Delno linijų paslaptys (V dalis)

henna-691901_960_720

Tęsiame temą…

Merkurijaus linija

Kokia Merkurijaus linijos prasmė?

Merkurijaus linija dar vadinama sveikatos, kepenų arba verslo linija. Jos prasmė grindžiama tuo, kad sveikata ir gerovė reiškia palankų likimą. Pasak Vedų šaltinių jeigu žmogus atliko daug gerų darbų praeituose gyvenimuose, tai šiame gali būti ir sveikas, ir turtingas. Tokia viena iš Merkurijaus linijos reikšmių. Tačiau, kaip žinome, šiandien tik nedidelė dalis žmonių stengiasi daryti kilnius darbus, todėl daugumai gerovės užtenka tik sveikatai arba finansiniam klestėjimui. Retai sutiksi žmogų, kuris būtų sveikas ir turtingas, todėl Vedų išmintis rekomenduoja ieškoti harmonijos tarp darbo, sveikatos ir savęs pažinimo.

Kokia Merkurijaus linijos reikšmė?

a) Jeigu ši linija gili ir aiškiai matoma, tai reiškia, kad žmogus turi daug gerovės, nes praeityje atliko daug gerų darbų.

b) Jeigu Merkurijaus linija plona ir su trūkiais bei defektais, tai reiškia, kad žmogus gali susidurti su sveikatos ir finansų problemomis. Žinoma, tai ne pati blogiausia linijos padėtis, bet reiškia, kad finansų ir sveikatos srityse teks dėti daugiau pastangų. Mūsų veiksmai visada sulaukia gerų arba blogų atoveiksmių, dėl kurių gyvenime turime daugiau arba mažiau laisvės savo pasirinkimuose.

c) Jeigu linija labai plona, tai žmogus gali labai kentėti nuo savo emocijų ir nuolat nusivilti dėl savo norų neišsipildymo. Likimas visada teisingas ir atitinkamai atseikėja tiems, kurie negailėjo laiko kilniems darbams ir maloniems žodžiams.

d) Jeigu Merkurijaus liniją kerta kitos linijos, tai reiškia, kad su sveikata gali būti problemų tam tikrai gyvenimo momentais.

e) Jeigu Merkurijaus linija, gyvenimo linija, saulės ir likimo linijos yra gilios, aiškios ir lygios, tai žmogus neturės sveikatos problemų. Tai labai geras ženklas, kuris reiškia labai palankų likimą.

f) Jeigu Merkurijaus linija aiški, gili ir susikerta su proto ir širdies linijomis, ir eina link mažojo piršto, tai labai palankus ženklas. Jis reiškia apie ilgą ir teisingą gyvenimą, apie sėkmę versle. Tačiau tokio žmogaus protas gali būti ir nepastovus.Nes didelė sėkmė gali kelti ir nerimą. Todėl Vedų išmintis sako, kad turtingas yra ne tas, kuriam daug reikia, o tas, kuris patenkintas tuo, ką turi.

Laukite tęsinio…

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą.

Gubinas.lt

Paveikslėlis iš svetainės Gubinas.lt