Delno linijų paslaptys (VI dalis)

pexels-photo-1148998

Tęsiame temą…

Gyvenimo linija dalinasi į dvi dalis

Kai gyvenimo linija dalinasi į dvi dalis, tai reiškia, kad žmogus gali pradėti naują gyvenimą arba jo gyvenimo kokybė gali pasikeisti.

Dažniausiai tai reiškia gyvenamosios vietos arba šalies pakeitimą. Jeigu žmogus persikraustė iš vienos vietos į kitą, tai jo gyvenimas keičiasi. Jeigu išsišakojusi gyvenimo linijos dalis tampa storesnė ir gilesnė, tai reiškia, kad žmogaus likimas pasikeis į geresnę pusę.  Tačiau būna ir taip, kad išsišakojusi gyvenimo linijos dalis tampa silpnesnė. Tai reiškia, kad žmogus persikraustė ir jo gyvenimas tapo sunkesnis. Pavyzdžiui, žmogus turėjo geras pareigas, o persikėlus į kitą šalį tenka dirbti darbus ne pagal savo profesiją ir panašiai. Jeigu linijos vienodos, tai reiškia žmogus pakeitęs gyvenamąją vietą nieko nepraranda ir jo galimybės išlieka vienodos.

Dviguba širdies linija

Kai delne yra dviguba širdies linija, tai žmogus gali būti labai jausmingas ir emocingas. Per daug emocijų gali trukdyti tinkamai įvertinti santykius. Dvigubos širdies linijos savininkui gali būti sunku apsispręsti su kuo būti santykiuose, nes vienu metu gali būti įsimylėjęs du partnerius. Taip pat toks žmogus gali daug analizuoti savo jausmus, laikyti nuoskaudas, bet nepriimti sprendimų konkrečiai keisti savo veiksmus. Tokiu atveju žmogui svarbu mokytis būti labiau realistiškam, pernelyg neidealizuoti kito žmogaus, neturėti per daug lūkesčių ir mokytis santykių psichologijos.

Laukite tęsinio…

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą.

Gubinas.lt

Paveikslėlis iš svetainės Gubinas.lt