Ar jūsų namo ir buto numeriai laimingi?

door-1182969_960_720

Visi skaičiai ir numeriai turi reikšmę. Mes negalime keisti savo gimimo datos, bet galime rinktis skaičius, šiuo atveju, namo numerį arba buto numerį. Norint sužinoti, ar jūsų buto ar namo numeris yra laimingas, reikėtų sudėti visus skaičius ir sumoje gauti vieną skaičių.

Jeigu namo numeris dvidešimt du, tai reikia sudėti abu skaičius, tada sumoje bus keturi ir žiūrėti keturių reikšmę. Jeigu namo numeris triženklis, tai reikia sudėti visus tris skaičius. Nepalanku, kad buto ar namo numeris šalia turi nulį, nes nulis visada silpnins šalia esantį skaičių.

Aiškinantis skaičių reikšmę svarbu suprasti, kad mes ne atsitiktinai gyvename vienu ar kitu numeriu pažymėtame bute. Kiekvienas numeris susiję su tam tikromis pamokomis ir mus kažko moko.

Numerių reikšmės

Vienas (pirmas numeris) – tokiame bute gali gyventi žmogus, kuris mėgsta kontrolę. Jei gyvena šeima, tai vienas žmogus gali siekti kitus kontroliuoti. Arba šeimoje esantis vaikas gali būti labai savarankiškas. Tokiame bute žmonės turės mokytis dirbti su savo ego, nes namuose gali virti nuolatinė kova – kas teisus, o kas ne. Ten gyvenantiems žmonėms gali būti nelengva bendradarbiauti, todėl tai gali privesti prie skyrybų ir nuolatinių ginčų. Numeris vienas labiau tiktų vienišiems, nenorintiems kurti šeimos, originaliems ir mėgstantiems riziką. Jei gyvenate bute ar name, kurio skaičių suma yra vienas ir pastebėjote, kad nelengva sukurti santykius, atkreipkite dėmesį į savo charakterį. Jeigu ten gyvenant įvyko skyrybos, tai būtinai atkreipkite dėmesį į tai, ką reikėtų savyje keisti, kad ateityje būtų mažiau konfliktų arba su laiku keiskite gyvenamą vietą.

Du (antras numeris) – tai šeimos skaičius, nes ten gyvenantiems bus svarbu santykiai ir šeima. Tačiau antras numeris susijęs su abejonėmis. Tai reiškia, kad santykiuose gali dažnai kilti abejonių, įtarimų dėl neištikimybės, gali būti sunku apsispręsti dėl santykių, jei juose esama problemų. Gali būti sunku išeiti iš tokių namų ir kažką keisti. Ten gyvenantiems dažnai gali kilti daug gyvenimiškų abejonių, trūkti pasitikėjimo ir nelengva daryti pasirinkimus. Jei ten gyvena šeima, tai ji gali ilgai spręsti įvairius klausimus ir niekaip neišspręsti, nes tiesiog bus sunku apsispręsti.

Trys (trečias numeris) – tai palankiausias skaičius. Tokį skaičių gauti nelengva. Ten gali gyventi išsilavinę ir pasiturintys arba gerai uždirbantys žmonės. Jeigu ten gyvena žmogus kuris nesimoko, tai jo šeimoje gali gimti vaikai, per kuriuos ateis materialinė gerovė. Šeimai numeris trys gali duoti pastovumą santykiuose. Jiems svarbu nepersistengti dirbant, nes jie gali būti linkę į darboholizmą, dėl kurio gali grėsti skyrybos.

Keturi (ketvirtas numeris) – tai nenuspėjamas skaičius. Tokiu numeriu pažymėtame bute ar name gali gyventi materialistai, žemiški ir labiau panirę į pinigus žmonės. Gali būti besidomintys ezoterika ar  mistika. Taip pat tokiu numeriu pažymėtame bute ar name gali gyventi asocialios šeimos, turintys žalingų įpročių žmonės, nes ketvertas gali veikti juos per priklausomybes. Jei ketvirtame name gyvena normali šeima, tai keturi jiems palanku. Tačiau jei ketvirtu numeriu pažymėtame bute gyvena tie, kurie viską pamiršo, išskyrus savo norus, tai jie gali prarasti saiką viskam, pradėti daug vartoti alkoholio ir panašiai. Dėl to į jų gyvenimą gali ateiti kažkokios pamokos, kad juos sustabdytų. Jei jie gyvens dorybingai, domėsis savęs pažinimu, tai gali gauti materialinę gerovę.

Penki (penktas numeris) – tai verslo skaičius. Šiuo numeriu pažymėtame bute ar name gali gyventi bendraujantys, pozityvūs, mėgstantys įvairovę ir mokantys bendradarbiauti žmonės. Žmonės gyvenantys penktame bute ar name gali turėti ne vieną veiklą, gyventi aktyvų gyvenimo būdą ir daug keliauti.

Šeši (šeštas numeris) – jei tokiame bute gyvena nesusituokusi pora, tai jiems gali būti nelengva įteisinti santykius arba sunku ištekėti ar vesti. Taip pat tokiame bute ar name gyvenantis žmogus gali būti kažkieno meilužis ar meilužė. Jei šeštu numeriu pažymėtame bute ar name gyvena vienišas žmogus, tai pas jį dažnai gali ateiti priešingos lyties atstovų, bet bus sunku užmegzti rimtus santykius. Tokiame bute taip pat gali atsirasti su

neištikimybe susiję asmenys. Jei tokiame bute ar name gyvena šeima, tai kažkam gali būti polinkis eiti į kairę ir nelengva kontroliuoti seksualinę energiją. Tokiu atveju svarbu patenkinti partnerio norus ir stengtis nepamiršti savo pareigų. Taip pat bus svarbu kontroliuoti savo geismą.

Septyni (septintas numeris) – tai mistinis skaičius. Jie gali domėtis dvasingumu ir ezoterika. Jei to nedarys, tai jų gyvenime gali būti daug negatyvo. Tada jie gali pradėti vartoti alkoholinius gėrimus arba turėti kitų priklausomybių. Šeima, kuri gyvena septintu numeriu pažymėtame name, gali turėti nestandartinių interesų, pomėgių ir domėtis įvairiomis paslaptimis.

Aštuoni (aštuntas numeris) – tai reiškia, kad žmonės gyvenantys tokiame name ar bute gali daug dirbti arba jiems gali tekti daug dirbti. Šiems žmonėms reikės mokytis būti atsakingiems. Jei ten gyvenantys to nedarys, tai aštuonetas juos spaus atnešdamas įvairių išbandymų. Jeigu jie darys kokią nors nelegalią veiklą, tai jiems gali tekti už tai atsakyti. Aštuoni gali duoti baimes, nepriteklių, finansines problemas, tam, kad žmogus pradėtų ieškoti savęs. Aštuonetas duoda išbandymus tam, kad žmogus darytų pokyčius savo gyvenime. Tokiame bute gali gyventi asketiški, be ilgai nedaryto remonto ir liūdni žmonės. Jeigu gyvenate aštuntu numeriu pažymėtame name ir jaučiate, kad nėra pinigų arba tenka labai daug dirbti, tai reiškia, kad kažką darote ne taip arba galbūt neatsakingai. Aštuonetas spaudžia tuos, kurie vėluoja, neseka savo išlaidų, turi priklausomybių ir gyvena neteisingą gyvenimo būdą.

Devyni (devintas numeris) – tai vyriška energija. Kas  gyvena devintu numeriu pažymėtame bute ar name, tas dažniausiai turi stiprų vyrišką charakterį. Jei ten gyvena moteris, tai bus labai stipri ir mokanti viską gyvenime pasidaryti pati. Susirinkti baldus, perstumdyti baldus, dažyti sienas ir panašiai. Ji gali būti viena, nes yra labai vyriška, todėl jai reikės ugdytis moteriškas savybes. Skaičius devyni gali būti susijęs su pavojingomis profesijomis, kaip karininkai, medikai ir policininkai. Ten gyvenantys žmonės gali dažnai tarpusavyje kovoti. Tarp jų gali vykti psichologinis karas, todėl jiems svarbu iškrauti savo neigiamą energiją kitur, kad būtų ramesni su savo šeimos nariais. Devynetas duoda energiją, bet tokiame bute gali gyventi vienas ramus, o kitas neramus žmogus. Jei ten gyvens per daug pasyvus žmogus, jam gali pasireikšti depresija, jeigu jis nenaudoja devyneto energijos. Ten gyvenantiems rekomenduojama mokytis kontroliuoti savo energiją, stebėti ją, ar per daug kitų nekaltina ir nesikabinėja, tada namuose bus harmonija.

Namo ar buto numeris ne atsitiktinumas

Būkite laimingi!

Egidijus Gubinas

Paveikslėliai iš puslapio Gubinas.lt

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje/svetainėje reikia gauti autoriaus sutikimą.