Anantara das. Dienoraštis. Trišakio nervo uždegimas

pexels-photo-3808804

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Birželio 19 diena
Vilnius

Sveiki, mielieji. Aš džiaugiuosi, kad Jūs kažko klausiate ir aš galiu Jums padėti susigauti vienoje ar kitoje situacijoje.

Šiandien antras panašaus pobūdžio klausimas apie ligas. Paskaitykime.

„Sveiki, mano kaimyną jau kuris laikas kankina trišakio nervo uždegimas. Kas tai per liga ir kaip jam padėt?
Ačiū už Jūsų atsakymus“

Atsakymas

Trišakio nervo uždegimas – tai liga, kuri pasireiškia veido nervo skausmo pasikartojimais.

Fiziologiniame lygmenyje gydytojai dažnai sako, kad priežastis nežinoma, kad tai idiopatinė neuralgija.

Kartais gydytojai tai diagnozuoja, kaip kraujagyslių patologiją, nervo kanalo susiaurėjimą arba kaip kažkokią neurologinę ligą.

Ši liga pasireiškia kaip nuolatinis ir gilus kažkurios veido pusės skausmas.

Kokios gi tikros šios ligos psichologinės priežastys?

Šios ligos tikroji psichofizinė priežastis – tai paslėpta:
1. agresija;
2. kaltės jausmas;
3. praeitis.

1) Agresija.

Jeigu mes ilgą laiką viduje ant kažko pykstame, tačiau išorėje šypsomės, mes viduje sukaupiame neigiamą energiją, kuri vėliau per iškreiptą veidą skausmo pavidalu išeina iš mūsų.

Mes norėtume kažką apšaukti, pastumti, užmušti, tačiau mūsų auklėjimas, socialinė padėtis, mūsų kultūra neleidžia to padaryti ir mes sukandę dantis „vaidiname“, kad viskas gerai.

Po kurio laiko ta neigiama energija, bet kokiu atveju, ieškos kaip išeiti. Skaudantis žandas, dantys – tai neišsakyti pikti žodžiai.

2) Kaltės jausmas.

Kai mes tikrai esame padarę kažką negero, dažnai mus graužia sąžinė. Tačiau mes neprisipažįstame ir neatsipašome tų. kuriems sukėlėme skausmą. Tada tas skausmas ateina pas mus ir bando praverti mūsų burną, kad mes išdrįstume atsiprašyti.

Jeigu mes tai ignoruojame, jis pasireikš vėl ir vėl iš naujo, kad mes pasikeistume.

Jeigu mes net ir tada nesikeičiame, jis gali nueiti į kitą kūno organą ir prabilti per kitą ligą, tik jau sunkesnę, mus vėl pradėti kankinti, kad mes pasikeistume.

3) Praeitis.

Praeitis – panašiai kaip ir kaltės jausmas. Negatyvi praeitis gali mus pasivyti bet kuriame gyvenimo etape ir slėgti, kad taptume natūralūs ir negyventume su veido kauke „aš geras ir šventas“.

Mes turime kartais viešai, o kartais asmeniškai pripažinti, kad kažkada buvome neteisūs ir negeri. Turime išmokti atsiprašyti ir patys kažkam atleisti.

Kaip gydytis?

  1. Agresija savyje galima panaikinti per kasdieninę maldą, išpažintį, tarnystę šventykloje, bažnyčioje, dvasininkui, tarnystę savo artimiesiems, per garsiai kasdien tariamus gražius žodžius visiems su kuo mes bendraujame.
  2. Kaltės jausmas. Tai sudeginama nekaltinant savęs ir kitų dėl to, kas įvyko ar vyksta, nieko neapkalbant. Reikia pabandyti surasti priežastį ir pabandyti ištaisyti esamą situaciją. Situacija taisoma atsiprašant, kompensuojant tai, kas buvo sugadinta, meldžiantis už tą, kas mus įžeidė ar nuskriaudė.
  3. Praeitis. Reikia mokytis paleisti praeitį, nes kitaip neįmanoma gyventi dabartyje.

Praeitis paleidžiama atliekant išpažintį, atveriant savo širdį dvasiniam mokytojui, pradedant gyventi visiškai kitaip negu anksčiau, kasdien garsiai meldžiantis.

Fiziologinis gydymas:
1. Ajurvedinis preaparatas – Bala rista.
2. Ajurvedinis preaparatas – Bala tailam.
3. Ajurvedinis preaparatas – Bruhat vata chintamani rasa.

Su meile!

Jūsų tarnas 

Anantara das