Astrologinė 2020 metų prognozė

photo-1511895654441-f6a0e1db5cbd

Saturno ir Plutono konjukcija, kuri tęsėsi visus 2019 metus, kulminuos 2020 metų vasario ir kovo mėnesiais ir griaus pamatines nuostatas bei vertybes. Visa tai jau dabar vyrauja žmonijos pasąmoniniame lauke, nes žlunga autoritetai ir vertybės. Vienas iš tokių yra medicinos autoritetas ir vis pasikartojantys skiepų skandalai. Valdžia Lietuvoje ir taip nėra gerbiama, tačiau šis planetų susijungimas gali sugriauti absoliučiai visus jumyse dar esančius gerbtinus dalykus bei autoritetus ir dėl to galite jausti absurdo jausmą – tai ko gi tikėtis?

Saturnas Ožiaragyje kartu su Plutonu besąlygiškai griaus vertybes, pamatines nuostatas ir skatins kuo greičiau pereiti į naują epochą – Vandenio, kuri žymi laisvę, unikalumą, vienatvės džiaugsmą ir skatina žmones išlipti iš savo pačių nusistatytų ribų ir trukdžių. Jau dabar daug kur galite išgirsti, kad pamatinės vertybės nebėra tokios prasmingos, visur tvyro įtampa tarp nuostatos, kas iš tiesų yra šeimos samprata ir kaip integruoti į visuomenę homoseksualius asmenis bei kiek laisvės duoti vaikams, kad jie gerbtų savo tėvus. Visas šias pamatines vertybes griauna Plutono ir Saturno konjunkcija, ji skatina žmones pokyčiams ir vertybių peržiūrai. Vandenio epocha skatins suvokti, jog kiekvienas iš mūsų yra atskiras individas, o prisirišdami prie kitų žmonių mes tiesiog neevoliucionuojame, todėl prisirišusiems prie tokios sampratos šis perėjimas gali būti itin skaudus. Tai nereiškia, kad dabar turite skirtis ar nesirūpinti savo vaikais – tai reiškia, kad pirmiausia reikia priimti save kaip unikalų individą ir liautis žaisti antros puselės žaidimus. Tie, kurie sugebės tai padaryti, jau dabar pajus mažiau griaunančių aplinkybių savo gyvenime.

Uranas galutinai perėjo į Jautį šių metų gegužę. Jis skatina naujoves finansuose, apie kurias jau girdėjome pereinamuoju laikotarpiu. Viena iš tokių naujovių – kriptovaliutos. Greitai piniginių visai nebeliks, kaip ir tūkstančio kortelių. Naujausios technologijos užvaldys bankus, banknotus ir visą finansinę sritį. O po penkerių metų piniginėje sistemoje jau viskas bus kardinaliai pasikeitę. Šiuo laikotarpiu labai lengvai vyks manipuliacijos finansais diegiant išmaniąsias technologijas, todėl tikrai verta užsikasti lobį. Tiesa, kas yra lobis spręsti jums, nes lobio samprata šiuo laikotarpiu taip pat stipriai keisis.

Laimės tie, kurie vienu metu sugebės lavinti daugybę įgūdžių ir reikalui esant pragyventi iš skirtingų šaltinių. Pralaimės tie, kurie saugiai laikysis savo nuostatų, profesijos, įsitikinimų ir nesitaikys prie sparčiai besikeičiančio pasaulio.

Neptūnas Žuvyse bus iki 2025 metų, kai pradės pereidinėti į Avino ženklą. Taigi Neptūnas Žuvyse – tobulas laikas dirbti ties savo širdimi ir surasti visus atsakymus, kurie slypi jūsų pačių viduje… Tiesa, retas šiais laikais gali tą pajausti, nes visos technologijos ir materija užgniaužia dvasią ir šio pojūčio tiesiog nebelieka. Palaima, amžinybė, žinojimas – tai sielos prigimtis. Jai nieko nereikia. Širdis visada duoda teisingus atsakymus, nes joje yra Dievas. Tačiau proto žaidimai gali taip įtraukti, jog vietoj to šis laikotarpis taps tuščiai praleistu savęs gailėjimu, kitų gailėjimui, pasiduosite proto manipuliacijoms ir žaidimams, kurie nieko neduoda.

Stebėti ženklus ir jausti širdimi – toks šio periodo tikslas. Taip pat išsilaisvinti iš materijos ir susikoncentruoti į savo pojūčius, tai ir yra kelias link AŠ SIELA pojūčio.
Žmonės vis labiau pamėgs juokdarius bei žaidėjus, kurie moka žaisti jausmais. Taip, Kali Jugos laikotarpiu labiausiai gerbiamas žemiausias visuomenės sluoksnis (juokdariai, dainininkai, aktoriai) ir mažiausiai gerbiamas aukščiausias sluoksnis – dvasininkai.
Apie viską plačiau vaizdo reportaže.

P. S. Bendrosios prognozės kiekvienam Zodiako ženklui yra iliuzija. Atitikmuo tame labai menkas, nes kiekvieno žmogaus gimimo žemėlapis turi asmeninį išsidėstymą ir asmeninius tranzitus, direkcijas, luna kartą, Navamsa kartą bei visas kitas padėtis.

Autorės kontaktai:

Simona Banė, Astrologijos guru