Aleksandras Chakimovas: pažinti gyvenimą per tarpusavio santykį

footer-bg-2-white

Kai tarp vyro ir moters įsižiebia meilė, nusiteikimas bendrystei, jie gali nuveikti labai daug gero. Tiek vyras, tiek moteris jau iš prigimties linkę domėtis vienas kitu, tačiau šį polinkį būtina pagilinti, išugdyti iki poreikio bendrauti, iki noro pažinti vienas kitą, pažinti gyvenimą per tarpusavio santykį. Juk šeima nėra vien kažkas mums primesto, šeima – tai prigimties šauksmas, todėl žmogus privalo to siekti tarsi savo asmeninio tobulėjimo.

Paversti vyrą ir moterį dvejomis puselėmis – tai mūsų menas. Idant juos sujungtume, būtina suvokti, kas juos vienija, kas yra bendra. Visų pirma, tarp vyrų ir moterų bendra tai, kad jie yra gyvos būtybės, turi gyvenimą, sielą, sąmonę. Toliau būtina išsiaiškinti, koks yra vyro trūkumas ir koks yra moters trūkumas: kodėl jie vienas kitam reikalingi, kuo jie vienas kitą papildo, kaip jie tampa bendra visuma. Na, o perpratę šiuos dalykus, jau galėsime žengti teisingu keliu.

Aleksandras Chakimovas

Lektorius Aleksandras Chakimovas jau netrukus svečiuosis Lietuvoje. Nemokama paskaita vyks birželio 25-ąją dieną, COMPENSA koncertų salėje, Vilniuje. Daugiau informacijos: