Anantara das. Dienoraštis. Žmogaus paskirtis šioje žemėje

nature-3053623_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Dvaraka, Kaunas

Kovo 30 diena

Sveiki, mielieji, paskaitykime šiandien vieną skaitytojos laišką ir mano atsakymą jai.

„Laba diena, kur buvau nuėjus (pas ekstrasensą, būrėją, raganą), visos jos negali man padėti išsiaiškinti, kokia mano paskirtis šioje žemėje? Jos visos teigia, kad kažkas neleidžia prie manęs prieiti, perskaityti informacijos. Ekstrasensė buvo minėjus, kad aš net neturėjau gimti, o dabar saugo mane angelai. Ar tikrai taip gali būti? Viena iš jų paminėjo, kad man gali padėti tik Dvasinis mokytojas. Negaliu teigti, kad esu nelaiminga, bet dabar tiesiog užvaldė didelis noras sužinoti visus atsakymus. Esu labai pasimetusi. Iš anksto dėkoju už atsakymą.“

Atsakymai

  1. „Kur buvau nuėjus (pas ekstrasensą, būrėją, raganą), visos jos negali man padėti išsiaiškinti, kokia mano paskirtis šioje žemėje? Jos visos teigia, kad kažkas neleidžia prie manęs prieiti, perskaityti informacijos.“

Jūsų išvardinti „specialistai“ „dirba“ su žemesniąją energija. Tai reiškia su Jūsų psichika arba kitaip sakant su subtiliu kūnu.

Taip, kaip mes matome žmogų, tai yra kaip jis apsirengęs, koks veidas, kūno formos, plaukai ir taip toliau, šie žmonės kažkiek, kartais, gali pamatyti subtilų kūną ir jus „nurengti“, tai yra įeiti į jūsų pasąmonę ir ten „nuskaityti“ informaciją apie jus.

Tačiau, šiuo atveju, jūsų subtilus kūnas užsiblokavo ir neleidžia jūsų „nurenginėti“, taigi jie šiuo atveju tampa bejėgiai.

Kodėl jūsų subtilus kūnas neleidžia nuskaityti informacijos apie jus?

Visus procesus, vykstančius mūsų tiek grubiame kūne, tiek subtiliame kūnuose, kontroliuoja mūsų širdyje gyvenanti Supersiela (tai Dievo apraiška).

Kodėl Supersiela neleidžia jiems ir jums sužinoti apie jūsų praeitį, dabartį ir ateitį?

Supersiela arba Dievas neįpareigotas atsiskaitinėti mums tokiais klausimais, tačiau galima padaryti išvadą, kad ta informacija, kurią jūs sužinotumėte, trukdytų jums dvasiškai tobulėti.

Dievas visada viską daro taip, kad mes tobulėtume.

Galbūt tie žmonės, kurie „kažką“ sužinotų apie jus, tą informaciją neteisingai interpretuotų ir jums tai tik pakenktų.

  1. „Ekstrasensė buvo minėjus, kad aš net neturėjau gimti, o dabar saugo mane angelai. Ar tikrai taip gali būti?“

Jeigu neturėjote gimti, o gimėte, tai reiškia, kad turėjote gimti, nes pats jūsų gyvenimas rodo, kad jūs gyva ir tai ne sapnas.

Materialiame pasaulyje mes visada gimstame ir mirštame.

Ekstrasensai ir visokie burtininkai „mato arba žino, įsivaizduoja“, kad žmonės gimsta po kelis kartus.

Tačiau iš tiesų mes jau šioje Visatoje gimėme milijonus kartų ir gimsime dar milijonus kartų, jeigu nesugebėsime pasiekti dvasinio pasaulio.

Tuo noriu pasakyti, kad tų žmonių žinios apie sielą, gyvenimą po mirties, reinkarnaciją, dvasinį pasaulį bei Dievą yra labai skurdžios.

Aišku, jie žino ir sugeba daugiau negu geriausi šiuolaikiniai mokslininkai, tačiau jų žinojimo sfera – tai grubus fizinis ir astralinis pasauliai. Tačiau tai dar nėra dvasinė žmogaus pusė.

Dėl angelų, tai kiekvieną žmogų gina aukštesnės gyvosios būtybės. Jų tiesiog toks darbas, paskirtis – ginti mus ir nukreipti į dvasinį kelią.

Tačiau analogiškai kiekvieną akimirką mus puola ir demonai, kurie nori primesti kitokį gyvenimo būdą ir kitą gyvenimo kelią.

Todėl sakyti, kad angelai saugo tik jus būtų neteisinga, kadangi jie stengiasi saugoti visus.

Jei matytumėte ežere skęstantį vaiką, negalvotumėte, kad tai ne jūsų vaikas. Norėtumėte jam padėti, nes jums tiesiog būtų jo gaila. Taip ir angelai (aukštesnės savo sąmone gyvosios būtybės) mato, kad mes skęstame materialiame vandenyne ir jie nori padėti kiekvienam iš mūsų.

  1. „Viena iš jų paminėjo, kad man gali padėti tik dvasinis mokytojas. Negaliu teigti, kad esu nelaiminga, bet dabar tiesiog užvaldė didelis noras sužinoti visus atsakymus. Esu labai pasimetusi. Iš anksto dėkoju už atsakymą.“

Ta, kuri pasakė, kad jums gali padėti dvasinis mokytojas davė patį geriausią patarimą.

Taip, iš tikrųjų, geriausiai šiame ir kituose gyvenimuose jums gali padėti tik dvasinis mokytojas.

Tai tas pats, kaip viename kaime gyventų veterinarijos gydytojas, gydantis gyvūnus, ir tikras žmonių gydytojas. Kurį jūs pasirinktumėte, kai susirgtumėte?

Manau, pasirinktumėte tą, kuris gydo žmones. Lygiai taip ir šioje situacijoje, jūs norite sužinoti apie savo paskirtį, todėl reikia eiti ir to klausti dvasinio mokytojo, kuris mato jus kaip sielą, o ne kaip kūną.

Kokia jūsų paskirtis žemėje?

Pirmiausia, pažinti save. Tai reiškia jūs turite taip transformuoti savo sąmonę, jog suprastumėte, kad esate nemirtinga gyva būtybė – siela.

O sielos pagrindinė ir amžina misija – tarnauti Dievui.

Tada siela, tai reiškia šiuo atveju žmogus, patirią pačią didžiausią egzistencijos laimę.

Kuo daugiau tarnausite Dievui, tuo daugiau patirsite laimės.

Tai bendras planas kiekvienai gyvai būtybei, turinčiai žmogaus kūno formą, nes visos kitos gyvos būtybės nėra tokios sąmoningos, kad sąmoningai suprastų, jog reikia tarnauti Dievui.

Jūsų paskirtis – taip transformuoti save, kad dar šį gyvenimą sugrįžtumėte atgal į dvasinį pasaulį ir nebereikėtų dar kartą čia gimti, senti, sirgti ir mirti.

Visos kitos būtybės gyvena instinktais arba dar žemesne sąmonės būsena.

Kaip konkrečiai jums tai pasiekti, kad save pažintumėte, pasakytų asmeniškai pasirinktas dvasinis mokytojas, tačiau bendros nuostatos kiekvienam žmogui būtų tokios:

A) laikytis keturių reguliuojančių principų: nevalgyti mėsos, žuvies, kiaušinių; negerti alkoholio, kavos, juodos ir žalios arbatų; nežaisti azartinių žaidimų ir neturėti neleistinų lytinių santykių.

B) Kasdien kartoti šventus Dievo vardus.

C) Bendrauti su atsidavusiais Dievui žmonėmis.

D) Skaityti šventraščius.

E) Valgyti tik prasadą (Dievui paaukotą maistą).

Galima būtų rašyti dar daugybę kitų punktų, bet šie yra pagrindiniai.

Dėl profesijos arba ką turėtumėte veikti kiekvieną dieną, tai jau būtų atskiras klausimas, kurį reikėtų aptarti individualiai.

Visą tai, ką parašiau, tinka kiekvienam žmogui ir ne tik tinka, tai kiekvieno žmogaus misija.

Jeigu žmogus nevykdo tos misijos, tai jo sąmonė kol kas yra tik kaip gyvūno. Kūno forma – žmogiška, tačiau sąmonė – gyvūno.

Dėl to, jog daugelis žmonių gyvena žemesnėje gyvūnų sąmonės būsenoje (valdyti ir tenkintis), mes dabar gyvename tokiame chaose, kad visiems mums sunku.

Todėl atgimkite iš naujo ir būsite laiminga jūs ir laimingi tie, kad jus sups.

Su meile.

Anantara das. Svetainė: Anantara.lt

Redagavo Lina Šimelionytė