Ką apgamai sako apie mūsų likimą

Gubinas.lt nuotrauka

Žmogaus kūnas – tarsi žemėlapis, nusėtas įvairiais likimo ženklais, tai: apgamai, randai, įvairių formų dėmelės kalbančios apie mūsų patirtis bei išgyvenimus. Didžiausią dėmesį reikėtų skirti tiems ženklams, kurie atsiranda iki septynerių metų, kadangi jie atspindi mūsų praeitus gyvenimus.

Likimas „kalba“ su mumis per apgamus, ligas bei įvairius ženklus

Kuri kūno pusė (kairė ar dešinė) labiau serga, kenčia, galime nuspręsti iš patirtų traumų ar įsipjovimų. Vyriška bei moteriška energijos veikia taip, jog įprastai vyrai dažniausiai patiria kairės pusės negalavimus, o moterys – dešinės. Astrologiniame kontekste, mūsų kūno puses veikia dvi planetos: Saulė ir Mėnulis. Saulės energija – tai dešinioji, tėviškoji pusė, o Mėnulio – kairioji, motiniška, harmonizuojanti pusė. Į šį pasaulį mes ateiname per tėvo ir motinos „vartus“, todėl, jeigu santykiai su tėvu susiklostė prasti arba su juo apskritai nėra jokio ryšio, reiškia, jog nėra palaikymo ir iš visos vyriškos pusės protėvių linijos. Tokiu atveju gali kentėti žmogaus dešinioji kūno pusė bei būti blogi santykiai su vyrais įvairiose gyvenimo srityse. Jeigu nesusiklostė geri santykiai su motina – labiau kentės kairioji kūno pusė, bus sudėtingesni santykiai su moterimis.

Vyrų dešinioji pusė laikoma laimingesne, o moterų – atvirkščiai. Apgamai ar kiti ženklai, esantys priešingoje pusėje, pavyzdžiui, vyrų – kairėje, o moterų – dešinėje, gali byloti apie įvairias problemas, silpnumą, pasyvumą ar netgi ligas. Jeigu apgamai arba kiti ženklai yra laimingoje pusėje, tai jie gali reikšti sėkmę, sveikatą bei talentus.

Į kokius apgamus ir kitus ženklus vertėtų atkreipti dėmesį

Apgamai gali atsirasti ir išnykti, priklausomai nuo mūsų dorybingų arba nedorybingų veiksmų. Jeigu apgamas išnyko nepalankioje kūno pusėje, pavyzdžiui, vyrui – kairėje, tai gali reikšti, kad žmogus sugebėjo įveikti sunkią savo karmą, apie kurią bylojo ženklas. Taip pat vienoje ar kitoje pusėje atsiradęs apgamas gali signalizuoti apie artėjantį pavojų. Svarbu atkreipti dėmesį ir į apgamų spalvą bei formą. Pavyzdžiui, jeigu žmogus turi apgamų nugaros srityje ar kitose kūno vietose, kurie sudaro Grįžulo Ratų formą, tai toks žmogus gyvenime gali sulaukti sėkmės, tapti garsus ir gerbiamas. Palankaus likimo požymis yra ir trikampio ženklas ant veido, susidarantis iš trijų apgamų. Kryžiaus formos apgamas gali simbolizuoti gyvenimo išbandymus, nesėkmes darbe ar meilėje. Palankiausi apgamai yra apskritimo ir ovalios formos, o kampuoti – labiau nepalankūs. Tačiau vien iš apgamų spręsti apie žmogaus likimą nerekomenduojama, kadangi neretai įvairiuose tautose jie būna aiškinami skirtingai.

apgamai ir likimo zenklai..

Apgamų reikšmė

Sakoma, jeigu vyras turi apgamą ant dešinio antakio, jo laukia ankstyvos vedybos. Jei ant kairio – tai gali žymėti vėlyvą santuoką.

Labai pavydūs vyrai gali turėti apgamą prie kairės akies. Apgamas esantis prie dešinės akies gali reikšti, kad vyras bus atsakingas šeimos žmogus.

Kairėje kaktos pusėje esantis apgamas gali žymėti silpnavališkumą ir vyro polinkį į svetimoteriavimą.

Gerą vyro intuiciją gali žymėti apgamas, esantis tarp antakių.

Apgamas, esantis ant nosies, gali žymėti vyro plepumą.

Apgamai, esantys pečių srityje, gali žymėti gyvenimo išbandymus.

Jeigu vyras turi apgamų sėdmenų srityje, jie gali žymėti vyro tingumą.

Ant pėdų esantys apgamai reiškia, kad vyras mėgta keliauti.

Prie lūpų esantys apgamai žymi aistringą žmogaus prigimtį bei koketiškumą. Toks žmogus dažniausiai mėgsta prabangą ir turi gerą intuiciją.

Apgamai po akimis gali reikšti, kad žmogus geraširdis, linkęs aukotis.

Apgamai ant skruostų gali žymėti žmogaus ryžtą.

Apgamai galvos srityje gali žymėti filosofišką žmogaus prigimtį.

Apgamai ausų srityje gali reikšti, kad žmogus mėgsta girtis.

Apgamas ant liežuvio gali reikšti plepumą.

Apgamas kaklo srityje vyrams gali reikšti intelektualumą,o moterims – motinišką prigimtį.

Apgamas gerklės srityje gali reikšti sėkmę karjeroje ir finansuose.

Apgamai, esantys ant vokų, gali reikšti, kad žmogus jautrus, svajotojas, dažnai keičiantis savo nuomonę.

Apgamas ant viršutinės lūpos gali žymėti žmogaus valdingumą, didelį norą siekti karjeros visais įmanomais būdais.

Apgamas ant smakro gali žymėti stiprią valią ir ryžtą pabaigti pradėtus darbus.

Apgamai ant skruostų gali reikšti, kad moteris bus sėkminga ir turės gerą atmintį.

Apgamai, esantys pilvo srityje, gali žymėti egoizmą ir gobšumą.

Apgamai juosmens srityje gali žymėti žmogaus darbštumą bei atsidavimą.

Apgamai klubų srityje gali reikšti, kad žmogus linkęs labai greitai įsižeisti.

Apgamai, esantys kelių srityje, gali reikšti, kad žmogus nuolat kažkur skuba.

Apgamai, esantys ant kulno, gali reikšti, kad žmogus labai užsispyręs ir jokios aplinkybės jo nesustabdys siekti tikslo.

Apgamai, esantys blauzdų srityje, gali reikšti, kad žmogus lengvai pasiduoda įkalbinėjimams bei avantiūroms.

Apgamai, esantys čiurnų srityje, gali reikšti, kad moteris turės stiprią energetiką bei norą būti nepriklausoma.

Apgamų formos reikšmė

Kryžiaus formos apgamas gali reikšti, kad gyvenime bus daug išbandymų.

Žvaigždės formos apgamas, jeigu yra penki taškai, – sėkmės ženklas.

Žemėlapio (pasaulio arba šalies) formos apgamas gali reikšti, kad žmogus bus nenuspėjamas.

Paukščio formos apgamas, jeigu paukščio sparnai išskleisti, gali reikšti gerumą, darbštumą, polinkį į meną.

Katės formos apgamas gali reikšti paslaptingumą, toks žmogus gali turėti magiškų savybių.

Ugnies formos apgamas reiškia, kad žmogus linkęs į impulsyvumą, turi polinkį susinaikinimui.

Žmogaus formos apgamas gali reikšti, kad žmogui sudėtinga veikti savarankiškai.

Lūpų formos apgamas – palankus ženklas, reiškiantis, kad žmogaus laukia daug malonių siurprizų, tai – likimo bučinys.

Dangaus kūnų formos apgamas reiškia, kad žmogus turės daug gerų savybių.

Ką likimas mums nori pasakyti dėl atsirandančių apgamų, ligų ir kitų ženklų

Vedose sakoma, kad gyvoji būtybė gyvendama materialiame pasaulyje nuolat patiria kančias ir problemas. Visos žmogaus problemos fiziniame ir psichiniame lygmenyje yra susijusios su neteisingu požiūriu į gyvenimą. Dėl neteisingų įpročių ir savanaudiško gyvenimo būdo atsiranda įvairios psichinės bei fizinės ligos. Jeigu mes norime išvalyti blogą karmą ir pritraukti pozityvumo į savo gyvenimą, tai pirmiausiai turime suprasti, jog šiame pasaulyje niekas mūsų nebaudžia, o tik moko. Visos problemos atsiranda tam, kad kažko išmoktume. Jeigu mes pradedame mokytis ir stengiamės suprasti duotas pamokas, tuomet visos problemos atsitraukia.

Paanalizavę savo gyvenimą galime pastebėti dažnai besikartojančias situacijas. Kai kurie žmonės neretai mums rodo agresiją, dažnai nuvilia partneriai, vieną po kitos tenka keisti darbo vietas, šeimoje nuolat kyla konfliktai, nesiseka rasti tinkamą partnerį, įvyksta skyrybos ir t. t. Ką tai reiškia ir kodėl šios situacijos kartojasi? Tai primena neišmoktas pamokas, panašiai kaip ir mokykloje. Jeigu mes nepabaigėme pirmos klasės, tai visai nesvarbu, kad nuvažiuosime į kitą miestą ar šalį, norint pereiti į antrąją klasę vis tiek reikės pabaigti pirmąją. Skamba logiškai, tačiau gyvenime dažniai taip nesielgiame. Kai tik susiduriame su problemomis, mėginame kuo greičiau nuo jų pasprukti: ieškome naujo sutuoktinio, keičiame darbą, miestą, šalį, tačiau neišmokta pamoka ir lieka neišmokta. Pasikeičia tik mūsų „mokytojų“ išvaizda, bet uždavinys lieka tas pats. Ne veltui mūsų tautosakoje sakoma, kad bėgdami nuo vilko rizikuojame užšokti ant meškos. Taip ir sukamės, anot Vedų šaltinių, mirties ir gimimų – samsaros – rate.

Nuotraukos iš puslapio Gubinas.lt