Atsakymą į rūpimą klausimą galime rasti gamtoje

pexels-photo-142497

Kai iškyla gyvenimiškas klausimas, į kurį negalime rasti atsakymo, arba nežinome, kaip pasielgti tam tikroje situacijoje, atsakymo galime pabandyti ieškoti būnant gamtoje. Šį būdą išminčiai rekomenduoja Vedų astrologijos traktatuose. Jeigu gamtoje būsime dėmesingi, galime ten rasti atsakymą į bet kurį savo klausimą.  Tereikia susirasti jums patinkantį medį, atsistoti po juo užmerktomis akimis, sugalvoti klausimą ir atmerkti akis.

Šaka, kurią atmerkę akis pamatysite pačią pirmą, atsakys į jūsų klausimą. Jeigu atsimerkę pamatysite gražią šaką, atsakymas į klausimą bus teigiamas.  Jeigu šaka bus stora, galima tikėtis, kad situacija duos norimą rezultatą. Jeigu šaka bus žydinti ir su vaisiais, tai žada perspektyvą. Jeigu šaka sausa – galimas nusivylimas. Jeigu šaka sulūžusi, galite nebaigti darbo arba veiksmo iki galo. Jeigu ant šakos tupės paukštis, galima tikėtis gerovės. Jeigu ant šakos yra lizdas su paukščiukais, laukia didelė sėkmė.

Taip galima interpretuoti ir kitus gamtos ir Kūrėjo siunčiamus ženklus. Viskas, kas malonu akiai, žada teigiamą atsakymą. Viskas, kas sukelia neigiamas emocijas, žada neigiamą atsakymą. Išminčiai rekomenduoja pradėti savo veiksmus ir darbus tada, kai gausite teigiamą ženklą.

Būkite laimingi!

Gubinas.lt

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com).