Daktaro Torsunovo dvasinis mokytojas koncertuos Lietuvoje!

maxresdefault

Nuostabi žinia! Balandžio pabaigoje į Lietuvą užsuks ir į muzikinę meditaciją visus panardins Lokanatha Svamis (Lokanath Swami) – daktaro O. G. Torsunovo dvasinis mokytojas.

Lokanatha Svamis – paprastumu spinduliuojantis senučiukas, savo muzika, išmintimi ir šildančia šypsena žavintis visą pasaulį. Dėl įtemptų gastrolių Lietuvoje vienuolis svečiuosis tik vieną dieną. Tačiau klausytojams jis žada neišdildomus įspūdžius.

Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose žaibiškai plinta susidomėjimas meditacine muzika – kirtanais ir badžanais (bhajan). Tai skirtingas jogos rūšis ir indiškas dvasines tradicijas vienijanti meditacija pasitelkiant muziką ir mantras. Lokanatha Svamis visame pasaulyje yra gerai žinomas kaip kirtanų ambasadorius, virtuozas.

„Muzika yra dieviška dovana, nes ji skverbiasi į pačią žmogaus sielą“, – sako Lokanatha Svamis. Tai – ne paviršutiniški žodžiai apie grojimą ir dainavimą. Vienuolis jau daug dešimtmečių praktikuoja bhakti jogą. Muzika jam yra priemonė, padedanti klausytojus pakylėti į trancendentinę sąmonę. Tą Lokanatha Svamis žada padaryti ir savo pasirodymo Vilniuje metu.

Koncerte kartu su juo dainuos ir atlikėja Ieva Zasimauskaitė Kiltinavičienė. Ieva jau keletą metų eina dvasinių savęs paieškų keliu ir domisi muzikine mantrų meditacija. Savo nuoširdumu ir begaliniu optimizmu Lietuvą jau spėjusi pakerėti Ievutė džiaugiasi galėdama pritarti Lokanatha Svamiui šiame sielos koncerte.

Kviečiame visus drauge su Lokanatha Svamiu ir Ieva Zasimauskaite patirti kažką nežemiško.

 

Data: 2016 m. balandžio 24 d.

Vieta: Pranciškonų rūmai, Vilnius

Daugiau informacijos:
//www.facebook.com/events/1593218447667344/