Anantara Das. Dienoraštis. Apie abortą

baby-200760_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt

Dvaraka, Kaunas

Kovo 31 diena

Sveiki mielieji, šiandien paskaitykime vieną pamokančią istoriją, kurioje norima ištaisyti savo praeities klaidą.

„Sveiki, esu be galo laiminga, kad jus suradau. Manyje turbūt įvyko kažkoks perversmas, nes pradėjau gilintis į dvasinį pasaulį, ieškoti atsakymų į klausimus. Ankščiau keliai mane taip pat suvesdavo su dvasingais žmonėmis, bet turbūt nesukontaktavau iki galo :) Aš esu ištekėjusi 28 metų moteris, mama, auginanti 9 mėnesių sūnų. Mane labai kankina vienas dalykas… Būdama 21 metų tapau nėščia nuo kito asmens, tuometinio savo draugo, ir pasidariau išvalymą. Vaisiui buvo 8 savaitės. Visą tą laiką iki pat dabar visus jausmus, klausimus ir mintis, susijusias su tuo įvykiu, ignoravau. Žinoma, man buvo ir yra labai skaudu, kad aš tai padariau. Buvau kvaila, naivi, nerūpestinga. Dabar, po 7 metų, pradėjau domėtis ta negimusia siela. Aš labai labai gailiuosi dėl to, ką padariau. Prašau Dievo ir to kūdikėlio atleidimo. Ar įmanoma man tą sielą vėl prisišaukti, kad ateitų į mūsų šeimą?“

Atsakymas

Koks šio laiško pagrindinis akcentas?

Ar įmanoma prisišaukti sielą, kuri buvo išvaryta iš moters kūno prieš septynis metus, kai ji buvo nėščia?

Gerai, kad kilo toks klausimas. Reiškia Dievas, kaip Paramatma, Supersiela, kuri yra mūsų širdyje, šiai moteriai „sufleruoja“ ką reikėtų daryti.

Reikia suvokti, kad abortas – tai žmogžudystė. Tai viena iš sunkiausių nuodėmių, kurias mes padarome dėl savo nežinojimo. Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Vieni iš mūsų apie tai užmirštame, kiti prisimename beveik kasdien. Net ir užmiršus dabar, apie tai mums bus priminta po fizinio kūno mirties. Po mirties mes pamatysime visą savo gyvenimą tikromis spalvomis ir suprasime, kiek kvailysčių čia pridarėme dėl abejingumo, nežinojimo, tyčia ar iš savanaudiškų paskatų. Ir mums norėsis vėl grįžti čia, į Žemę, tam, kad ištaisytume visas savo klaidas.

Šis mūsų gyvenimas yra tik praėjusio gyvenimo tęsinys ir nieko daugiau.

Todėl geriau „prabusti“ čia ir dabar, kol esame gyvi, ir suvokti, kaip teisingai gyventi, bei susitvarkyti tolimesnį savo gyvenimą, negu dar kartą gimti ir vėl gyventi nežinomybėje.

„Prabusti“ ir susivokti šiame gyvenime irgi nėra taip paprasta. Net vienoje šeimoje kartais abu sutuoktiniai turi skirtingą, savitą požiūrį į gyvenimą ir nevienodai supranta gyvenimo prasmę.

Ši moteris „prabudo“ ir suprato, kad praeityje ji pasielgė negerai. Maža to, dabar ji nori ištaisyti didžiausią savo gyvenimo klaidą.

Ar galima ištaisyti tokią baisią klaidą?

Taip.

Ką reikia daryti?

Tai, ką ji jau daro – melstis Dievui. Prašyti Jo atleidimo ir būti pasiruošus dar kartą priimti tą sielą, kurią kažkada iš savęs išvarė.

Ar įmanoma išmelsti Dievo atleidimą?

Iš Dievo galima išprašyti visko. Krišna – Aukščiausiasis Dievas, “Bhagavad–gitoje” (18.66) sako Ardžunai: „Atmesk visų atmainų religijas ir tiesiog atsiduok  Man. Aš išgelbėsiu tave nuo atoveikio už visas nuodėmes. Nesibaimink.“

Štai jums ir atsakymas.

Todėl kalbėkitės su Dievu tol, kol jums viduje pasidarys tikrai ramu ir suprasite, kad Viešpats jus suprato ir priėmė pas Save.

Aš jus myliu.

Anantara das. Svetainė: Anantara.lt

Redagavo Lina Šimelionytė