Delno linijų paslaptys. Proto linija

pexels-photo-1148998

Tęsiame temą…

Proto linija

Kokia proto linijos prasmė?

Vakaruose proto liniją dažniau vadinama galvos linija. Taip gali būti dėl to, jog manoma, kad protas yra galvoje, tačiau Vedose aiškinama, kad mūsų protas yra subtilaus kūno dalis, o subtilus kūnas yra širdies srityje.

Mes turime grubų kūną, kuris sudarytas iš penkių pirminių elementų – eterio, oro, vandens, ugnies ir žemės, ir turime subtilų kūną, kurį sudaro – protas, intelektas ir netikras ego.

Proto linija susijusi su žinojimu. Labiausiai žmogus kenčia dėl nežinojimo, todėl paprastai, kai sužinome kažką naudingo, sakome: „o, jeigu būčiau žinojęs anksčiau“. Žmogus, kuris nieko nežino apie tikrąją laimę, tikrąsias vertybes ir tikrąją savo prigimtį iš tiesų gyvena nepilnavertį gyvenimą. Jis nuolatos ieško laimės ten, kur jos nėra ir visą, kas laikina, priima kaip amžiną, o nuodus kaip nektarą. Kiekvienas, kuris nežino, kas yra laimė, norėdamas patirti palaimingą būseną, ramybę, dažniausiai vartoja įvairius svaigalus, po kurių patiria sunkią ne tik fiziškai, bet ir emociškai būseną. Tam, kad patirtų tikrąją vidinę laimę, žmogus turi siekti sąmoningumo, keisti savo įpročius, o protą  naudoti tam, kad galėtų kontroliuoti savo jausmus. Tai reiškia elgtis kultūringai, o ne taip, kaip norisi. Žinoma, savęs keitimas nėra greitas procesas. Jeigu proto linija žmogaus delne matosi aiškiai ir ji eina tiesiai, tai tokiam žmogui gyvenime netrūks ryžto, reiškia jis jau ne pirmą gyvenimą ugdo savo intelektą ir jam ugdytis teisingus įpročius ir siekti tikslo gali būti šiek tiek lengviau.

Kokia proto linijos reikšmė?

a)Jeigu yra nedidelis tarpastarp proto linijos ir gyvenimo linijos, tai gali reikšti, kad žmogus linkęs nerimauti ir yra aktyvus.

b) Kuo didesnis tarpas tarp gyvenimo linijos ir proto linijos, tuo žmogus gali būti neramesnis ir aktyvesnis. Taip pat tai gali reikšti, kad žmogus nekantrus.

c) Jeigu proto linija tiesi, tai žmogus bus ryžtingas ir aiškaus proto.

d) Jeigu linija eina tiesiai iki delno briaunos, tai gali reikšti, kad žmogus gali turėti polinkį į žiaurumą ir jam gyvenime daiktai gali būti svarbesni nei žmonės.

e) Ilga proto linija, gali reikšti, kad žmogus geras diplomatas ir turės dideles galimybes pasiekti savo tikslus.

f) Jeigu proto linija trumpa, tai žmogus bus linkęs greitai pradėti darbus, bet jam bus sudėtinga juo pabaigti, trūks ryžto.

g) Jeigu linija matosi neaiškiai, tai toks žmogus bus švelnus ir jam gyvenime bus nelengva ką nors naujo pradėti.

h) Banguota proto linija gali reikšti, kad žmogui bus sudėtinga įveikti kasdienius rūpesčius ir atlikti pareigas.

i) Linija primenanti grandinėlę gali reikšti psichikos sutrikimus ir protinę negalią.

y) Jeigu proto linija pabaigoje išsišakoja, tai gali reikšti, kad asmuo labai protingas, o jeigu linija sutrūkinėjusi, gali reikšti, kad žmogus kenčia nuo depresijos.

Laukite tęsinio…

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą.

Gubinas.lt

Paveikslėlis iš svetainės Gubinas.lt