Anantara Das. Dienoraštis. Skyrybos

crack-995370_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Dvaraka, Kaunas

Gegužės 31 diena

Sveiki mielieji, šiandien paskaitykime dar vieną laišką ir išmokime dar vieną pamoką.

„Laba diena. Vyras pasirinko kitą moterį. Pradėjau ieškoti informacijos skyrybų tema. Pasiklausiau ir jūsų, ir kitų paskaitų. Tikrai radau informacijos apie tai, ką dariau ne taip. Tačiau turime du vaikus, dukrytei greitai bus tik metukai. Jūsų paskaitų dėka supratau savas elgesio ir charakterio klaidas. Jis pasiryžęs skirtis. Visada pakartoja, kad jau myli kitą, kad yra atviras su manimi, todėl sako viską tiesiai šviesiai. Jaučiu, kad jų santykiai nėra pažengę tiek, kad tai tikrai būtų meilė. Susižavėjo. Tiki, kad su ja bus laimingas. Pasiklausius jūsų, supratau daug ką. Tik kyla klausimas, ką daryti? Ar bandyti susigrąžinti vyrą? Suvokiu, kad norėčiau pabandyti. Bet jis „užkerta man kelią“. Ką besakyčiau ar daryčiau, jis sakosi jau pasirinkęs, nors kartais abejoju, ar pats tiki, tuo ką daro. Kaip teisingai pasielgti? Labai daug save analizuoju, gilinuosi, taikau jūsų patarimus. Į ką turėčiau susitelkti? Ačiū.“

Kokie svarbiausi šio laiško akcentai?

 1. Vyras pasirinko kitą moterį.
 2. Turime du vaikus, dukrytei greitai bus tik metukai.
 3. Jūsų paskaitų dėka supratau savas elgesio ir charakterio klaidas.
 4. Jis pasiryžęs skirtis. Visada pakartoja, kad jau myli kitą, kad yra atviras su manimi.
 5. Jaučiu, kad jų santykiai nėra pažengę tiek, kad tai tikrai būtų meilė. Susižavėjo. Tiki, kad su ja bus laimingas.
 6. Pasiklausius jūsų, supratau daug ką. Tik kyla klausimas, ką daryti? Ar bandyti susigrąžinti vyrą? Suvokiu, kad norėčiau pabandyti. Į ką turėčiau susitelkti?

Atsakymas

 1. Vyras pasirinko kitą moterį.

Kita moteris, kad ir laikinai, kažkuo sužavėjo jūsų vyrą…

Šiais laikais mes dėl savo proto silpnumo renkamės ne amžinas vertybes, o tai, kas šalia „blizga“. Kita moteris kažkuo „sublizgėjo“ ir jūsų vyrui pasirodė, kad ji – patraukli. Aišku, čia iliuzija, tačiau ta iliuzija jį paveikė.

 1. Turime du vaikus, dukrytei greitai bus tik metukai.

Kai norime pasitenkinti mes nebekreipiame dėmesio į nieką. Nei į vaikus, nei į tėvus, nei į morale ir apskritai žmogui nebelieka jokių taisyklių. Kai norime pasitenkinti – mes tampame gyvūnais ir vadovaujamės instinktais. Šiuo metu jūsų vyras tik patinas žmogaus kūne ir niekas daugiau. Todėl vaikai jo gyvenimo kelyje dabar nėra nei pirmame, nei antrame plane.

 1. Jūsų paskaitų dėka supratau savas elgesio ir charakterio klaidas.

Ačiū Dievui, kad tai padėjo jums susivokti kur klydote.

 1. Jis pasiryžęs skirtis. Visada pakartoja, kad jau myli kitą, kad yra atviras su manimi.

Jo pasiryžimas yra tik 50 procentų iš 100, nes antra pusė – tai yra jūs, nenorite skyrybų.

 1. Jaučiu, kad jų santykiai nėra pažengę tiek, kad tai tikrai būtų meilė. Susižavėjo. Tiki, kad su ja bus laimingas.

Šventraštyje Šrimad Bhagavatam (30.9) pasakyta: „Iš tikrųjų materialiame pasaulyje meilė neegzistuoja. Tiek moteris, tiek vyras tegalvoja, kaip patenkinti savo jusles. Norėdama patirti pasitenkinimą moteris sukuria iliuzinės meilės aurą, ir vyras, pakliuvęs į jos kerus, užmiršta savo pareigą“.

Štai ką sako šventraštis. Todėl nebijokite – nei jūsų vyras, nei ta moteris vienas kito nemyli. Jie tiesiog nori pasitenkinti, tai reiškia, jie abu galvoja, kad kartu bus laimingi. Tai pati didžiausia iliuzija.

 1. Pasiklausius jūsų, supratau daug ką. Tik kyla klausimas, ką daryti? Ar bandyti susigrąžinti vyrą? Suvokiu, kad norėčiau pabandyti. Į ką turėčiau susitelkti?

Susitelkti turite tik į maldą.

Joks vyras negali palikti jokios moters, jeigu ji tikrai jį myli. Pakartosiu – JOKS VYRAS NEGALI PALIKTI MOTERS, JEIGU JI TIKRAI JĮ MYLI.

Kol kas jūs irgi nemylite vyro. Nuolatos melskitės, nes viduje jūs jau daug kartų buvote savo vyrą paleidusi ir išsiskyrusi, pati daug kartų nenorėjote su juo gyventi. Ir įvyko, tai ko kažkada norėjote. Net jeigu jūsų viduje buvo abejonės dėl jo – tai jūs jau „skiriatės su juo“. Todėl dabar melskitės, daugiau nieko nelieka. Jūsų vaikų likimui labai nepalanku, kad jų tėvas, jūsų vyras, nori skirtis.

Todėl, pirmiausiai, širdyje jūs turite nepaleisti vyro. Jūs turite norėti gyventi su juo. Jeigu tvirtai pasiryžtumėte gyventi tik su juo ir melstumėtės Dievui, vyras sugrįžtų pas jus.

Bet tam reikia atsiduoti Viešpaties malonei.

Aš Jus myliu.

Anantara das. Svetainė: Anantara.lt

Redagavo Lina Šimelionytė