Žinoti vien delno linijų neužtenka, dar labai svarbu žinoti ir likimo dėsnius, dėl ko tos linijos ant delno atsiranda ir išnyksta. Tai reiškia, kad vien detalių neužtenka, jeigu mes iš tiesų norime išsiaiškinti ir išspręsti tikrąsias problemų priežastis, mums reikia suprasti, kaip ir dėl ko jos atsiranda.
Linijų ant delno yra labai daug ir jos visos iš esmės žymi žmogaus norus. Yra trys pagrindinės delnų linijos: gyvenimo, proto (galvos) ir širdies linijos, kurios reiškia pagrindinius kiekvienos gyvos būtybės norus – gyventi, žinoti, mylėti ir būti mylimam.
Gyvenimo linija
Kokia gyvenimo linijos prasmė?
Vedose aprašyta, kad gyva būtybė turi dvasinę prigimtį – palaimingą, amžiną, kupiną žinojimo. Gyvenimo linija reiškia, kad mes norime gyventi amžinai. Gyventi nori ne tik žmogus, bet ir musė ar bet kuris gyvūnas, tačiau tik žmogus gali keisti savo likimą, dėl savo intelekto. Jeigu žiūrėtume į gyvenimo liniją filosofiškai, tai ji tarsi siena skirianti žmogaus materialų pasaulį nuo dvasinio, tarp tikrosios meilės ir geismo. Kaip ir gyvenimo kelio linija, taip ir mūsų visų kelias vienas, nes linija pas visus panaši. Kiekvienas renkasi savo gyvenimo kelią ir priklausomai nuo savo pasirinkimų šiame gyvenime, atitinkamas bus kitas gyvenimas. Gyvenimo linija prasideda ne nuo nulio, priklausomai nuo vietos kurioje prasideda, ji parodo, kur mes sustojome praeitame gyvenime.
Kokia gyvenimo linijos reikšmė?
a) Jei gyvenimo linija matosi aiškiai ir eina aplink nykštį, tai reiškia, kad žmogus turės daug psichinės veiklos savo gyvenime.
b) Jei gyvenimo linija ryški, tai gali reikšti pastovumą ir harmoningą gyvenimą.
c) Jei gyvenimo linijos storis ir gylis keičiasi, tai gali reikšti kintantį gyvenimą su daug posūkių ir pokyčių.
d) Jei gyvenimo linija yra arčiau nykščio, tai gali reikšti, kad žmogus ambicingas ir sugeba pabaigti pradėtus darbus, net jeigu aplinkybės susiklosto nepalankiai.
e) Jeigu gyvenimo linija susijungia su proto linija, tai žmogus bus atsargus, linkęs apgalvoti savo veiksmus.
f) Jeigu tarp gyvenimo ir proto linijų jų yra tarpas, toks žmogus gali būti impulsyvus, jam sunku paklusti kitiems.
g) Banguota gyvenimo linija gali reikšti psichinį ir fizinį silpnumą.
h) Jeigu gyvenimo linija turi šalia esančią lygiagrečią liniją, tai gali žymėti gerą sveikatą.
i) Jeigu gyvenimo linija pasibaigia išsišakojimu, tai gali reikšti, kad senatvėje žmogus priklausys nuo kitų žmonių.
Laukite tęsinio…
Egidijus Gubinas
Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą.
Susiję Straipsniai