Anantara Das. Dienoraštis. Nauji santykiai po skyrybų (II dalis)

couple-1343952_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Tęsiame Anantaros das atsakymą į merginos laišką apie naujos draugystės santykius.

Anksčiau rašėme…

  1. Gyvenu su baime, kas būtų, jeigu ta moteris paprašytų jo grįžti pas ją?

Trečias pats didžiausias demonas, kuris ją visiškai valdo – tai baimės demonas. Ji su tuo demonu gyvena kiekvieną dieną.

Kodėl aš vis rašau demonai?

Tam, kad mes visi šiame laiške matytumėme visas smulkmenas atidžiau ir tikrai mokytumėmės valdyti savo gyvenimą. Jeigu į tai žiūrėsime tik kaip į paprastas situacijas ar tik kaip į rašytinę konsultaciją, tai mūsų visų gyvenimuose tos situacijos kartosis ir kartosis. Mes su kiekvieno žmogaus išgyvenimais turime mokytis išminties.

Žiūrėkite, ko mes bijome šioje situacijoje?

Kas bus, jeigu ta moteris paprašytų jį grįžti pas ją?

Yra du to vyriškio poelgių variantai.

Pirmas – jis grįžta.

Antras – negrįžta.

Kaip jis pasielgtų šiuo metu?

Aš manau, šimtu procentų, jis grįžtų. Kodėl?

Todėl, kad buvusios moters magnetizmas, fliuidinė energija, viršija jame dabartinės moters įdėtos energijos kiekį. Arba, kad jums būtų paprasčiau suprasti, tai žmona jo širdyje užima svarbesnę padėtį negu ši mergina.

Bet taip yra tik šiuo metu. Ateityje viskas gali keistis ir tai priklausys nuo šios merginos sprendimo kaip toliau elgtis su šiuo vyru.

  1. Patarkit, kaip elgtis, kaip galvoti, gal ką mintyse pakeisti? Galbūt reikia daugiau laiko, kad iš jo širdies pasitrauktų ta moteris?

Matote, miela mergaite, viskas priklauso nuo jūsų pačios.

Įteisinkite savo santykius civilizuotai ir pusę šios baisios kovos jūs būsit jau laimėjusi.

Ką reiškia įteisinti?

Tai reiškia, kad reikia tam vyrui sakyti: „Nori su manimi būti? Nori ateiti į mano lovą? Tada vesk mane“.

Jūs jau trečia kartą… trečią kartą… trečią kartą darote tą patį, ką darėte ir su ankstesniais savo draugais.

Čia kaip vagiui sakai: „Nevok, nes pakliūsi“, bet jis neklauso, taip ir su jumis.

Yra Visatos dėsniai. Ir aš jums sakau, susitvarkykite civilizuotai savo bendravimo santykius. Jeigu jis gulasi su jumis į lovą, tai jis jau jūsų vyras. O jeigu nesigula, tai jūs – laisva ir jis laisvas, nėra jokių įsipareigojimų. Tačiau, jeigu gulasi į lovą ir jūsų neveda, tada viskas eina link to, kad vienas kitą „suėsite“ ir vėl išsiskirsite.

Jeigu jis jus ves, tai automatiškai pasikeičia ir jūsų statusas. Tada jūs galite atiduoti jam visą savo gyvenimą ir jis tai pajaus. Ir jeigu jis pajaus, kad atidavėte jam visa savo gyvenimą, jo širdis apsivalys (su jūsų pagalba). Tada jūs apsigyvensite jo širdyje, o buvusi žmonas iš ten išeis.

Išvalyti kito žmogaus širdį nėra taip paprasta. Atsiminimai apie kitą žmogų – tai samskara – antspaudas. Dabar jo širdyje yra jo buvusios žmonos antspaudas. Jeigu norite būti jo širdyje, turite ant viršaus uždėti savo antspaudą.

Tam, kad jūsų protas nurimtų ir jūs nebijotumėte išdavystės, kasdien melskitės. Melskitės tiek, kad nurimtumėte. Tol, kol būna neramu, tol ir melskitės.

Jeigu reikia pagalbos su juo pasikalbėti, atsiveskite jį į mano konsultaciją. Jus nebegalite daugiau daryti klaidų.

Aš jus myliu.

Anantara das. Svetainė: Anantara.lt

Redagavo Lina Šimelionytė