Antradienis – Marso diena

mars001

Antradienis – MARSO diena. Sanskrito kalboje jis vadinamas Mangala, dar vienas jo vardas – Kudža. Išvertus iš sanskrito kalbos tai reiškia „pagimdytas Žemės“.

Marsas – žiaurus, jo akys pasruvę krauju, jis grubus, tačiau kilnus, garbingas, priklauso ugninei pitos konstitucijai, yra piktas, turi liekną taliją ir liesą kūną.

Marsas – didingos energijos planeta. Jai pavaldžios mūsų aistros ir gebėjimas skleisti emocijas. Jis simbolizuoja jėgą, drąsą, agresiją ir apsprendžia mūsų gebėjimus išreikšti emocijas išorėje.

Pozityvi Marso energija suteikia valios, nepriklausomybės ir pasitikėjimo savimi, kurio taip reikia užsibrėžtiems tikslams pasiekti. Tačiau kartu Marso agresyvumas gimdo konfliktus, nesutarimus, konkurenciją. Be šios planetos energijos mes neturėtumėme ryžto ir nesugebėtume baigti pradėtų darbų.

729_1 (1)

Marsas – karo dievas. Jo energija žmogų gali padaryti žiauriu ir karingu, paversti jį šaltakrauju kariu arba nusikaltėliu.

Dauguma Marso savybių siejasi su ugninga jo prigimtimi. Priklausomai nuo to, kur pasireiškia ši prigimtis, kokiuose lygmenyse, kokie mūsų gyvenimo tikslai, planai – jis gali sudeginti arba suteikti šilumą.

Todėl antradienis – geriausia diena tikslų sukūrimui, nusistatymui, strategijų apmąstymui, veikimo planų numatymui. Energijos lygis tokiai veiklai šią dieną yra labai aukštas, tačiau reikia ją taikiai nukreipti, be konfliktų ir barnių.

Marso spalva – kraujo raudonumo arba koralinė. Taigi antradienį puikiai tinka rengtis šios spalvos drabužiais.

Šią dieną patariama aktyviai dirbti, stoti į kovą, pradėti teismo procesus, sportuoti, rungtyniauti varžybose, daryti chirurgines operacijas (dėl tikslesnes dienos numatymo reikėtų individualiai pasikonsultuoti su astrologu, atsižvelgti į žmogaus individualų horoskopą, nustatyti muchurtą).

Šią dieną palanku dirbti arba turėti kažkokią veiklą susietą su metalu arba ugnimi, elektra.

Marso dieną nepatariama tuoktis, pradėti vaikus, duoti į skolą, pradėti eiti į romantiškus pasimatymus ir užsiimti naujais darbais ar veikla. Reikia saugotis traumų ir nelaimingų atsitikimų. Būti atsargiam vairuojant, pasistengti išvengti barnių ir konfliktų.

Norint harmonizuoti savyje Marso energiją reikia sąmoningai dirbti su pykčiu ir dirglumu, laikytis disciplinos, gaminti maistą ant ugnies, geriau vegetarišką (ypač moterims, linkusioms supykti ar įsižeisti, dirglioms). Reikia parodyti ryžtingumą, drąsą, iniciatyvą bei auginti ir vystyti savyje palankumą, geranoriškumą.

Aktyvaus ir sėkmingo jums antradienio!

Navagraha-Stothras1

Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė