Ar 2017 metai bus nepalankūs visiems Zodiako ženklams?

zodiako

„Sveiki, Egidijau, visada skaitau Jūsų atsakymus į klausimus, gal padėsite šįkart ir man. Klausiausi Palmiros astrologinės prognozės ateinantiems Gaidžio metams, ir deja, labai nusivyliau, nes atrodo, kad nusimato labai blogi metai beveik visiems Zodiako ženklams. O kaip tik norėjau daryti verslą, na, bent turėjau idėją, nors neturiu daug lėšų, bet tikiuosi, kad mėgiama veikla atsipirktų. Ar manote, kad geriau palaukti dar vienerius metus, kai astrologinė prognozė bus geresnė? Ačiū už atsakymą! Karolina K.“

Dėkoju už klausimą. Visų pirma, reikėtų suprasti, kad yra bendros prognozės ir yra individualios. Pavyzdžiui, bendra astrologinė prognozė, kurią jūs skaitėte spaudoje, yra skirta Saulės ženklams. Kaip tai suprasti?

Planetos nuolat juda iš vieno ženklo į kitą. Vienos planetos yra lėtos, kaip, pavyzdžiui, Saturnas, kuris keičia ženklą tik kas du su puse metų ir, pavyzdžiui, Mėnulis, kuris būna viename ženkle dvi su puse dienos. Saulė būna viename ženkle vieną mėnesį, tad įsivaizduokite, kiek per mėnesį gims žmonių, kai tą mėnesį Saulė buvo, pavyzdžiui, Avine. Pagal 2015 statistiką Lietuvoje per mėnesį gimsta apie 2,6 naujagimių. Jeigu spręsime tik pagal Saulės ženklą, tai išeitų, kad visiems jiems prognozė bus ta pati, bet taip niekada nebūna, nes svarbiausias kriterijus yra gimimo valanda, o taip pat likimą nurodo ir delnų linijos.

Horoskopą sudaro dvylika namų, kurie atsako už skirtingas gyvenimo sferas ir, atsižvelgiant į tai, kur gimimo metu sustojo planetos, tokios tendencijos lydės žmogų visą jo gyvenimą. Taigi, susumavus visus šiuos rodiklius, pamatysime, kad kiekvieno žmogaus likimas bus skirtingas. Todėl spręsti vien tik apie metus pagal Saulės ženklą būtų neišmintinga. Galima atkreipti dėmesį į kai kurias tendencijas, bet tai tikrai neparodys viso vaizdo.

Galiu pasakyti, kad pagal Vedų astrologiją palanki metų pusė prasidės sausio 14 d. ir tęsis iki liepos 16 d. Nuo sausio 14 d. Saulė pereis į Ožiaragio ženklą ir šešis mėnesius judės į Šiaurę. Tai palankus laikas siekti išminties ir atlikti visus svarbius darbus.

Pagal Vedų astrologiją palankiausia metų diena vadinasi Akšaja tritja. Ji bus balandžio 28 d. Akšaja tritja išvertus reiškia „nenugalimas“, „nesunaikinamas“. Tritja – trečia Mėnulio diena (Tuo metu Saulė yra Avino ženkle, o Mėnulis – Jaučio. Jie abu stiprioje padėtyje, todėl pasireiškia labai teigiamai.) neša stiprią pozityvią energiją, visi pradėti darbai tą dieną gali atnešti puikius rezultatus.


Apskritai kalbant, 2017 metai bus sunkesni tiems žmonėms, kurie nenori daryti pokyčių savo gyvenime ir gyvena labiau praeitimi, prisiminimais bei neturi tikslo. Jie gali pajausti sunkumą tiek emociniame, tiek fiziniame lygmenyje. Tiems, kurie turi blogus santykius su tėvu, šiais metais gali pablogėti santykiai su vadovybe, bus sunku susilaukti sėkmės, trūks energijos, todėl jei yra kažkokios nuoskaudos tėvui, tai vertėtų susitaikyti, atsiprašyti, linkėti jam laimės.

Gera žinia ta, kad nemažai žmonių pradės domėtis sveiku gyvenimo būdu, bus punktualesni ir stengsis laikytis tvarkos. Sausio 26 d. Saturno planeta pereis iš Skorpiono į Šaulį, todėl žvelgiant astrologiškai, tai palankesnė padėtis, kuri žada daugiau pozityvo. Tačiau birželio 21 d. Saturnas vėl grįš į Skorpioną ir bus jame iki spalio 26 d., dėl to šis laikotarpis gali atnešti nemalonių įvykių. Nepalankiausios dienos 2017 m. Saulės užtemimas: vasario 26 d., rugpjūčio 21 d.. Mėnulio užtemimas: vasario 11 d., rugpjūčio 7 d.


Senovės traktatuose aiškinama, jog prieš pradedant kažką svarbaus, verta pasitarti su išmintingais žmonėmis, jeigu paprašysime ir gausime tėvų palaiminimą, tai jau duoda apie 50 procentų sėkmės. O jeigu gauname palaiminimą iš švento žmogaus, galime susilaukti netgi 100 procentų sėkmės.

Linkiu jums kuo geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

„Klausimai – atsakymai“ Čikagos laikraščiui „Geras“

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš puslapio Gubinas.lt