Delno linijų paslaptys (IV dalis)

henna-691901_960_720

Tęsiame temą…

Likimo linija

Kokia likimo linijos prasmė?

Jeigu likimo linija yra abiejuose delnuose, tai geras ženklas. Tai reiškia, kad praeituose gyvenimuose žmogus darė gerus darbus nuoširdžiai ir abejomis rankomis. Jeigu likimo linija tik ant vienos delno, tai reiškia, kad žmogus nelabai stengėsi daryti gerus darbus arba juos darė nereguliariai. Todėl išminčiai rekomenduoja ugdytis dorybingumą ir sąmoningumą, kad galėtumėme suprasti, kokius veiksmus atliekame dabar ir ar jie atneša naudą kitoms gyvoms būtybėms.  Jeigu mūsų veiksmuose nėra stabilumo ir pastangų, tai sėkmė  nuo mūsų gali nusisukti. Jeigu stabilumo ir pastangų nebuvo praeitame gyvenime, tai šiame gali likimo linijos nebūti arba ji gali matytis silpnai, arba bus vingiuota.

Kokia likimo linijos reikšmė?

Likimo liniją gali turėti ne kiekvienas žmogus, kadangi ne kiekvienas žino, ko nori ir turi savo gyvenimo tikslą.

a) Likimo linijos nebuvimas gali reikšti, kad žmogus neturi vieno tikslo.

b) Tie, kurių delnuose likimo linija aiški ir eina nuo delno apačios iki viršaus gali save realizuoti atitinkamoje sferoje.

c) Jeigu likimo linija yra toli nuo gyvenimo linijos, tai toks žmogus gali gyventi toli nuo savo šeimos ir norės gyvenime siekti visko vienas pats. Tokie žmonės dažniausiai yra savarankiški.

d) Likimo linijos gali neturėti nusikaltėliai, narkomanai ir benamiai. Tai reiškia, kad tokie žmonės griauna savo likimą.

e) Vingiuota likimo linija reiškia, kad žmogui trūksta konkretumo ir praktiškumo. Toks žmogus gali būti nelabai patikimas, nes yra linkęs keisti savo planus.

f) Jeigu likimo linija ne viena, o jų keletas, tai reiškia, kad žmogus gali dirbti skirtingose sferose arba gauti pajamas  iš skirtingų sričių.

g) Jeigu likimo linija nutrūksta ir po to vėl tęsiasi, tai gali reikšti apie darbo pasikeitimą, pervažiavimą, problemas šeimoje ir gyvenimo pokyčius.

Laukite tęsinio…

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą.

Gubinas.lt

Paveikslėlis iš svetainės Gubinas.lt