Anantara das. Dienoraštis. Neištikimybė

love-4642915_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Balandžio 23 diena

Vrindavanas, Indija

Sveiki, mielieji.

Šiandien ilgai rašiau dienoraštį, nes, manau, ši tema, kurią aš pavadinau „Neištikimybė“, yra kaip niekad aktuali mums visiems. Todėl šią temą norėjosi atskleisti plačiau ir giliau.

Šiame dienoraštyje aš nieko nesmerkiu, tačiau noriu apsaugoti šio laiško autorę ir kitus, kurie kažkada skaitys šį dienoraštį ir elgsis panašiai, nuo kančių ir vargo tiek šiame gyvenime, tiek net kitame.

Paskaitykime šį laišką.

„Labas vakaras. Nuostabiai malonu klausyti jūsų paskaitų apie mirtį, pragarus ir t. t. Asmeniškai jūsų nepažįstu.

Turiu baisią problemą, kurios negaliu išspręsti jau 3 metus. Esu ištekėjusi. Santuokoje esame 22 metus. Aš myliu ir gerbiu savo vyrą. Bet iki pilnos laimės trūksta meilės iš vyro ir dvasinės, ir kūniškos. Prieš 9 metus vyras nuo manęs nusigręžė ir nepaaiškino kodėl. Ir neliko nieko tiktai draugiškas gyvenimas, miegas bendroje lovoje be šilumos, be sekso, be nieko.

Santuokoje mudu vaikų neturime.

Ir nutiko taip, kad jau 3 metus aš turiu neleistiną draugystę už santuokos ribų, vadinama – neištikimybe. Prašau patikėti, aš to nenoriu, bet gyventi su nuobodžiu vyru irgi negerai.

Meilužis myli mane, lepina dovanomis, reikàlauja skyrybų su vyru ir nori vesti. Šito niekada neįvyks. Savo vyro niekada nepaliksiu, bet ir meilužis reikalingas.

Aš nenoriu to meilužio, net nereikia jo, bet pasilikti vienai su vyru baisiai liūdna. Būsiu užmiršta, neišklausyta, tiesiog vieniša santuokoje. Mudu abu su meilužiu esame pavydūs vienas kitam. Jis vienišas, o aš – ne ir mūsų santykiams suteikiu daug širdgėlos. Aš nežinau, kaip tą reikalą išspręsti?

Tiesiog yra baisu. Aš elgiuosi blogai, bet problema yra namie, vyre. Tiesiog Jis nenori nieko. Vyras sėdi namie, žiūri TV ir miega. Aš dirbu viena ir moku mokesčius viena, o pakalbėti nėra su kuo. Problemas sprendžiu su meilužiu. Bet aš to nenoriu. Aš myliu savo vyrą, jis man brangus draugas, apie jokias skyrybas net galvoti negalėčiau. Neįmanoma misija palikti vyrą dėl kažko.

Bet šitaip gyventi negerai. Sukyla dvasinė kančia, kai grįžti iš meilužio ir žiūri į sutuoktinio veidą. Tai žlugdo mane ir aš to nenoriu.

Perskaitęs mano istoriją, prašau, patarkite, kaip užbaigti tuos nelaimingus santykius su meilužiu. Bandžiau. Bet vis kažkaip neišeina.

Jūsų paskaitose internete tikrai randu labai daug dvasinio peno sau. Prašau patarkite, kaip išvaduoti save iš to purvino liūno. Dėkui.“

Atsakymas

  1. Labas vakaras. Nuostabiai malonu klausyti jūsų paskaitų apie mirtį, pragarus ir t. t. Asmeniškai jūsų nepažįstu.

Smagu, kad Jums įdomios mano paskaitos. Jūs asmeniškai mane jau pažįstate per klausomas paskaitas. Žmonės nebūtinai turi susitikti ir būti kartu, jie gali vienas kitą jausti ir būti pažįstami ir per atstumą, šiuo atveju Jūs mane jaučiate per mano transliuojamas paskaitas, aš Jus dabar jaučiu ir pažįstu per šį laišką.

  1. Turiu baisią problemą, kurios negaliu išspręsti jau 3 metus. Esu ištekėjusi. Santuokoje esame 22 metus. Aš myliu ir gerbiu savo vyrą. Bet iki pilnos laimės trūksta meilės iš vyro ir dvasinės, ir kūniškos. Prieš 9 metus vyras nuo manęs nusigręžė ir nepaaiškino kodėl. Ir neliko nieko tiktai draugiškas gyvenimas, miegas bendroje lovoje be šilumos, be sekso, be nieko.

Visuose problemose nėra vienos kaltos pusės!

Visose problemose reikia pagalvoti ir apie savo kaltę.

Vedose sakoma, kad praeities klaidos lemia, kokioje situacijoje mes dabar esame. Ir dabartinis gyvenimas lems, kur mes ir su kuo gyvensime kitą gyvenimą.

Jūs kaip žmona turėtumėte žinoti, kodėl Jūsų vyras nusisuko nuo Jūsų?

Jūs turėtumėte, net jeigu jis nieko nesako, tai išjausti.

  1. Santuokoje mudu vaikų neturime.

Vaikų neturėjimas prisideda prie to, kad Jūs neištikima vyrui.

Neištikimybė vyrui gali lemti, kad kitą gyvenimą irgi neturėsite vaikų.

Kai šeima neturi vaikų, o jų neturi dėl praeities nuodėmių, juos gali apjungti tik dvasinė praktika, daugiau kitų svertų, kad šeima gyventų laimingai – nėra.

  1. Ir nutiko taip, kad jau 3 metus aš turiu neleistiną draugystę už santuokos ribų, vadinama – neištikimybe. Prašau patikėti, aš to nenoriu, bet gyventi su nuobodžiu vyru irgi negerai.

Jūs pati pripažįstate neleistiną draugystę, tačiau ignoruojate tai, ką gerai žinote ir darote tai, kad tik patenkintumėte savo jusles.

Dievas Mozei ant Sinajaus kalno perdavė dešimt įsakymų. Viename iš jų sakoma: Nepaleistuvauk.

Vediniame šventraštyje, kuris buvo užrašytas prieš penkis tūkstančius metų – „Šrimad Bhagavatam“ 5.26.20 sakoma:

„Už nuodėmingą sueitį su priešingos lyties atstovu po mirties tiek vyras, tiek moteris susilaukia bausmės Taptasūrmio pragare. Čia Jamaradžos (mirties dievo) talkininkai plaka juos rimbais, vyras verčiamas glėbesčiuoti iki raudonumo įkaitintą geležinę moters statulą, o moteris – vyro. Tokia bausmė laukia už svetimavimą.

Kai Jūs sakote, kad negerai gyventi su nuobodžiu vyru, tai reikia suvokti, kad kažkada Jūs jį mylėjote ir tekėjote, ir tą patį Jums pasakys po mirties. Jūs pati kaip ir aš, ir kaip kiekvienas žmogus turintis laisvą valią renkatės su kuo ir kaip gyventi, ir pati susikuriate tokį gyvenimą, kokį turite.

  1. Meilužis myli mane, lepina dovanomis, reikalauja skyrybų su vyru ir nori vesti. Šito niekada neįvyks. Savo vyro niekada nepaliksiu, bet ir meilužis reikalingas.

Vediniame šventraštyje „Šrimad Bhagavatam“ 5.26.9 sakoma:

“Kas griebiasi apgaulės, kad galėtų smagintis su kito žmona, to laukia Andhatamisros pragaras. Čia nublokštas nusidėjėlis panašus į medį nukirstomis šaknimis. Dar pakeliui į  Andhatamisrą nusidėjusi gyvoji būtybė patiria baisius, nepakeliamai skausmingus kankinimus, dėl kurių praranda sąmonę ir regėjimą.”

Vedose, sakoma, kad vyras, kuris vilioja kito žmogaus žmoną yra vagis.

Kodėl aš tai rašau?

Kad Jums pasidarytų gaila to žmogaus su kuriuo slapta susitikinėjate, nes po šio gyvenimo jo laukia tokia dalia, o šis gyvenimas prabėgs labai greitai.

  1. Aš nenoriu to meilužio, net nereikia jo, bet pasilikti vienai su vyru baisiai liūdna. Būsiu užmiršta, neišklausyta, tiesiog vieniša santuokoje. Mudu abu su meilužiu esame pavydūs vienas kitam. Jis vienišas, o aš – ne ir mūsų santykiams suteikiu daug širdgėlos. Aš nežinau, kaip tą reikalą išspręsti?

Jeigu nenorite meilužio, tai turite jį palikti.

Jūs ir nebegalite turėti normalių santykių su savo tikru vyru, kadangi visus jausmus atiduodate kitam žmogui.

Jūs nebegalite ir savo vyro prikelti (o tai turėtumėte daryti), nes Jūsų visa geriausioji energija pereina kitam vyrui.

Jūsų širdgėla su meilužiu – tai didžiausia iliuzija, nes ta širdgėla paremta tik jusliniu pasitenkinimu. Kai juslės prisipildo, o tai reiškia, kad žmogus pasitenkina, jam tą akimirką nieko nebereikia iki kito karto kol juslės vėl atlaisvės ir žmogus vėl galės tenkintis. Todėl tai vadinam iliuzija, tai reiškia – netikra, apgaulė.

  1. Tiesiog yra baisu. Aš elgiuosi blogai, bet problema yra namie, vyre. Tiesiog Jis nenori nieko. Vyras sėdi namie, žiūri TV ir miega. Aš dirbu viena ir moku mokesčius viena, o pakalbėti nėra su kuo. Problemas sprendžiu su meilužiu. Bet aš to nenoriu. Aš myliu savo vyrą, jis man brangus draugas, apie jokias skyrybas net galvoti negalėčiau. Neįmanoma misija palikti vyrą dėl kažko.

Jūsų vyras yra neišmanymo gunoje (tokia energijos rūšis).

Jūs esate ir neišmanymo, ir aistros gunose. Neišmanymo guna – tai nežinojimas dėl ko ir ką reikia daryti arba gal nereikia daryti.

Tarkim Jūs nesuvokiate, kad negalima turėti meilužio, o jūsų vyras nesuvokia, kad reikia dirbti. Tai šiais poelgiais Jūs abu esate vienodi.

Aš jau rašiau, kad Jūs turite sužinoti, kodėl Jūsų vyras nenori dirbti, kas nutiko, nes per tai degraduoja ir jis, ir Jūs?

Jis degraduoja kaip vyras, Jūs – kaip moteris ir žmona.

Šiame atsakyme aš nekalbėsiu apie meilę, nes jos Jūsų dabartiniuose santykiuose su savo vyru tiesiog nėra.

Yra tik prisirišimas, bet tai ne meilė.

Kai žmogus iš tikro myli, jis niekada nieko neišduos. Jis mirs, bet neišduos tų santykių, kuriuos turi su savo artimu žmogumi.

Meilė – bendrai yra tik tarnystė, tarnystė nieko niekada nelaukiant iš kito.

  1. Bet šitaip gyventi negerai. Sukyla dvasinė kančia, kai grįžti iš meilužio ir žiūri į sutuoktinio veidą. Tai žlugdo mane ir aš to nenoriu.

Kai yra dvasinė kančia – tai Paramatmos, Supersielos arba kitaip sakant Dievo, esančio širdyje, priminimas Jums, kad Jūs su savo vyru elgiatės netinkamai!

Dievas nenori, kad Jūs toliau taip gyventumėte, todėl Jus slegia sąžinė.

Dievas nenori, kad Jūs taip toliau gyventumėte ir dėl to Jūs parašėte man šį nuoširdų laišką.

Taip Viešpats gelbsti Jus iš žemiausio liūno, todėl visas šis mano atsakymas Jums, tai bandymas Jus ištraukti iš pačios giliausios dvasinės duobės, kurioje Jūs šiuo metu esate įkritusi.

  1. Perskaitęs mano istoriją, prašau, patarkite, kaip užbaigti tuos nelaimingus santykius su meilužiu. Bandžiau. Bet vis kažkaip neišeina.

1) Man labai gaila Jūsų ir aš šiame laiške viską surašiau taip, kad Jūs suprastumėte kokios pasekmės laukia Jūsų abiejų su tuo meilužiu.

2) Jau vien dėl savo ir to žmogaus, kuris nesuvokia, kur veda Jūsų santykiai, Jūs turite nutraukti tuos neteisėtus ryšius ir grįžti visa savo siela ir kūnu pas vyrą.

3) Turite suvokti, kad šis gyvenimas nei man, nei Jums, nei jokiam kitam žmogui neskirtas pasilinksminti. Visas žmogaus gyvenimas skirtas – savęs pažinimui. Pažinimui tos vidinės dalies, kuri vadinasi – siela. Šis gyvenimas skirtas sugrįžimui į dvasinį pasaulį, o ne kančioms, kurias mes patys ir susikuriame.

4) Po šio gyvenimo mes gyvename toliau, bet jau naujame kūne. Tą naują kūną mes gauname atsižvelgiant į šio gyvenimo poelgius.

5) Po šio gyvenimo mes sutinkame naujus vyrus, žmonas ir jie į mūsų gyvenimą ateina tokie, kokie mes esame patys.

6) Todėl dabartinį savo vyrą Jūs gavote tokį, kokia esate pati. Jūs tegalėjote pritraukti tik tokį žmogų, tačiau tai nereiškia, kad Jūs abu negalite keistis ir susikurti visiškai kitokį gyvenimą.

7) Jūs turite absoliučiai nutraukti santykius su tuo meilužiu.

8) Jūs turite jam tai pasakyti labai aiškiai ir daugiau su juo nesusitikti.

9) Kadangi Jūsų karmos saitai su meilužiu jau yra tampriai suraizgyti, tai atsirišti nuo jo bus nepaprastai sunku.

10) Kad atsirištumėte nuo meilužio reikia: ištrinti jo telefono numerį, visas žinutes, pašalinti iš savo socialinių tinklų kaip draugą, ištrinti visas jo nuotraukas, išmesti visus jo dovanotus daiktus, neatsakinėti į jo skambučius ir su juo daugiau jokiomis aplinkybėmis nesusitikinėti. To nepadarius, troškimas tenkintis vienas kitu Jus vėl privers ieškoti kontakto su juo ir vėl dvasiškai teršti save.

11) Kiek skirdavote laiko meilužiui, dabar skirkite savo vyrui.

12) Kasdien melskitės už jį, melskitės su juo, eikite į bažnyčią ar šventyklą užsienyje, gaminkite šventą maistą savo vyrui, kartu eikite pasivaikščioti, kartu žiūrėkite filmus, kartu eikite sportuoti, bandykite surasti jam darbą.

13) Jeigu nenori dirbti ir nieko namuose daryti, neduokite pinigų ir išeikite atskirai pagyventi, bet nesusitikinėkite su meilužiu.

14) Sužinokite, kokie yra vyro troškimai ir kuo jis nusivylė gyvenime, padėkite jam pakilti iš krizės.

15) Niekada nei viena, nei su juo nevartokite jokio alkoholio.

16) Pradėkite kasdien melstis, nes tik malda gali Jus išgelbėti nuo to kas Jūsų laukia ateityje.

17) Jeigu kažkas neaišku, klauskite manęs.

10. Jūsų paskaitose internete tikrai randu labai daug dvasinio peno sau. Prašau patarkite, kaip išvaduoti save iš to purvino liūno. Dėkui.

Jus išgelbėti gali tik visiška dora ir malda.

Kasdien klausykitės paskaitų ir pradėkite elgtis taip, kaip girdite sakant paskaitose.

Tik taip galėsite pakeisti save ir daugiau nebekentėti.

Man labai gaila Jūsų ir aš labai noriu, kad Jūs gyventumėte negraužiama sąžinės ir baimės.

Su meile!

Jūsų tarnas

Anantara das