietuvoje filmas bus pristatytas kovo 10 dieną, Forum Cinemas Vingis kino salėje Vilniuje. Laimingųjų, suspėjusių įsigyti bilietus į premjerą, tądien laukia ne tik pats filmas – organizatoriai žada, kad atvyks svečių iš užsienio ir gerai žinomų žmonių iš Lietuvos. Tiesa, nusiminti neverta, nes paakinti premjeros sėkmės organizatoriai paskelbė apie papildomą seansą kovo 13 dieną. Tą pačią dieną filmas bus rodomas trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Kur bepasirodytų, dokumentinis filmas „Harė Krišna!“ susilaukia labai šiltų žiūrovų atsiliepimų, kai kurie iš jų netgi vadina Šrilą Prabhupadą „Supermenu“ (vaizdo įrašas anglų kalba čia). Kino kritikai taip pat negaili liaupsių: vieni jį vadina „įkvepiančia dvasine patirtimi, kuri nepriklauso nuo žmogaus tikėjimo ar religijos“ („Red Carpet Crash“), kiti pabrėžia, kad filmas „atskleidžia vidinį spindesį“ (Los Andželo „Times“), o treti perspėja, kad tai – „kino tėkmė, perkelianti iš teatro į dabarties akimirką“ („LA Yoga“). Bilietai į papildomą seansą prekyboje pasirodys jau šiandien. Organizatoriai tikisi, kad jie taip pat bus išparduoti per pusdienį.

Daugiau informacijos:

lietuvių kalba – filmo puslapis “Facebook.com”

anglų kalba – originalus filmo puslapis

Pasidalinkite su kitais!