Anantara das. Dienoraštis. Slenkantys plaukai

morning-1369446_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Dvaraka, Kaunas

Liepos 15 diena

Sveiki, mielieji, paskaitykime šiandien dar vieną trumpą laišką ir mano atsakymą į jį.

„Labas vakaras. Jau visą dešimtmetį labai slenka plaukai. Man 30 metų ir aš gyvenu nuolatiniame strese. Gal galėtumėte patarti, kaip užsiauginti plaukus, nes dabar nuslinkę pusę mano turėtų plaukų. Labai lauksiu Jūsų patarimo.“

Atsakymas

Jūs, klausdama apie plaukų slinkimą, pati parašėte atsakymą: „aš gyvenu nuolatiniame strese“. Priežastis, dėl kurios slenka Jūsų plaukai – aiški, tai stresas.
Kas yra plaukai?

Plaukai, tai Jūsų minčių, įeinančių ir išeinančių iš Jūsų galvos, retransliatoriai – „antenos“. Jie – Jūsų vidinio pasaulio „imtumai“ ir „siųstuvai“, pastatyti ant Jūsų galvos.

Įsivaizduokite ant namo stovinčią televizijos anteną. Jūs užlipate ant namo stogo ir dieną-naktį tą anteną sukinėjate į visas puses. Maža to, kad sukinėjate, nes sukinėja jas visi (aš kalbu apie tai, kad mes visi daugmaž esame neramūs), bet Jūs tą anteną tiesiog drebinate ir grubiai lankstote į visas puses. Juk ta antena gali nulūžti.

Taip yra ir su Jūsų plaukais. Dėl savo vidinio nerimo Jūs juos tiesiog pati nuraunate.

Todėl turite mokytis ramybės meno.

Trisdešimt metų jau trečdalis Jūsų gyvenimo.

Kada gi Jūs vėliau galėsite išmokti ramybės, jeigu ne dabar?

Tai ilgas procesas, bet kitos išeities nėra.

Aš dabar smulkiai nepasakosiu, kaip reikia prižiūrėti savo plaukus, nes visą informaciją galite rasti internete ir pasiklausyti. „Youtube“ yra daug mano paskaitų apie plaukus. Tačiau Jums reikia spręsti gilesnius šio klausimo niuansus.

Turite peržiūrėti visą savo gyvenimą ir pašalinti visus nerimo židinius. Kitaip nerimas su kiekvienais Jūsų gyvenimo metais tik didės. Ir tai reiškia, kad plaukai slinks ir slinks.

Jeigu pati negalite sau padėti, atvažiuokite pas mane į konsultaciją. Mes galime sudėlioti Jūsų gyvenimo streso mažinimo programą ir tada liks tik Jums pačiai eiti link tos ramybės.

Būkite laiminga.

Anantara das. Svetainė: Anantara.lt

Redagavo Lina Šimelionytė