Ar mes suderinami?

suderinami2

Egidijus Gubinas – lektorius, Vedų astrologas ir chiromantas. Egidijus taip pat turi bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Paskaitose dalinasi savo išgyvenimais, šiuolaikinės psichologijos ir senovės raštų išmintimi. Jo skleidžiamos žinios ir entuziazmas įkvepia siekti pokyčių asmeniniame gyvenime. Šį kartą su E. Gubinu kalbėjomės apie antrųjų pusių savybes bei suderinamumą.

Ar būna idealių partnerių, ar suderinami visi?

Ko gero daugelis iš savo gyvenimiškos patirties galėtų patvirtinti, jeigu santykiai su savo vyru ar žmona klostosi gerai, tai žmogus jaučiasi laimingas. Darbe toks žmogus bus produktyvesnis, o bendravime su aplinkiniais daugiau šypsosis. Kai santykiai klostosi nepalankiai, tai dažnai iškyla klausimas: ar mes suderinami? Šiame straipsnyje sužinosite apie suderinamumą pagal Vedų astrologiją.

suderinami

Kodėl vienų santykiai harmoningi, o kitų ne?

Vyro ir moters santykių suderinamumas, tai procesas kuriame visada dalyvauja du žmonės. Jeigu savo gyvenime sutinkame tokių porų, galbūt jūsų draugų tarpe yra tokių, kurių santykiuose viskas klostosi harmoningai, tai reiškia, kad šie žmonės jau ne pirmą gyvenimą juos kuria ir „derina“. Gyvenime nėra atsitiktinumų, todėl  ir žmonės su kuriais mus suveda likimas – neatsitiktiniai.

Kaip man sutikti žmogų su kuriuo mano santykiai galėtų būti suderinami?

Vedų astrologija, kurios tikrasis pavadinimas – Džiotiš, reiškia šviesą. Džiotiš žmogaus likime parodo šviesą, o astrologas yra tas žmogus, kuris gali paaiškinti žmogaus nesėkmių priežastis šiame gyvenime bei duoti patarimus, kaip spręsti iškilusias problemas. Tai liečia ir harmoningus santykius, bei porų suderinamumą. Poros suderinamumo horoskopas parodo, kokios planetos stipriai veikia žmogų ir kokiose gyvenimo sferose jam seksis. Silpnos planetos rodo, kur reikės įdėti daugiau pastangų. Planeta sanskrito kalboje vadinasi – Graha. Graha išvertus reiškia – tai, kas kontroliuoja arba laiko žmogaus likimą. Todėl, jeigu žmogaus santykiai su planetomis harmoningi, tai ir jo likimas bus geresnis.

suderinami3

Kokia planeta moters horoskope simbolizuoja vyrą?

Moters horoskope vyrą simbolizuojanti planeta yra Jupiteris. Ši planeta taip pat atsako už vaikus ir finansus. Jeigu Jupiteris pažeistas arba silpnas, tai reiškia, kad moteris turės problemų tose srityse už kurias atsakinga ši planeta. Todėl ir santykių suderinamumo su vyru klausimuose gali kilti keblumų. Tuomet iškyla klausimas, ar čia jau viskas nulemta, ar visgi galima savo likimą keisti? Gyvenimas neturėtų prasmės, jeigu mes negalėtumėme keisti savo likimo.

Jupiterio planeta taip pat atsako už dvasingumą, religiją, tradicijas, išmintį, tėvą ir dvasinį mokytoją. Jeigu moteris užsiims dvasine praktika, gerbs savo tėvą, vengs kritikuoti bet kokias religijas, dvasinius mokytojus, dvasingus žmones, tai ji gali tikėtis susilaukti laimės ir šeimyniniame gyvenime.

Kadangi Jupiterio planeta simbolizuoja mokytoją, tai vyras moteriai irgi yra mokytojas. Moteris turėtų vengti kritikuoti savo vyrą ir stengtis ugdytis nuolankumą. Vyras, savo atžvilgiu, yra tas, kuris padeda moteriai ugdytis dvasingumą.

Jeigu šiose srityse moteris tobulės, saugos vertybes ir tradicijas, tuomet jos santykiai su Jupiterio planeta bus harmoningi, o tai reiškia, bus lengviau ir suderinamume su vyru.

suderinami4

Kokia planeta vyro horoskope simbolizuoja žmoną, o moters horoskope moteriškumą?

Vyro horoskope Veneros planeta simbolizuoja žmoną, bet tam, kad su Venera santykiai būtų harmoningi, vyrui svarbu ugdytis Marso planetos savybes.

Moters horoskope Venera simbolizuoja grožį, meilę ir seksualinę energiją. Veneros planeta moterims labai svarbi, nes ji atspindi moterišką energiją ir grožį, kuris traukia vyrus. Tam, kad vyras labiau mylėtų moterį, jai svarbu žinoti estetikos ir subtilias moteriško grožio paslaptis. Mokytis švelniai kalbėti ir stengtis gražiai atrodyti. Vyrai, kurie nori sužinoti, ar moters horoskope Veneros planeta harmoninga, tai gali padaryti tiesiog pažiūrėję, kaip atrodo moters namai. Jeigu namuose tvarka, juose palaikoma švara ir skaniai kvepia, reiškia, tokios moters santykiai su Venera geri.

Kokia planeta simbolizuoja vyrišką energiją?

Vyro horoskope  Marso planeta atspindi jo vyrišką energiją. Priklausomai nuo to, koks horoskope yra Marsas,  vyras bus arba griovėjas, arba gynėjas. Jeigu vyro horoskope Marsas stiprus, tai moteris su tokiu vyru jausis saugiai fiziškai ir emociškai, o tai reiškia, kad jie bus labiau suderinami. Kada Marsas stiprus, vyras – atsakingas, jis gali prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, ne tik už tai, ką padarė, bet netgi ir už tai, ko nepadarė. Toks vyras turi gyvenimo tikslą ir sugeba spręsti problemas.

Jeigu Marsas silpnas – vyras gali turėti mažesnį atsakomybės jausmą, gali naudoti prievartą ar smurtą prieš moterį ir savo vaikus. Tiek fizinį, tiek emocinį smurtą. Tačiau tai dar nėra faktas, kad jei vyro horoskope Marsas silpnas, tai kiekvienas vyras taip ir elgsis. Jeigu Marsas vyro horoskope silpnas, tokiu atveju svarbiausia, kad vyras norėtų dirbti su savo charakteriu. Jeigu jis bendraus su ryžtingais ir išmintingais vyrais, klausysis paskaitų, užsiims sportu, žiūrės įkvepiančius filmus apie narsius vyrus, tai jo ryžtas, pasitikėjimas ir vyriškos savybės stiprės. Tokiu būdu jis išspręs savo problemas ir galės padėti kitiems.

Kokia planeta simbolizuoja harmoniją šeimoje?

Harmoniją šeimoje, prote ir vidinę laimę bei ramybę simbolizuoja Mėnulio planeta. Mėnulis –moteriška planeta, kuri atspindi motinišką energiją, rūpestį ir atsipalaidavimą. Moters horoskope tai svarbu, kadangi ji turėtų siekti išminties ir suprastų, kada su vyru elgtis kaip Venerai, t. y dovanoti jam meilę, o kada elgtis kaip Mėnuliui – dovanoti jam mentalinį ir emocinį atsipalaidavimą. Tai yra labai svarbu suderinamumo klausimuose.

Kadangi vyrai siekia tikslų ir savirealizacijos socialinėje erdvėje, tai jų protas labai neramus ir jiems sunku atsipalaiduoti. Jeigu vyras negalės atsipalaiduoti namie ir grįžęs nuolatos sulauks kritikos, tai jis nebenorės pareiti namo. Žinoma,  moteriai padėti atsipalaiduoti vyrui yra kur kas sunkiau, kada šeimoje abu dirba po lygiai, bet tai jau atskira tema.

suderinami5

Nuo ko priklauso šeimyninė laimė ir poros suderinamumas?

Šeimyninė laimė priklauso nuo abiejų. Moteris yra ta, kuri saugo šeimos vertybes ir tradicijas viduje, o vyras padeda jai rūpindamasis išoriniais dalykais. Moteriai geras vyras yra likimo dovana, nes vyras išsprendžia daugelį jos problemų tiek materialiame, tiek dvasiniame gyvenime. Vyras lengviau gali eiti per gyvenimą vienas, o moteriai vienai tai daryti yra sudėtingiau. Todėl tam, kad gautų gerą vyrą, anksčiau moterys atlikinėdavo askezes. Taigi, renkantis gyvenimo partnerį yra išmintinga ir rekomenduojama neskubėti, atsižvelgti į poros suderinamumą, ir atminti, kad idealių – nebūna, bet idealiais galima tapti.

Linkiu jums kuo geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš puslapio Gubinas.lt