Anantara Das. Dienoraštis. Pinigai

money-549161_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Vrindavanas, Indija

Gegužės 14 diena

Sveiki mielieji, susitinku su jumis, kai Lietuvoje  – 5.00 val. ryto, o Vrindavane – 7.30 val. Tačiau jau šiuo metu lauke – 31 laipsnis šilumos. Dieną temperatūra pasiekia – 46 laipsnius šilumos.

Niekada dar nebuvau Indijoje, kai taip karšta, tačiau, atrodo, kažkaip aš tą karštį pakeliu. Ir per tokius karščius žmonės čia dar dirba. Nors, atrodo, nėra kuo kvėpuoti. Žemė tarsi dreba nuo tokio karščio. Jamuna (upė), kurie teka pro Vrindavaną, kasdien vis labiau senka. Saulė tokia ryški, bet tokia maloni. Atsivežiau akinius, bet nesinaudoju, nes beždžionės atimtų, tada tektų ne ramiai eiti, o bijoti, kol iš kažkur ant nugaros užšoks kokia beždžionė ir nuplėš tuos akinius. Todėl vaikštau lauke be akinių.

Šiandien pabandysime atsakyti į tikriausiai patį trumpiausią laišką, kokį esu gavęs. Paskaitykime.

„Sveiki. Ar galėtumėt vienu sakiniu man atsakyti, kodėl šiame gyvenime mane visiškai apleidžia finansai. Absoliutus nulis jau kokius 10 metų.“

Atsakymas

Galėčiau atsakyti dar trumpesniu vienu sakiniu: pati sau susikūrėte tokį gyvenimą praeityje.

Tai būtų tiksliausias atsakymas. Bet pabandysiu iššifruoti ir paaiškinti visiems skaitytojams smulkiau.

Šioje Visatoje mes gyvename 311 trilijonų 40 milijardų metų. Ir šis mūsų gyvenimas, kokį dabar turime, yra už praeityje padarytus darbus. Priklausomai nuo to, kaip elgiamės praeityje, dabar gauname grąžą.

Turtai – tai Dievo energija. Tos energijos nešėja – Lakšmi deivė.

Norint, kad į namus ateitų Lakšmi – tai reiškia sėkmė, pirmiausiai reikia pasikviesti Viešpatį Narajaną. Ten, kur garbinamas Viešpats, ten visada su Juo ir amžina Jo sutuoktinė – Lakšmi. Ji visada masažuoja lotosines Viešpaties pėdas.

Kodėl mes šiame gyvenime neturime pinigų?

Todėl, kad neteisingai su jai elgiamės praeityje.

Kaip neteisingai su pinigais elgiamės praeityje?

  • Leidome tik savo reikmėms. Turėtume žinoti, kad pinigai – pati „slidžiausia“ energija. Ji išteka iš karto, kai esame neapdairūs.
  • Skolinomės pinigus ir jų negražinome.
  • Vogėme pinigus iš kitų.
  • Niekam neaukojome.

Štai pagrindinės priežastys, kodėl pinigai neateina į jūsų gyvenimą.

Ką daryti?

Pirmiausiai, pasiklausykite kelias mano lekcijas apie pinigus. Nemažai žmonių, kurie perklausė tas paskaitas, vėliau man pasakojo, kad jų gyvenime atsirado pinigų.

Pradėkite skaičiuoti ir taupyti pinigus, nepirkite nieko, išskyrus būtiniausius dalykus.

Pradėkite aukoti dalį turimų pajamų. Kas kart, kai gaunate už kažką pinigų, dešimtąją dalį atiduokite.

Net jeigu jūs gaunate aukų, atiduokite ir tų aukų dešimtąja dalį.

Man aukoja daugybė žmonių. Tiesiog šimtai žmonių, tačiau aš atiduodu viską jiems atgal, įvairiomis formomis: žurnalu, paskaitomis, maistu, rūbais, gydymu, konsultavimu, vaistais, priglausdamas į namus ir juos išlaikydamas, veždamasis į šventas vietas ir atiduodamas pinigus tiems, kam reikia.

Supraskite, jog aš čia nesigiriu, tačiau padrąsinu jus.

Išmokite pasitikėti Dievu. Jis rūpinasi kiekviena gyva būtybe ir nei vienos neapkleidžia. Kiekvienam duoda tiek, kiek reikia, kad mes sau nepakenktume.

Susimąstykite kam jums reikia pinigų?

Išmokite gyventi visiškai paprastai. Nesilygiuokite į kitus žmones ir nieko nekopijuokite. Gyvenkite savo gyvenimą. Nevaidinkite prieš kitus žmones ir nesipuikuokite niekuo.

Iš esmės mes nieko savo čia, Žemėje, neturime, net ir pinigai yra tik pinigai.

Didžiausi „pinigai“ visada yra mūsų širdyje. Didžiausi „pinigai“ – tai meilė. Ir skleisti meilę jūs galite jau dabar. Kasdien kiekvienam sutiktam pasakykite, kad jį mylite ir jūs pradėsite atsigauti ir šypsotis.

Pradėkite daryti gerus darbus ir pinigai ateis padėkos, šypsenos, užuojautos, supratimo, dovanų ir net pačių pinigų formomis.

Pinigai – tai ne euras ir ne doleris, jie tik laikini, iliuziniai mus kankinantys demonai.

„Atsiriškite“ nuo jų ir tada pinigai atsiras jūsų gyvenime.

Į pirmą, antrą, trečią, ketvirtą ir dešimtą savo gyvenimo vietą surašykite visai kitokius prioritetus ir tada jums pradės sektis.

Aš linkiu jums tik laimės.

Aš jus myliu.

Anantara das. Svetainė: Anantara.lt

Redagavo Lina Šimelionytė