Anantara das. Dienoraštis. Yranti šeima (I dalis)

womens-1797870_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Vrindavanas, Indija

Kovo 16 diena

Sveiki, mielieji. Vakar didžiausiu mano džiaugsmu tapo mano dvasinio mokytojo Jo Malonės Čaitanija Čandra Čaran Prabhu atvykimas. Jis atvyko iš Delio į Vrindavaną.

Mokiniai sustoję padarė gyvą koridorių ir mokytojas juo nuėjo į savo kambarį. Aš gavau malonę uždėti mokytojui gėlių girliandą, o vėliau visą dieną ploviau indus, kuriuose mokytojui buvo ruošiamas maistas: pietūs ir vakarienė. Taip prabėgo visa mano diena valant savo širdį.

Dabar laukia susitikimas su mokytoju ir kitos tarnystės.

Šiandien noriu atsakyti į vieną laišką, kurį gavau vakar. Paskaitykime:

„Laba diena, įsigijau jūsų knyga „Meilės troškulys“. Radau labai daug atsakymų į klausimus, kurie man kildavo. Bet, visgi, nutariau jums parašyti.

Susituokiau su vyru, kuris jaunesnis už mane 5 metais. Tikėjau amžina meile, bet įvyko taip, kad mano svajonės taip ir liko svajonėmis. Vyras mane išdavė su kita moterim po 5 metų santuokos. Tuo metu jau turėjome dukrytę, kuriai buvo 3 metukai. Išgyvenau baisiausią gyvenimo etapą. Mano prašymu apsilankėme pas psichologą, kad išsaugotume santykius, nes jis lyg ir norėjo, gailėjosi, atsiprašė. Aš atleidau, bet jis, pajautęs jėgą ir pamatęs, kad esu priklausoma nuo jo ir emociškai, ir finansiškai, mane dar labiau skaudino. Pradėjo gerti, atsirado draugai, jų akyse mane žemino, melavo… aš kentėjau, nes norėjau, kad vaikas turėtų tėvą, bet po 2,5 metų, po šio įvykio, aš jį išvariau iš namų, galvodama, kad supras, ką daro su šeima. Tačiau jis nesuprato. Tik po metų norėjo grįžti, bet aš nesutikau… oficialiai dar neišsiskyrėme. Šiuo metu jis gyvena su mergina, kuri jaunesnė už jį net 7 metais.

Likus vienišai aplink mane atsiranda vyrų, tačiau tokie pat išdavę moteris ir geriantys (aš nevartoju alkoholio). Nejaugi mano karma iš praeito gyvenimo yra tokia bloga? Ką man daryti? Kaip atsidurti tinkamų žmonių rate?

Ačiū, kad mane išklausėte. Te padeda jums Dievas.“

Atsakymas

Išnagrinėkime visus šios šeimos gyvenimo niuansus:

  1. Įsigijo knygą „Meilės troškulys“ ir joje rado daug atsakymų, kurių anksčiau nežinojo apie šeimyninį gyvenimą.

Šiuo metu ruošiama antra mano knyga, kurioje bus vien tik klausimai ir atsakymai apie šeimą. Knyga turėtų būti pristatyta per Jonines. Trečia knyga „Kaip sėkmingai ištekėti ir kaip laimingai gyventi šeimoje“ turėtų būti pristatyta per Naujus metus.

Knygoje „Meilės troškulys“ yra daug praktinių patarimų visais gyvenimo atvejais, todėl smagu, kad ir šiuo atveju ji padėjo moteriai.

  1. Susituokė su vyru, kuris jaunesnis už ją 5 metais,  tikėjo amžina meile, bet įvyko taip, kad jos svajonės taip ir liko svajonėmis.

Visada reikėtų saugotis jaunesnio vyro, nes jaunesni beveik visada būna nesubrendę. Tai yra nepasiruošę šeimyniniam gyvenimui. Berniukai visada bręsta vėliau. Todėl pati pirma klaida buvo padaryta pasirenkant partnerį už kurio ji ištekėjo. Pirma klaida lėmė tai, kad visas gyvenimas pasisuko ne į tą pusę.

Kodėl buvo padaryta pirma klaida?

Dėl nežinojimo, kas yra gyvenimas, šeima, santuoka, vaikai, laimė ir meilė.

Šiais laikais tas klaidas daro 99,99 % žmonių, todėl dabar reikia iš naujo išmokti viską apie šeimą.

  1. Vyras išdavė po 5 metų santuokos, kai jau buvo 3 metų dukrytė. Išdavė – tai reiškia susirado kitą moterį.

Karmos dėsnyje sakoma, kad tai, ką mes padarėme praeityje arba dabar, kažkada mums sugrįš.

Tai reiškia, kad ši moteris kažkuriame gyvenime pati buvo išdavusi savo antrąją pusę ir ta antroji pusė taip pat išgyveno tokius pat skausmus, kaip ji išgyvena dabar. Ta antroji pusė kažkada iš skausmo tiesiog prakeikė šią moterį ir dabar viskas sugrįžo. Dabar jai reikia išgyventi tai, ką išgyveno kitas žmogus.

Vyras, išdavęs šią moterį, ateityje susidurs su tuo pačiu reiškiniu, su kuriuo dabar susiduria ši moteris. Jį irgi išduos arba vyras arba moteris, priklausomai nuo to, kokį jis kūną turės kituose gyvenimuose. Arba jį išduos dar šiame gyvenime.

Mes gyvenime negauname nei vieno gramo daugiau sunkumų, negu esame užsitarnavę.

Laukite tęsinio…

Anantara das. Svetainė: Anantara.lt

Redagavo Lina Šimelionytė