Akimirkos: pirmasis džiaugsmo mėnuo su Balarama.lt

11406192_752690711507039_7491829202790081269_o

Sveiki, Balarama.lt draugai!

 

Skubame pasidalinti širdį šildančiomis ir veidą šypsena nušviečiančiomis naujienomis:

kartu su jumis mes jau mėnesį!

Nepamirškite paskanauti gimtadienio pyrago. :)

Sukaktis galbūt nedidelė, bet labai žymi. Drauge labai sparčiai augame, mokomės, tobulėjame, nuolat ieškome – o ką pasiūlysime skaitytojui šiandien? – ir, žinoma, be galo daug atrandame. Pradėjome šį žygį su Balarama.lt, siekdami būtent tokio tikslo – nuolat likti atviri ir pozityvūs. Todėl džiugu, kad kiekviena diena ir publikacija, kiekvienas komentaras ar įvertinimas mus šio to moko.

Kas buvo įdomiausia ir ko išmokome kartu? Pirmiausia – ieškoti ir atrasti. Pavyzdžiui, sau artimas sielas. Apie tai rašo Egidijus Gubinas straipsnyje „Porų suderinamumas pagal gimimo dieną“. Žinoma, daug domėjomės ir pačia siela – apie tai straipsnių ciklas „Sąmonė, siela ir mokslas“.

Be galo smagu, kad ir Balarama.lt redakcija, ir skaitytojai didelę vertę teikia šeimai – mažajam visuomenės modeliui. Suprasdami, kad negalime iš tiesų kokybiškai būti, jei neskiriame šeimai pakankamai dėmesio, klausėme, kaip auklėti vaikus be riksmų ir bausmių, ką tėvystės klausimais patarti galėtų Andrius Mamontovas, kuo pasidalinti norėtų ką tik susikūrusi atlapaširdė Ievos Zasimauskaitės ir Mariaus Kiltinavičiaus šeima, kaip padėti senstantiems tėvams ar ko pasimokyti iš jų, net jei jie atrodo esą netobuli. Be to, išminties perlais apie šeimą ir santykius nuolat su mumis dalijosi Vaidas Arvasevičius – žymus psichologas, pedagogas ir, beje, trijų vaikų tėtis.

Nuostabu tai, kad mus įkvepia ne tik žinomi, bet ir „eiliniai“ (o vis dėlto neeiliniai!) žmonės. Daug dėmesio skyrėme Augučių šeimos istorijai, be galo sužavėjo Arūnas, „Benamis, kuris pardavė Harley Davidson“, ir daugybė kitų asmenybių. Pažadame – „Susitikimų“ skiltyje mūsų laukia dar daugybė nuostabių pokalbių.

Smalsumą nuolat žadino ne tik šeimos, santykių kūrimo ar puoselėjimo tema, bet ir pažinimo, savęs atradimo, dievoieškos, meno kilmės ir prasmės, astrologiniai ir panašūs klausimai. Nemažai kalbėjome ir apie sveikatą, ajurvedą, mitybą – beje, ar jau išbandėte visus mūsų receptus?

Akivaizdu: skanu kalbėti, rašyti ir skaityti apie tai, kas pozityvu, kas kuria išliekamąją vertę, kas bendražmogiška ar, reikėtų sakyti, bendrasieliška. Sunku žodžiais apibūdinti, kiek džiaugsmo suteikia tai, kad jums svarbu tai, kas ir mums. O gal atvirkščiai. Ačiū, kad leidžiate mums būti, augti ir dalintis.

Su gimtadieniu!

IMG_9980

Jūsų,

Balarama.lt kolektyvo vardu,

Lina Staponaitė (vyr. redaktorė)