Ar verta pirkti loterijos bilietus?

loterijos

„Sveiki, Egidijau, ką Jūs galvojate apie loterijos bilietus? Kartais juos perku, nes tikiuosi, kad vieną dieną laimėsiu ir nebereikės dirbti varganų darbų. Esu mėginęs įsigyti 20 vienetų vienu metu, deja, laimėjimas buvo menkavertis ir nė kiek neatsipirko. Ką daryti, kad laimėčiau? Kaip žinoti, kada pirkti loterijos bilietus yra palankiausias laikas? Ar įmanoma sužinoti datą ar laimingą periodą? Ačiū už atsakymą. Tadas“

Dėkoju už klausimus. Dabar dauguma žmonių nori nieko neveikti, bet viską gauti, kuo ir naudojasi kazino, loterijos ir visa, kas susiję su azartu. Azartas susijęs su aistros ir neišmanymo energija. Loterija, tai – kai aš noriu investuoti labai mažai ir gauti labai dideles palūkanas. Žmogus galvoja, kad, jeigu laimėsiu milijoną, tada prasidės tikrasis gyvenimas, bet jeigu paskaitysite straipsnius apie loterijoje laimėjusius žmones, tai pamatysite, kad apie 90 procentų iš jų tapo nelaimingesni, nei buvo iki tol. Kodėl taip atsitinka?

Žvelgiant iš astrologinės pusės, planetos gali veikti žmogų neigiamai ir teigiamai pagal jo paties nuopelnus. Astrologas žmogaus horoskope mato, kokios planetos į žmogaus gyvenimą atneša harmoniją, o kurios disharmoniją. Planetos Vedų astrologijoje laikomos asmenybėmis ir jeigu santykiai su jomis neharmoningi, tai jos žmogui gyvenime duos daugiau skaudžių pamokų.

Pavyzdžiui, Jupiterio planeta žmogaus horoskope atspindi sėkmę, moralę, pelną, pasaulėžiūrą, palankias aplinkybes, gebėjimą mokytis, teisingumą ir etiką. Jūsų atveju, gali būti, jog Jupiterio planeta yra silpna, todėl jus traukia azartiniai žaidimai ir nesiseka gyvenime.

Kada Jupiteris silpnas, žmogui gali trūkti džiaugsmo, entuziazmo, valios, nėra gyvenimo tikslo. Žmogui gyvenimas gali atrodyti beprasmis ir jis nemoka džiaugtis tuo, ką turi dabar. Niekam nejaučia dėkingumo už tai, ką turi šiandien. Gali būti materialiniai ir finansiniai sunkumai, trūkti energijos. Žmogaus sąmonėje vyrauja vartotojiškumas ir egoizmas.

Todėl aš rekomenduočiau jums gerinti santykius su Jupiterio planeta ir ieškoti savo pašaukimo. Jeigu atrasite save, tai patirsite laimę savo veikloje ir nebereikės dirbti varganų darbų. Tai ir bus didžiausias jūsų prizas, nes tik tada, kai mes atiduodame laimę kitiems, patys jaučiamės laimingi. Tai vadinasi dorybės energija.

Harmonizuoti santykius su Jupiterio planeta jums padės optimizmas, todėl ieškokite optimistų draugijos. Pagalvokite apie tai, ką jūs galite duoti šiam pasauliui, keiskite sąmonę iš gavėjo į davėją. Gerbkite išmintingus žmones ir klausykitės jų patarimų. Ugdykitės atsakomybės jausmą. Skaitykite filosofines ir psichologines knygas. Ieškokite aukščiausio gyvenimo tikslo. Pasninkavimas ketvirtadieniais visą arba bent pusę dienos, nuosekliai laikantis to metus laiko pagerina santykius su Jupiterio planeta ir duoda pozityvų rezultatą.

Jeigu vėl kils noras pirkti bilietus, tai prieš tai pagalvokite ir paklauskite savęs, kodėl jūs taip elgiatės? Verčiau pagalvokite, kokia veikla gyvenime užsiimtumėte, jeigu jums būtų garantuota 100 procentų sėkmė? Kokį darbą dirbtumėte, jeigu nereikėtų galvoti apie pinigus? Jeigu galvosite apie tai ir veiksite šia kryptimi, tai tikrai surasite save ir tai bus didžiausias jūsų laimėjimas.

Linkiu kuo geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

Klausimai-atsakymai Čikagos laikraščiui „Geras“

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš puslapio Gubinas.lt