Minime 110-ąsias vienos didžiausių krikščionių mistikių Faustinos Kovalskos gimimo metines

Marija Faustina Kovalska (lenk. Maria Faustyna Kowalska, tikr. Helena Kowalska, Šv. Faustina, 1905 m. rugpjūčio 25 d. Głogowiece – 1938 m. spalio 5 d. Krokuvoje) – Lenkijos vienuolė, mistikė, Romos katalikų bažnyčios šventoji.

Savo pavyzdžiu vienuolė visam pasauliui parodė religinio gyvenimo gelmę. Vis dėlto turbūt labiau nei ji pati mums žinomas pagal jos dvasines vizijas nupieštas Jėzaus paveikslas, tikinčiųjų laikomas stebuklingu.

faustina2Giliausi Šv. Faustinos dvasios turtai mums taip ir liktų nežinomi, jeigu ne jos dienoraštis. Nors ji rašė labai paprasta buitine kalba, tačiau transcendentinių išgyvenimų gelmė yra tikrai iškirtinė. Skubančiai ir pasiklydusiai žmonijai Faustinos Kovalskos gyvenimo istorija yra didžiausias turtas ir vilties švyturys.

Iš visos širdies savo skaitytojams rekomenduojame rasti laiko susipažinti su šios vienuolės dienoraščiu ir dalinamės dokumentiniu filmu apie ją. Tai lietuviškas dokumentinis filmas apie Vilniuje gyvenusią šventąją Faustiną, Dievo gailestingumo apaštalę, per kurią Jėzus Kristus siekė atskleisti didžiausią Dievo savybę – Jo gailestingumą – ir paskatinti žmones Juo labiau pasitikėti. Filmą kūrė Liudvika Pociūnienė, Petras Savickis ir Jonas Banys.

Pasidalinkite su kitais!