Anantara Das. Dienoraštis. Keblūs santykiai šeimoje (II dalis)

portrait-1371899_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt

Tęsiame Anantaros das atsakymą į moters laišką apie keblius šeimyninius santykius.

Anksčiau rašėme…

Kažkada jie abu pasityčiojo iš šeimyninės laimės ir dabar patiems tai reikia išgyventi. Ir dar išgyventi taip, kad niekas net nesužinotų. Žino tik trys šeimos nariai: moteris, vyras ir sūnus.

Astrologų kalboje tai vadinama „blogu astrologiniu periodu“. Tas blogas astrologinis periodas, kai žmogų pradeda veikti „blogos“ planetos. Aišku, jos nėra blogos, tiesiog jos irgi atlieka savo darbą. Kai ateina toks pyktis, kerštas, nemeilė, neapykanta – tai žmogų veikia nematoma Rahu planeta. Rahu – tai kaip nematoma gyvatė. Ir ta gyvatė „gelia“ šiai Moterai. Jai maišosi protas ir ji gelia visiems aplinkiniams, ir pačiai sau.

Blogiausia, kad kenčia šios moters sūnus ir jis perims tą modelį iš mamos, ir pakui taip pat kankins savo žmoną. Taigi, neadekvatūs šios moters veiksmai kurią ateities karmą aplinkiniams žmonėms.

  1. Esu pikta, kartais neadekvačiai elgiuosi su žmonėmis, neturiu draugų, kuriais galėčiau pasitikėti… Rytais iš lovos vos išlipu, miegu tarsi komos būsenoj, nenoriu keltis ir kartu naiviai tikiuosi, kad Dievas negirdi tokių mano minčių…

Pyktis – tai gyvatė. Gyvatė dėl pykčio gamina nuodus ir visus gelia, taip ir ši moteris dėl pykčio virsta gyvate. Ar gali kas mėgti gyvatę? Jas ne tai, kad mėgsta – jų bijo ir jomis šlykštisi. Gyvatės neturi jokių draugų, nes jos – nepatikimos ir klastingos.

Raiškia, kad gyvatė savyje turi vieną iš didžiausių egoizmo bruožų. Egoizmas – tai nenoras niekam tarnauti ir galvojimas tik apie save.

  1. Padėkit, prašau… Negi aš galiu taip lengvai sugriauti viską, ką kūrėme ne vienus metus ir išeit į nežinią? Kartais atrodo – neišgyvensiu. Jaučiuosi pasenusi 10 metų, nors man tik 30…

Kai Rahu planeta taip prispaudžia ir kai visi būna „sugelti“, nebesinori net gyventi. Taip šioje situacijoje atsidūrė ir ši vargšė moteris.

Kaip galima padėti? Kuo galima padėti pagal Vedų tradiciją?

Galima padaryti ugnies ritualą (jagiją), bet joje turi dalyvauti ir pati moteris.

Per ugnies ritualą gali būti panaikintas nematomos Rahu planetos veikimas arba bent iš dalies neutralizuotas. Žmogui suteikiama apsauga.

Reikia daug melstis. Tiesiog kasdien, iš pačio ryto, melstis po porą valandų.

Nešioti Nrisimhą kavačį (apsauginį pakabuką).

Pradėti tarnauti vyrui. Neišeina mylėti, tai reikia bent tarnauti.

Išsivalyti savo namus tiek dvasiškai, tiek energetiškai, tiek fiziškai.

Atvykti kartu su vyru į konsultaciją ir ieškoti susikalbėjimo taškų.

Ir dar daug ko. Bet negalima, kad taip tęstųsi toliau. Į pirmą gyvenimo vietą reikia stengtis pastatyti Dievą. Tik taip galima išsigelbėti. Gal kažkurį laiką galima pagyventi ir atskirai, tačiau palikti šeimos – negalima.

Jeigu nebegalite toliau tverti, atvažiuokite dar kartą pas mane. Kasdien atvažiuokite, bet turite išlipti iš šios situacijos.

Aš jus myliu ir linkiu nusimesti sunkius likimo pančius.

Anantara das. Svetainė: Anantara.lt

Redagavo Lina Šimelionytė