Anantara das. Dienoraštis. Kaip prisijaukinti naujus namus?

pexels-photo-2950003

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Gegužės 17 diena
Vrindavanas, Indija

Sveiki, mielieji! Šiandien paskaitykime laišką apie tai, kaip prisijaukinti naujus namus.

„Sveiki, neseniai įsikraustėme į kitus – naujus namus.

Atrodytų taip džiaugėmės, kai radome tokį variantą, kai remontavome, o dabar – dažni konfliktai, atrodo, kartais išlendantys iš niekur. Aišku, dažnai esame pervargę nuo daugybės veiklos, vaikai maži, bet norėčiau kažkaip pravalyti namus nuo „buvusių gyventojų“.

Buvusi šeimininkė buvo vyresnio amžiaus, dažnai konfliktuojanti su kaimynais, ieškodavo priekabių, kaimynai ją vadino ragana. Mums, pradžioje, moteriškė pasirodė labai miela, bet kiekvienąkart susitinkant ėmė jaustis jos nenoras parduoti namą. Jos nuolatiniai pasakojimai apie tai, kiek mes čia turėsime darbo. Kartais galvoju, kad ji vis dar likusi čia.

Būčiau labai dėkinga, jei patartumėte, kaip išvalyti erdvę nuo kitų žmonių, kad pikta linkinčios mintys iškeliautų. Ačiū.“

Atsakymas

 1. Sveiki, neseniai įsikraustėme į kitus – naujus namus.

Nauji namai yra tada, kai mes iš tiesų įsikraustome į tokį namą ar butą, kuriame dar niekas negyveno.

Šiuo atveju, Jūsų name jau gyveno žmonės.

Tai Jums tas namas yra naujas, kaip nauja gyvenamoji vieta, tačiau pats namas jau nebenaujas, kadangi jame pasiliko visa ten gyvenusių žmonių istorija. Istorija – tai reiškia – energetika. Tų žmonių energetika – tai emocijos, išgyvenimai, mintys, kurios yra subtiliame namo lauke.

 1. Atrodytų taip džiaugėmės, kai radome tokį variantą, kai remontavome, o dabar – dažni konfliktai, atrodo, kartais išlendantys iš niekur. Aišku, dažnai esame pervargę nuo daugybės veiklos, vaikai maži, bet norėčiau kažkaip pravalyti namus nuo „buvusių gyventojų“.

Pirmiausiai reikia žinoti, kad nėra tokio daikto ar vietos, kurie mus padarytų absoliučiai laimingais.

Laimę lemia mūsų sąmonė, tai yra mūsų vidinė būsena, tą turėtumėte suprasti pirmiausiai.

Todėl, net jeigu energetiškai susitvarkysite namus (o tai reikia padaryti būtinai) Jūsų džiaugsmą ir ramybę lems ir kiti Jūsų gyvenimo faktoriai.

Pirmiausiai turite tvarkytis savo vidų, o vėliau jau visus kitus išorinius faktorius.

Kai sakote, kad pavargote nuo daugybės veiklos, tai dažniausiai materiali veikla labiausiai mus išvargina bei nualina. Todėl turite bendrai peržiūrėti visą savo gyvenimą ir susidėlioti jį taip, kad galėtumėte kurti, o ne daug ir palčiai kažką veikti.

 1. Buvusi šeimininkė buvo vyresnio amžiaus, dažnai konfliktuojanti su kaimynais, ieškodavo priekabių, kaimynai ją vadino ragana. Mums, pradžioje, moteriškė pasirodė labai miela, bet kiekvienąkart susitinkant ėmė jaustis jos nenoras parduoti namą. Jos nuolatiniai pasakojimai apie tai, kiek mes čia turėsime darbo. Kartais galvoju, kad ji vis dar likusi čia.

Šeimininkės, žinoma, grubiu fiziniu kūnu nebėra, tačiau liko jos energetika persmelkti namai ir visa kiemo teritorija.

Taip pat, žinoma, jeigu ji galvoja apie buvusį savo namą ar sklypą, tai mentaliniu būdu ji Jūsų namuose apsilanko.

Taip pat ji gali ateiti miego metu.

Žinoma, Jūsų namuose dar gali gyventi įvairios dvasios ir šmėklos, kurios apsigyveno, jeigu ji pykdavo, netvarkingai gyveno, jeigu užsiėmė kokiais nors burtais.

Žinoma, ji savo stipria energetika persmelkė ir Jus, nes Jūs prisimenate Ją ir jeigu galvojate, kad ji likusi name, tai ji yra likusi ir Jūsų prote ir energetiniame namo lauke.

 1. Būčiau labai dėkinga, jei patartumėte, kaip išvalyti erdvę nuo kitų žmonių, kad pikta linkinčios mintys iškeliautų. Ačiū.

Būdai išsivalyti namus nuo svetimų žmonių energetikos ir dvasių bei šmėklų:

 1. Reikėtų atsikratyti visais tos moters daiktais, tiek namo viduje, tiek teritorijoje. Geriausia, kad nepasiliktumėte jokio jos daikto.
 2. Būtų gerai, kad persidažytumėte visą namo vidų savo mėgstamomis spalvomis, tada praktiškai nebeliktų jokios tos moters energijos. Reikėtų dažyti ir lubas, ir sienas, ir grindis, jeigu tai yra dažomi paviršiai.
 3. Jeigu dabar neišeina dažyti, tai reikėtų visus namus išplauti vandeniu su karvės mėšlu. Jeigu yra pasilikę kažkokie tos moters baldai ar daiktai, kuriuos Jūs naudojate, tai juos irgi reikia perdažyt arba perplauti karvės mėšlu.
 4. Karvės mėšlas gali būti šviežias arba džiovintas. Jeigu šviežias karvės mėšlas kelia pasibjaurėjimą, tai džiovintas būna kaip didelės tabletės ir jis kvepia. Reikia sutarkuotą džiovintą karvės mėšlą užpilti vandeniu, išmaišyti ir plauti visus namus. Jeigu tai šviežias karvės mėšlas, tai irgi reikia ištirpdinti vandenyje ir plauti visus namus. Taip reikėtų daryti keletą kartų, kol pajausite, kad nebeliko jokio tos moters energetinio kvapo. Karvės mėšlas absoliučiai nugali bet kokią energetiką ir namus padaro dorybingais.
  Jeigu reguliariai plautumėte namus karvės mėšlu, tai iš jų pasitrauks bet kokios dvasios ir šmėklos.
 5. Galite pakviesti kunigą, jeigu esate krikščionė, kad jis pašventintų namus arba reikia atlikti vedinį ugnies ritualą „jagiją“, kad apsivalytų visi namai.
 6. Pasikabinkite ant sienų Dievo arba šventųjų paveikslus kiekviename kambaryje ir jie įneš į namus dalį šventumo.
  7. Reguliariai šlakstykite namus šventu vandeniu.
 7. Kiekvieną dieną prasmilkykite namus smilkalais iš šventyklos arba bažnyčios. Smilkalai turi būti paaukoti Dievui.
  9. Kasdien pravėdinkite savo namus.
 8. Kasdien išplaukite namus, nuvalykite dulkes, suplaukite indus po kiekvieno valgymo.
 9. Pasidarykite kuriame nors kambarėlyje altoriuką, kuriame būtų Dievo atvaizdas, kur galėtumėte kasdien pasimelsti ir paaukoti Dievui maistą.
 10. Galite kasdien savo namuose paleisti groti dvasinę muziką, tai gali būti Krikščioniškos giesmės arba atitinkamos mantros.
 11. Jeigu kasdien Jūs pati giedosite arba dainuosite namuose, tai namai prisigers Jūsų vibracijų ir jie taps jau Jūsų.
 12. Kasdien valgomajame suburkite šeimą ir kartu pusryčiaukite, pietaukite, vakarieniaukite, melskitės, džiaukitės ir ta bendra Jūsų energija pasklis po visą namą.
 13. Neprisiminkite ir garsiai nekalbėkite apie buvusią namo šeimininkę, nes kiekvienas prisiminimas, sugrąžins ją į Jūsų namus ir į Jūsų protą. Turite susitarti su šeimos nariais, kad apie ją nekalbėsite. Ir palaipsniui ji pasimirš ir pasitrauks iš Jūsų gyvenimo. Jeigu kaimynai pradės apie tai kalbėti, tai paprašykite, kad kalbėtų apie kažką kitą pasakydama, kad tai Jūsų nedomina.
 14. Galite kartą per mėnesį į namus pasikviesti dvasingų žmonių, giminių, kurie Jums nepavydi, ir juos vaišinti Dievui pasiūlytų maistu (prasadu). Tada tų žmonių džiaugsmas, nuoširdumas, laimė, kaip dovana energetiškai pasiliks Jūsų namuose.
 15. Jeigu dar kasdien pusbalsiu arba garsiai namuose melsitės, tai iš jų tikrai išeis visa bloga energija ir visi nepageidautini asmenys.

Linkiu, kad Jūs laimingai gyventumėte savo namuose

Su meile!

Jūsų tarnas
Anantara das