Ar “Balarama.lt” gyvuos toliau? Viskas Jūsų rankose!

rock-1771913_960_720

Rugsėjis Balarama.lt puslapiui – lemiamas mėnuo. Jau keturis metus gyvuojantis puslapis kasdien dalinasi pozityviomis žiniomis su visu pasauliu! Šiandien būtent Jūs, mieli skaitytojai, nuspręsite, ar jis gyvuos toliau. Mums reikia nedidelės Jūsų paramos, kad galėtume ir toliau daryti didelius darbus!

Šiuo metu pagrindinį darbą puslapyje atlieka dvi mūsų mylimos redaktorės – Lina ir Lina. :)

Būtent joms esame dėkingi už gyvą, įdomų ir dinamišką puslapio turinį. Jų darbas nelengvas, tad Balarama.lt kas mėnesį skiria joms 223 eurų (taigi, kiekviena iš jų gauna truputį daugiau negu šimtą eurų). Taip, tai nėra daug, bet to pakanka, kad šios dvi nuostabios sielos galėtų dalį savo laiko ir meilės skirti Balaramai.

20 eurų mes surenkame iš reklamos (taip, ta įkyri, puslapyje neseniai atsiradusi reklama generuoja tik 20 eurų per mėnesį), dar 140 eurų paaukoja mūsų nuostabūs skaitytojai (taip, Jūs). Pastaruoju metu surenkamai paramai sumažėjus, mes nebeturime kaip atsilyginti abiems Linoms už jų atliekamą nuostabiausią darbą… Vadinasi, jūs ir sprendžiate, ar puslapis galės gyvuoti toliau.

Kaip matote, mums reikia labai nedaug – kelių nuoširdžių rėmėjų, kurie kiekvieną mėnesį paaukotų po labai nedidelę sumą. Tada Balarama ir toliau galės daryti didelius darbus.

Mielieji, štai ir atėjo į jūsų gyvenimą unikali galimybė tapti superherojais!

Pagarbiai,

Balarama.lt puslapio vadovas

Simas Grabauskas