Donaldo Trumpo horoskopas

trump1

Šį kartą trumpai apžvelgsiu D. Trumpo horoskopą. Kadangi jis yra neeilinė asmenybė, todėl man pačiam labai įdomu, kokios pozicijos  horoskope,  padėjo jam tapti garsiu ir sėkmingu.

Visų pirma krypsta dėmesys į jo ascendento ženklą – Liūtas. Ascendentas yra zodiako ženklas žmogaus gimimo metu esantis rytinėje horizonto pusėje. Taigi, Liūtas iš prigimties yra lyderis ir karys, todėl su juo nuo pat mažens tėvai turėjo problemų. Mokykloje mokytojai  nepajėgė D. Trumpo suvaldyti, todėl tėvai jį perkėlė į karo akademiją. D. Trumpas karo akademiją baigė sėkmingai ir tapo disciplinuota asmenybe.

Kodėl D. Trumpas sėkmingas verslininkas ir gerai žinomas visuomenėje puikiai paaiškina Liūto ženklo padėtis horoskope. Kadangi Liūtą valdanti planeta yra Saulė, todėl įprastai su šiuo zodiako ženklu siejami žmonės tampa politikais, valdžios atstovais, ekonomistais ir žvaigždėmis. Kaip matome, visos šios sritys puikiai pasireiškė D. Trumpo gyvenime.

Saulė yra 10 name, savo stipriausioje pozicijoje, pietų pusėje ir draugiškame Vėžio ženkle, todėl D. Trumpo charakteryje pasireiškė tokios savybės kaip drąsa, optimizmas, pasitikėjimas, stiprus intelektas, aktyvumas, lyderio savybės ir stipri kaulų sistema. Dėl tokios Saulės pozicijos žmogui būna lengviau įgyvendinti savo planus ir idėjas.

Gimusiems po Liūto ženklu labai svarbu išsikovoti pripažinimą visuomenėje, tokie žmonės dažnai įsisuka į  pramogų verslo pasaulį – todėl visiškai nenuostabu, kad D. Trumpas turėjo savo šou ir tapo televizijos žvaigžde. Žmonės, kurių ascendente yra Liūto ženklas, visada turi didelius planus ir juos įgyvendina, tik jų  silpnybė –  išdidumas bei egoizmas.

Kadangi D. Trumpo horoskope 10 name (kuris atsako už žmogaus statusą ir padėtį visuomenėje) yra Saulės ir Rahu planetos, tai nėra palanki situacija… Rahu – demoniška planeta, simbolizuojanti norus. Kai ji susijungia su Saule, žmoguje pasireiškia savęs aukštinimas, išdidumas, padidėjęs egoizmas ir konfliktai su valdžia, tai – neatsiejama D. Trumpo gyvenimo dalis.

Kita padėtis horoskope, rodanti pernelyg agresyvų D. Trumpo charakterį – Marso planeta 1 name. Dėl šios pozicijos, žmogus bus „užsidegantis“, nepriklausomas ir jaus malonumą konkuruodamas. Tokia padėtis  patvirtina gana charizmatišką ir valdingą D. Trumpo asmenybę.

Donaldo Trumpo gimimo metu Mėnulis buvo Nakšatroje (žvaigždyne) Džieštha. Džieštha, išvertus iš sanskrito kalbos, reiškia „lyderis“ arba „vyriausias“, todėl nestebina, kad D. Trumpas buvo vyriausias iš penkių šeimos vaikų ir, žinoma, lyderis. Žmonės, kurių gimimo metu Mėnulis buvo šioje Nakšatroje, gyvenime gauna viską, ko nori. Šią Nakšatrą valdo Indra – vyriausias dangaus planetų pusdievis, garsėjantis dangaus valdovo vardu. Jis suteikia jėgą gimusiems šiame žvaigždyne.

Mėnulis D. Trumpo horoskope yra 4 name kartu su Ketu planeta. Tokia padėtis duoda nekontroliuojamas emocijas, maniją, širdies problemas ir nekilnojamojo turto praradimą, kas ir įvyko 90-ųjų pradžioje, kuomet pagal horoskopą D. Trumpui buvo Mėnulio periodas. Tuo metu jis prarado daug kapitalo ir buvo įklimpęs į skolas.

Dabar jis yra Rahu/Marsas periode, kuris baigsis lapkritį. Tokia kombinacija Vedų astrologijoje vadinama Vidžaja joga ir tai reiškia pergalės siekimą bet kokiu būdu. Rahu stiprina norus ir Marso energiją, todėl labai tikėtina, kad D. Trumpo norai gali išsipildyti.

Kaip sakė garsusis išminčius Čainakja Panditas, penki dalykai, kurie pasireikš žmogaus gyvenime, yra nustatomi dar tada, kai žmogus yra mamos įsčiose: gyvenimo trukmė, darbo tipas, turtas, išsilavinimas ir mirties laikas. Taigi, visa tai galima pamatyti žmogaus horoskope, o ar žmogus tai panaudos teisingai, yra jo paties pasirinkimas.

Linkiu jums kuo geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

Redagavo Jurgita LigeikaitėLina Šimelionytė

Paveikslėliai iš puslapio Gubinas.lt