Amžini vyriški klausimai

pair-596090_960_720

Neretai vyrams sunku suprasti moteris dėl jų emocionalumo ir jautrumo. Štai trys klausimai, kuriuos vyrai kelia dažniausiai, mėgindami suprasti moteris.

Kodėl jos verkia be priežasties?

Esmė tame, kad moterys niekada neverkia be priežasties. Jos verkia dėl to, kad joms sunku širdyje, dėl kažko pergyvena ir nori, kad tai būtų pastebėta. Beje, reikia pažymėti, kad damos paprastai verkia namuose. Ir jeigu nepastebite tylaus kūkčiojimo, tai didesnio efekto dėlei prasidės aimanos ir dejonės. Tada jus tikrai užgrauš sąžinė ir moters geidžiamas rezultatas bus pasiektas.

Kodėl visą laiką klausinėja: „Tu mane myli?“

Kartais būtent todėl, kad išties norisi tai išgirsti tiesiog dėl to, kad jūs seniai tai sakėte. O kartais būna ir taip, kad moteris pradeda kažkuo abejoti ir jai yra būtina, kad būtent jūs išsklaidytumėte tas abejones. Juk visiškai nesudėtinga apkabinti, priglausti prie savęs ir pasakyti, kad mylite. Net neįsivaizduojate, kiek problemų galima išvengti tokiu būdu.

Ką jos ten tarpusavyje čiauška be paliovos?

Įsivaizduokite, kad esama frazių, kurių jūs nepasakysite draugui, nes tai kvaila, nereikalinga ar dėl to, kad jūs paprasčiausiai apie tai negalvojate. Sudėkite tas frazes į krūvą ir gausis moteriškas pokalbis, tik sutrumpintu variantu. O labai gyvas tas pokalbis dėl to, kad informacijos daug, o laiko mažai, štai ir tenka kalbėti greitai. Be to, neverta pamiršti, kad moterys emocionalesnės už vyrus.

Seimairnamai.eu

Redagavo Lina Šimelionytė