Eglė Terekaitė. Ekadašis – laikas geriems darbams

19657366_10154562948910880_7049938210719572864_n

Eglė Terekaitė – ne tik jums, mielieji skaitytojai, jau gana gerai pažįstama Balarama.lt straipsnių autorė, bet ir įkvepianti lektorė, ajurvedos ir sveikos gyvensenos konsultantė, buvusi modelė, dar ir šiandien savo vidiniu ir išoriniu grožiu kerinti visą pasaulį. Dalijamės jos mintimis apie ekadašį.

Šiandien ekadašis. Vienuoliktoji mėnulio diena, kai labai palanku susilaikyti nuo maisto, ypač – nuo grūdinių ir ankštinių kultūrų, save paskirti dvasinei veiklai, geriems darbams, meditacijai, maldai.

Pasnikas – tai ne tik nevalgymas ar susilaikymas nuo sunkesnio maisto. Pirmiausia tai – susilaikymas nuo melo, piktų žodžių ir kritikos. Mūsų mintys ir žodžiai yra tokie galingi. Jais galime žemėje kurti arba rojų, arba pragarą. Žodžiais – kaip strėlėmis – galima sužeisti kito širdį arba ją pagydyti.

Šiandien būkime sąmoningi, kurkime žodžiais rojų, sakykime komplimentus, pagirkime, paskatinkime. O galbūt atsiprašykime.

O veiksmais būkime švelnūs – apkabinkime kuo daugiau žmonių. 

Gražios ir stebuklingos dienos.

Apkabinu visus virtualiai ir mintimis, o šiandien ekadašio laikysiuos valgydama šiek tiek uogų. Dažniausiai pasnikauju tik su šiltu vandenuku.

Eglė Terekaitė