7 kartos ezoterikoje: vaikai, tėvai, seneliai, proseneliai… (I dalis)

memories-407021_960_720

Dažnai tėvai negali priimti vienos svarbios tiesos: vaikai į šį pasaulį ateina jau asmenybės. Mama ir tėtis galvoja, kad gimus vaikui jų šeimoje, jiems suteikiama galimybė tarsi iš molio lipdyti šitą žmogiuką… Bet gyvenimo tiesa yra ta, kad visata siunčia žmogeliuką jau su savo nepriklausoma siela, kuri turi dalią, savo talentą, turi pliusus ir minusus, sako chiromantė, astrologė, ezoterikė ir grupės „Magijos Šaltinis“ įkūrėja Ingrida Kliaubaitė.

Ir šita siela, šis vaikas jau turi misiją, savo kelią, savo likimą. Tad tėvų uždavinys yra – padėti vaikui suvokti save – sukuriant šiltą ir draugišką terpę, kurioje vaikas natūraliai atskleis savo savybes ir galės žengti teisingu gyvenimo keliu…

Iš tiesų vaikas ateina į šį pasaulį kaip nepriklausoma siela, tačiau jis gimsta su dar ne pilnai suformuota vertybių sistemą, todėl jie ir ateina pas mus, kad suformuotume jų vertybių sistemą. Reikėtų pažymėti, kad visi mes gyvename vadovaudamiesi savo asmenine patirtimi, kurią įgijome vaikystėje ir gyvenimo eigoje.

Mūsų vaikai, pradiniame etape, mokosi iš mūsų. Jų galva tarsi kietasis programinis diskas – pasąmonė, į kurią įrašomi potyriai, vertybės, išgyvenimai ir t. t. Atkreipkite dėmesį, vaikų žaidimai yra visiškai nukopijuotas suaugusių žmonių elgesys. Jei nuolat kartosime kokią nerišlią frazę, tą frazę, anksčiau ar vėliau, išgirsime ir patys.

Tėvų mentalinis suvokimas dažniausiai būna pačių tėvų programa, kurią jie įgijo savo vaikystės metu. Jei tai sunkūs prisiminimai, tai liūdna savo patirtimi jie dalinasi ir su savo vaiku. Neigiamos patirties perdavimas vaikui prilygsta uždelsto veikimo bombai, pasireiškiančiai vėlesnėse kartose. Vėl gi nepamirškime, kad tėvų tėvai, mūsų seneliai, proseneliai ir pro proseneliai taip pat perėmė patirtį iš ankstesnių kartų… Visą tai atsispindi tolesnėse kartose. Ezoterikoje yra teigiama, kad net 7 kartos turi įtakos žmogaus asmenybės ir likimo formavimuisi, primena Ingrida Kliaubaitė.

Pirmoji karta – „aš“, gimęs vaikas, atėjęs su savo siela, tai atskaitos taškas mano naujame įsikūnijime. Valdo Saulės planeta – pagrindinis mūsų dangaus Šviesulys. Saulė yra atsakinga už džiaugsmą, pripažinimą, sėkmę, gyvybės energiją, optimizmą, gerą savijautą, sveiką savęs vertinimą, valią, norą gyventi, ji duoda šlovę. Saulė interpretuojama kaip žmogaus sąmonė. Kuo žmogus sąmoningesnis, tuo daugiau „šviesos spindulių“ bus jo ir jį supančių žmonių gyvenime…

Antroji karta – tėvai. Jie formuoja mūsų pasąmonę, emocinį požiūrį į pasaulį, sveikatos potencialą. Taip pat galimybę toliau prisitaikyti gyvenimiškose aplinkybėse bei gebėjimą rasti vietą savo gyvenime. Antrąją kartą valdo Mėnulio planeta. Mėnulis – nuotaikos ir emocijų valdovas. Ši planeta pirmiausiai veikia nuotaiką ir emocijas, duoda švelnumą ir atsargumą, parodo charakterio inertiškumą, polinkį toliau gyventi ir elgtis taip, kaip įpratęs žmogus arba polinkį kažką savo gyvenime keisti. Antroji karta yra labai svarbi asmenybės formavimesi, ji moko prisitaikymo visuomenėje. Moko laisvai bendrauti su giminingomis sielomis, suformuoja gebėjimą rasti teisingus sprendimus išoriniame pasaulyje. Tiesioginė motinos įtaka vaikui absorbuojama dar su motinos pienu kūdikystėje.

Trečioji karta – seneliai. Jie mums perteikia suvokimo galimybes, intelektualinius gebėjimus, talentus ir bendravimo įgūdžius, sugebėjimą bendrauti. Šią kartą valdo Merkurijaus planeta. Jis taip pat valdo Dvynių ir Mergelės ženklus. Merkurijus – Saulės nešėjas, mainų ir prekybos globėjas. Jis atsakingas už mąstymą, valdo mąstymo ir mokymosi būdus ir ypatumus, taip pat reguliuoja judesius ir kalbą. Padeda suprasti jausmus ir emocijas, „integruoti“ vidinį pasaulį į išorinį. Merkurijus skatina žinių siekimą, smalsumą, proto lankstumą, sugebėjimą mokytis ir analizuoti. Jis valdo kalbą, mimiką, gestus, motoriką ir braižą. Taigi, trečioji karta atsakinga už komunikaciją, mokymąsi, keitimąsi informacija. Nuo mūsų senelių priklauso mūsų intelektiniai sugebėjimai, gebėjimas suvokti, talentai, daugelis mūsų elgesio ypatybių. Pasirodo, kad ši karta išlaikė genetiškai svarbesnę informaciją ir stipresnį poveikį pirmajai kartai, nei mūsų tėvai.

Laukite tęsinio…

Parengė Ingrida Kliaubaitė, „Magijos Šaltinis“

Redagavo Lina Šimelionytė

Pasidalinkite su kitais!