Egidijaus Gubino horoskopas 2020 metams

photo-1576441335949-c4f4a2baf347

Šis horoskopas 2020 metams yra skirtas Mėnulio ženklams. Tai bendro pobūdžio rekomendacijos. Kaip likimas, taip ir kiekvieno iš mūsų horoskopas individualus, todėl pagal individualią gimimo datą rekomendacijos ir tendencijos gali skirtis. Tikiuosi, kad ši bendra informacija padės Jums planuoti gyvenimo įvykius.

Norėdami sužinoti savo mėnulio ženklą įveskite savo gimimo datą čia, žemiau esančioje skiltyje „Mėnulis žvaigždyne“ sužinosite savo Mėnulio ženklą.

2020 metai žada daug jausmų, permainų, emocijų ir išgyvenimų. Tačiau tie, kurie ieškos vidinės ramybės, ateinančiais metais gali surasti jos šaltinį. 2020 metai bus palankūs tiems, kurie ieškos naujų galimybių karjeroje, veikloje ar versle. Tiems žmonėms kurie nori realizuoti save galite tikėtis tai padaryti. Jeigu būsite aktyvūs, galite įgyvendinti savo planus.

Pirma metų pusė bus palankesnė nei antroji, todėl svarbius darbus planuokite pirmoje metų pusėje. Antroje metų pusėje tikėtina daugiau nepalankių pokyčių, krizių ir galimų finansinių problemų. Jeigu pirmoje metų pusėje jums labai gerai seksis, tai pasistenkite laiku sustoti, kad neperdegtumėte. Daugelis gali susidurti su apgaulėmis ir nesąžiningumu, todėl būkite budrūs. Jeigu nebūsite kuo nors pilnai įsitikinę, nerizikuokite ar tai būtų nauji santykiai, ar naujas verslo planas. 

Avinas

Avinams 2020-ieji gali būti vidutiniai metai. Jie gali tikėtis gerų rezultatų karjeros ir finansų srityje. Tačiau metų viduryje finansinė padėtis gali būti šiek tiek sudėtingesnė, bet nuo rudens vėl viskas klostysis gerai. Vertėtų atkreipti daugiau dėmesio į savo sveikatą pavasarį ir vasaros pradžioje bei rudens mėnesiais. Karjeros srityje gali būti palankesnių galimybių pavasario mėnesiais. Galite turėti pasiūlymų veiklos srityje susijusių su užsieniu, keliauti. Studentams gali būti palankios galimybės pavasarį ir rudenį, galite gauti pasiūlymų vykti mokytis į užsienio valstybes. Santykių srityje šie metai gali būti sudėtingesni, todėl reikės dėti daugiau pastangų, kad juose būtų harmonija. Sunkesni periodai santykiuose gali užklupti nuo pavasario iki vasaros vidurio.

Jautis

Jaučiams 2020 metai gali būti gana palankūs nuo pavasario vidurio iki vasaros vidurio. Vertėtų šiais metais atsakingai priiminėti sprendimus susijusius su finansais ir nekilnojamu turtu. Sveikatai daugiau dėmesio skirkite metų pradžioje ir pabaigoje. Veikloje gali būti sunkumų arba pokyčių pirmąjį metų mėnesį. Vėliau galite gauti palankių pasiūlymų, tačiau šiais metai vertėtų būti atsargesniems su rizika ir investicijomis. Studentams, kurie studijuoja su įvairiais tyrimais susijusias sritis gali būti palankūs metai. Santykių srityje metų pradžia gali būti nelengva, todėl teks dažniau ieškoti kompromisų.

Dvyniai

2020-ieji Dvyniams gali būti nestabilūs finansų srityje, todėl vertėtų atsakingai formuoti savo biudžetą. Metų pradžioje gali būti nelengva ir karjeros srityje, todėl gali tekti mokytis kantrybės. Sveikatos srityje gali būti sunkesnis laikotarpis nuo pavasario iki vasaros pabaigos. Veiklos srityje sėkmingesnis periodas gali būti nuo pavasario iki vasaros pradžios. Studentams sėkmingesni bus žiemos ir rudenio mėnesiai, kitais mėnesiais gali tekti dėti daugiau pastangų. Santykių srityje gali būti sunkesni pirmi metų mėnesiai, o nuo pavasario reikės stengtis vengti konfliktų ir labiau rūpintis savo sutuoktiniu. Vienišiai gali tikėtis sutikti savo antrąją pusę.

Vėžys

Vėžiams 2020-ieji gali būti palankūs partnerystėje ir šeimyniniuose santykiuose. Metų pradžioje gali būti sudėtingiau finansų srityje, todėl savo finansus labiau pasaugokite. Antroje metų pusėje Vėžiai gali tikėtis gerų finansų ir palankių sandėrių. Į savo sveikatą daugiau atkreipkite dėmesį pirmoje metų pusėje, o ypač nuo pavasario iki vasaros vidurio venkite bet kokios rizikos. Karjeros srityje metai gali būti pakankamai sėkmingi, galite tikėtis norimo rezultato. Santykių srityje gali būti daug romantiškų akimirkų, tačiau vertėtų būti atidiems kuriant naujus santykius. Nuo pavasario pradžios iki antrojo vasaros mėnesio sutuoktiniams gali būti labiau įtemptas laikotarpis.

Liūtas

Galite tikėtis palankių metų karjeros srityje ir palankių pasiūlymų metų pradžioje. Nuo pavasario iki vasaros pradžios galite tikėtis pelno. Jūsų sveikata gali būti pakankamai stipri, tačiau gali tekti labiau rūpintis artimųjų sveikatos problemomis. Šie metai gali duoti gerų galimybių karjeroje, išskyrus pirmąjį metų mėnesį. Antroje metų pusėje galite gauti gerus pasiūlymus iš užsienio. Studentams gali būti palankūs metai moksluose. Santykių srityje viskas gali klostytis pakankamai harmoningai išskyrus laikotarpį nuo pavasario pradžios iki vasaros vidurio. Ieškantieji antrosios pusės gali tikėtis šiais metais ją sutikti.

Mergelė

Mergelėms 2020 metai gali būti palankūs karjeros, išsilavinimo ir santykių srityse. Metų pradžioje galite tikėtis naujo pajamų šaltinio. Tikėtina, jog pavasarį įsigysite didelių pirkinių susijusių su komfortu. Metų viduryje galite keliauti į tolimas keliones. Sveikatos srityje daugiau dėmesio savo kūnui skirkite pirmais metų mėnesiais, o pavasarį gali tekti labiau rūpintis savo artimaisiais. Karjeros srityje tikėtinas augimas, palankūs pokyčiai, o rudenį galite turėti kelionių susijusių su darbu.  Studentams palankūs metai tobulėjimui ir dalyvavimui įvairiuose konkursuose. Santykių srityje tikėtina harmonija ir geri santykiai su artimaisiais, bei jų palaikymas.

Svarstyklės

Svarstyklės gali tikėtis palankių metų, tačiau pirmais vasaros mėnesiais, bei rudens pabaigoje ir žiemos pradžioje gali būti teisinių problemų, tad būkite atidesni. Finansų srityje metai vidutiniai, galite tikėtis neuždirbtų pajamų. Savo sveikata vertėtų labiau pasirūpinti antrąjį žiemos mėnesį. Karjeros srityje galite tikėtis gerų metų ypač pavasario mėnesiais tikėtini pakilimai. Studentams irgi palankūs metai, jie gali tikėtis gerų įvertinimų. Šeimyniniuose santykiuose gali būti mažiau džiaugsmo, todėl reikės ugdytis daugiau kantrybės. Vertėtų būti atsargesniems dėl savo ir artimųjų sveikatos rudens pradžioje.

Skorpionas

Šie metai Skorpionams gali būti palankūs karjeros ir finansų srityje. Metų viduryje gali būti daugiau išlaidų, todėl stenkitės planuoti savo biudžetą. Šiais metais venkite skolinti pinigus. 2020 gali tekti daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, ypač nuo rudens pradžios gali padaugėti stresinių situacijų. Studentai gali tikėtis gerų įvertinimų ir palankių galimybių. Iki rudens pradžios šeimyninių santykių srityje tikėtina, jog viskas klostysis pakankamai harmoningai, vėliau gali tekti  mokytis daugiau pakantumo. Šeimos žmonėms nuo rudens gali tekti labiau rūpintis savo antrąja puse.

Šaulys

Šauliai 2020 metais gali tikėti palankių rezultatų sveikatos, išsilavinimo ir santykių srityse. Finansų srityje gali būti daugiau išlaidų pavasario mėnesiais. Antroje pavasario pusėje veiklos srityje gali tikėtis papildomų pajamų. Studentų taip pat laukia palankūs metai, jie gali tikėtis gerų rezultatų. Šeimoje, tikėtina, vyraus harmonija, galite turėti tolimų kelionių kartu. Nuo pavasario iki vasaros pradžios galite turėti kai kurių nesklandumų santykiuose dėl kitų žmonių įsikišimo, todėl laikykitės saugaus atstumo bendraudami su priešingos lyties atstovais.

Ožiaragis

Ožiaragiams šie metai gali būti vidutiniai. Daugiau sėkmės galite tikėtis karjeros ir verslo srityje. Metų pradžioje vertėtų labiau saugoti savo turtą ir finansus. Taip pat metų pradžioje daugiau laiko skirkite savo sveikatos priežiūrai. Darbo srityje geresnių galimybių galite tikėtis pavasario mėnesiais. Studentams teks daugiau pastangų dėti nuo pavasario iki vasaros pradžios, tačiau jie gali tikėtis gerų rezultatų. Šeimyniniuose santykiuose gali vyrauti rutina, trūkti džiaugsmo, todėl nevenkite ieškoti žinių, kurios įkvėptų santykių srityje. Metų viduryje galite tikėtis su sutuoktiniu vykti į kelionę, tai padės labiau atsipalaiduoti.

Vandenis

2020-ieji Vandeniams bus harmoningi šeimyninių santykių srityje. Finansų srityje šiais metais gali tekti labiau atsižvelgti į savo išlaidas ir galimybes. Sveikatos srityje vertėtų labiau atkreipti dėmesį į savo mitybą ir daugiau laiko skirti mankštai, bei sveikai gyvensenai. Veiklos srityje vertėtų atsargiai rinktis partnerius, gali kilti rizika konfliktams jeigu dirbate kartu su savo artimaisiais. Studentams gali būti palankesnis laikotarpis metų viduryje, kitu metu mokslai gali reikalauti daugiau kantrybės ir pastangų.

Žuvys

Žuvims šie metai gali būti palankūs karjeros, finansų, sveikatos ir išsilavinimo srityse. 2020-aisiais gali tikėtis tolimų kelionių. Finansiškai palankiausias laikas bus pavasario mėnesiais. Pirmaisiais metų mėnesiais daugiau laiko skirkite savo sveikatai. Karjeroje galimi pakilimai arba palankūs pokyčiai pavasario mėnesiais. Studentai pasieks gerų rezultatų pavasario mėnesiai. Šeimos ir santykių srityje palankiausias laikas bus metų viduryje, kitu laikotarpiu gali tekti dažniau ieškoti kompromisų.

Pasidžiaukite ir padėkokite likimui už tai, ką jau turite ir šiais metais pasiekėte, tai pats geriausias sprendimas, kurį vertėtų priimti keletą kartų per dieną. Jeigu jums šiais metais kažkas nepavyko arba kažkas įskaudino, negaiškite savo brangaus laiko vien apie tai galvodami. Neišbraukite iš savo gyvenimo nei vienos dienos, o kliūtis bei išbandymus priimkite kaip gyvenimo patirtį ir verčiau pasistenkite savo dėmesį nukreipti į pozityvius dalykus.

Būkite laimingi!

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą.

Gubinas.lt