Anantara Das. Dienoraštis. Nevaisingos moters gyvenimo tikslas (II dalis)

model-993907_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Anksčiau rašėme…

  1. Pagrindinė jūsų, mano ir visų žmonių paskirtis viena – atkurti užmirštus meilės santykius su Dievu.

Tai reiškia, kad jūs ir aš, esame užmiršę, kad mes amžini ir kad mus sukūrė Dievas. Užmiršę, kaip tas Dievas atrodo, kur Jis gyvena ir nieko Jam nejaučiam, net nieko apie Jį nežinome.

Paaukokite visą savo gyvenimą skaitydama apie Dievą, klausydama paskaitų apie Jį, žiūrėdama į paveikslus, kurie vaizduoja Dievą, žiūrėdama ir lenkdamasi Dievo statuloms, lankydamasi bažnyčiose, šventyklose, šventose vietose. Susiraskite dvasinį mokytoją, kuris jus ištemptų iš žemiško pragaro, iš ligų, iš senatvės. Šlovinkite Dievo didybę giedodama Jam giesmes, kartodama Jo šventus vardus. Ir jūs pajausite, kad tikrai gyvenate, kad tikrai esate nemirtinga.

Vedose yra sakoma, kad jūs turite vaikų. Atminkite, kiekvienas sutiktas vaikas – tai jūsų vaikas. Išmokite tai pajausti. Kiekvienas moteris, savo vidumi, turėtų būti visiems vaikams mama. Todėl galite bendrauti ir globoti kaimynų, giminaičių, vaikų namų vaikus.

  1. Dėl draugo, atminkite, jog jūs turite tik vieną draugą – Dievą. Jis niekada jūsų neišduos, visada jus priims ir visada paguos.

Kas liečia žemišką draugą, tai priimkite jį tokį, koks yra. Nieko iš jo nesitikėkite ir tada būsite laisva. Jeigu negalite susituokti, tai jūsų gyvenimas bus nuodėmingas ir jis ves tik į degradaciją. Jeigu jis jūsų neima į žmonas, tai jis ne draugas, tik išnaudotojas. Jeigu jūs nenorite tekėti – tada jūs irgi savanaudė. Išmokite gyventi tvarkingai, kad ir palaipsniui, tada ateityje jūsų gyvenime bus mažiau sunkumų. Bet kokiu atveju, gyvenimas ne santuokoje yra palaidas gyvenimas.

  1. Praeityje vartojote nuodus. Pamirškite tai. Jau nebevartojate ir nevartokite. Radote kitą skonį ir tą skonį stiprinkite. Nesmerkite savęs. Kas šiais laikais nepatenka į vieną ar kitą duobę? Svarbu, kad išlipote. Net negalvokite apie praeitį, jūs – naujas žmogus. Eikite tik į priekį. Išsivaduokite nuo praeities melsdamasi.
  2. Depresija – tai savanaudiškumas. Eikite į bažnyčią, šventyklą, senelių prieglaudą ir plaukite grindis, indus, rūbus, pradėkite ką nors globoti, visiškai nesavanaudiškai, be jokių pinigų, be jokių pagyrimų ir depresija baigsis.

Kasdien atsikėlusi dvi valandas garsiai pasimelskite ir baigsis depresija.

Jeigu sunku, atvažiuokite pas mane, galite gyventi mano namuose ir baigsis visos depresijos.

Aš žinau praktiškai, kad visas depresijas galima išgydyti, jeigu tik žmogus turi bent kažkiek noro.

Svajoju Dvarakoje pastatyti „Depresijos rūmus“. Aišku tai bus ne depresijos rūmai, bet ten galės atvažiuoti šimtai šia liga sergančių žmonių ir išvažiuoti angelais. Aš tuo tikiu, nes žinau, kad depresija sergančiam žmogui reikia duoti meilės.

Depresija sergantis žmogus – tai žmogus, kurio niekas nemyli. Patikėkite, aš nematau jūsų fizinėmis akimis, tačiau savo širdyje jus matau ir jūs esate man be galo brangi. Ir jūs išlipsite iš depresijos.

  1. Nežino, kokia jos paskirtis šioje Žemėje ir klausia, ką ji turi daryti.

Jums daug nieko nereikia daryti. Aš parašiau, koks jūsų gyvenimo tikslas. O ką kasdien daryti?

Gyvenkite kukliai, neieškokite prabangos, tada nereikės daug dirbti ir be reikalo eikvoti savo sveikatos. Dirbkite, jeigu neturite kitokių pajamų šaltinių, kad turėtumėte ką valgyti. Dirbkite darbą nesusijusį su smurtu ir nuodais. Esmė, kad kasdien užsiimtumėte dvasine praktika.

Susiraskite bendruomenę, kurioje galėtumėte būti sava.

Susiraskite dvasinį mokytoją.

Štai ir viskas, ko jums reikia.

Mes patys susikuriame sau sudėtingą gyvenimą ir paskui už tai mokame kančiomis, bet galiausiai viską reikia palikti.

Aš linkiu jums tik laimės.

Anantara das. Svetainė: Anantara.lt

Redagavo Lina Šimelionytė