Balarama.lt puslapio atidarymo žodis

balama-fb-post

Sveiki, mieli skaitytojai! Su džiaugsmo virpuliu prieš kelias minutes paspaudžiau puslapio Balarama.lt paleidimo mygtuką.

Nuo mažens esu socialinių projektų ir renginių organizatorius, tad su nostalgija pamenu laikus, kai sugrubusiomis nuo šalčio rankomis klijuodavau plakatus ant miesto sienų. Dabar kiti laikai – kita ir tvarka. Vietoj romantiško pasivaikščiojimo Laisvės alėja su klijais ir šūsnimi reklaminių lapelių tenka kurti įrašus Facebook.com sistemoje ir kitomis keistomis primonėmis padėti žmonėms sužinoti apie būsimus renginius.

Televizija ir radijas yra vis dar dominuojančios žiniasklaidos priemonės, tačiau elektroninių periodinių leidinių populiarumas stabiliai auga. Laikraščiai beveik galutinai užleido savo pozicijas internetinei spaudai. Stebėdami tokias tendencijas mes taip pat nusprendėme įsikurti virtualioje erdvėje.

Akivaizdu, internetas suteikia didžiausias galimybes žodžio laisvei. Tačiau mes norime kalbėti ne tik apie žodžio laisvę, bet ir apie atsakomybę už žodį, mintis ir veiksmus. Balarama.lt projektą pradėjome skatinami būtent šio jausmo – atsakomybės padaryti dėl kitų geriausia, ką galime. Keliame sau labai didelį uždavinį – atstovauti Vedų požiūrį į gyvenimą. Tai bandymas surasti bendrus kultūrų, asmenybių, religijų, požiūrių ir vertybių sąlyčio taškus. Tai siekis parodyti, kad tiesa nėra subjektyvi. Noras priimti iššūkį augti.

Gali būti, kad pirmieji mūsų straipsniai dar ne visai atspindi keliamus tikslus (džiaugiamės turėdami galimybę tobulėti), bet ar kas smerkia kūdikį už tai, kad šis nesugeba stovėti ant savo kojų? Su jūsų palaikymu, su šviesiais palinkėjimais ir konstruktyvia kritika mes mėginsime Jums pasitarnauti.

Su meile ir pagarba,

Balarama.lt kolektyvo vardu

Simas Grabauskas (puslapio vadovas)