Anantara das. Dienoraštis. Skaistumas

village-2343007_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Vrindavanas, Indija

Kovo 24 diena

Sveiki, mielieji, šiandien noriu pasidalinti viena istorija apie moters skaistumą, dėl kurio ji nugalėjo net demoną.

Kartą demonas sugalvojo suvilioti vieną dorybingą moterį. Jis apsirengė Sadhu rūbais (Sadhu – šventasis, atsiskyrėlis) ir įėjo į tos moters trobelę, laikydamas džapą malą (maldos karoliukai) ir melsdamasis.

Demonas paprašė moters leisti jam prisėsti ir šiek tiek pailsėti.

Moteris ne tik pakvietė pabūti, bet ir pavalgydino. Kai demonas pavalgė, moteris paprašė kartu su ja pasimelsti.

Kad viskas pavyktų pagal demono planą, jis nusprendė išpildyti jos prašymą.

Jie kartu pradėjo melstis ir meldėsi pakankamai ilgai.

Vėliau moteris paprašė demono papasakoti apie šventųjų gyvenimą ir demonas pradėjo pasakoti kaip pats tikriausias Sadhu.

Moteris pajautė tokią ekstazę, kad atsistojo ir pradėjo šventu vandeniu laistyti visą savo namelį, o kartu apliejo ir patį demoną.

Vėliau ji pasiūlė kartu su ja atlikti pranajama (kvėpavimo pratimai) ir palaipsniui ji tapo tokia galinga, kad demonas nebegalėjo išeiti iš jos namelio ir pasiliko tarnauti tai dorybingai moteriai. Būdamas su ja jis išmoko geriausias maldas šlovinančias Viešpatį.

Vienas rišis (išminčius) ėjo pro šalį ir žvilgtelėjo į namelio vidų. Jis pamatė besimeldžiantį demoną. Išminčius nusprendė prisijungė prie jo ir pradėjo šlovinti Viešpatį. Taip visi trys sėdėjo prie trobelėje esančio židinio ir giedojo gražiausias maldas.

Štai taip paprasta moteris savo dorybingumu privertė demoną ir rišį kartu šlovinti Dievą. Pusdieviai iš aukštesnių planetinių sistemų matydami tokį jų bendradarbiavimą tik šypsojosi. Jie patys stebėjosi, kad būnant tyram galima priversti net demoną melstis ir tarnauti Dievui.

Moralas

Skaistumas – didžiausia dovana, kurią gauna kiekviena moteris gimdama šioje Žemėje.

Skaistumas – tai didžiausias turtas, kurį turi saugoti kiekviena moteris, kadangi būdama skaisti ji gali valdyti savo ir visos giminės likimą.

Skaistumas moteriai garantuoja psichinę ir fizinę sveikatą, ypatingą vyrą, sveikus ir dorybingus vaikus bei visų norų išsipildymą.

Skaistumas moteriai suteikia ypatingą žavesį, patrauklumą ir lengvumą.

Skaistumas moteriai suteikia ypatingą šakti (energija), dėl kurios ji galės išvengti visų pavojų tykančių jos ar jos artimųjų aplinkoje.

Kada nors parašysiu daugiau apie skaistumo jėgą.

Mano nusilenkimai visiems.

Su meile.

Anantara das. Svetainė: Anantara.lt

Redagavo Lina Šimelionytė

Pasidalinkite su kitais!