7 kartos ezoterikoje: vaikai, tėvai, seneliai, proseneliai… (II dalis)

picture-frame-1201386_960_720

Dažnai tėvai negali priimti vienos svarbios tiesos: vaikai į šį pasaulį ateina jau asmenybės. Mama ir tėtis galvoja, kad gimus vaikui jų šeimoje, jiems suteikiama galimybė tarsi iš molio lipdyti šitą žmogiuką… Bet gyvenimo tiesa yra ta, kad visata siunčia žmogeliuką jau su savo nepriklausoma siela, kuri turi dalią, savo talentą, turi pliusus ir minusus, sako chiromantė, astrologė, ezoterikė ir grupės „Magijos Šaltinis“ įkūrėja Ingrida Kliaubaitė.

Anksčiau rašėme…

Ketvirtoji karta – proseneliai. Jie turi įtakos formuojantis mūsų likimui meilės srityje, sugebėjimui gyventi harmonijoje, taip pat materialinės gerovės lygiui. Šią kartą valdo Veneros planeta. Venera – romantikos, harmonijos, grožio, taikumo, meilės ir materialinės gerovės globėja. Ši planeta atsakinga už žmogaus jausmus, saiko jausmą, taktiškumą, mokėjimą išlaikyti mandagius santykius, romantinį požiūrį, mokėjimą mėgautis grožiu, gebėjimą bendrauti, mokėjimą mėgautis maistu ar bet kokia kita malonia akimirka… Venera formuoja žmoguje jo vertybių sistemą. Ketvirtoji karta – siejama su žmogaus požiūriu į meilę, gyvenimo džiaugsmus, prisirišimas prie materialių gėrybių. Manoma, kad, sąžiningu būdu uždirbtas ketvirtosios kartos turtas bus perduodamas palikimu provaikaičiams. Priešingu atveju – turtas įgytas neteisėtai, tad pirmos kartos finansinė padėtis šiame įsikūnijime kentės. Taigi, ketvirtoji karta nulemia materialinės gerovės lygį.

Penktoji karta – Pro proseneliai. Suteikia mums valią, norą ir gebėjimą laimėti. Neigiama savybė – agresyvumas. Valdo Marsas veiksmo ir veiklos planeta. Marsas laikomas kovos simboliu, nors bendrąja prasme jis reiškia tiesiog energingumą, aktyvumą. Jis sugriauna žmogaus pusiausvyrą ir sukelia įtampą. Ši planeta atstovauja ryžtingiems veiksmams ir sprendimams visose gyvenimo srityse. Marsas – tai energija norint veikti, išreikšti valios jėgą ir ištvermę. Taigi, penktoji karta yra susijusi su Marsu, kuris formuoja valios jėgą, energiją, gebėjimą pasiekti tikslus, laimėti. Marsas – veiksmų impulsas. Be valios, energijos, entuziazmo, mes negalime pasiekti gyvenime nieko. Iš penktosios kartos mes gauname karines savybes, nusistatymą. Tačiau jei šios kartos atstovai buvo apatiški, bailūs ar itin žiaurūs, tuomet pirmoji karta perima nemotyvuotą agresiją kaip nuodėmingumo tęsinį arba visišką apatiją ir nenorą veikti.

Šeštoji karta – pro pro proseneliai. Jie atsispindi mūsų santykius su tradicijomis, gyvenimo doktrinas, principus, kuriais vadovaujamės. Be to, ši karta suteikia ir socialinį pakilimą. Šeštąją kartą valdo Jupiteris – autoriteto, optimizmo, gerovės, realizacijos socialinėje sferoje, gausos ir valdžios planeta. Kai į jūsų likimą „pasibeldžia“ Jupiteris, galima sakyti, kad į jus dėmesį atkreipė aukščiausiosios jėgos ir ryžosi jums padėti – apdovanoti gausa, sėkme, džiaugsmu ir optimizmu. Jupiteris – planeta nešanti perspektyvas. Šeštosios kartos atstovai – tai nematomas ryšys tarp asmens ir tautos dvasios (įskaitant religinį egregorą). Kad sužinotumėte, kokį palikimą jie paliko pirmajai kartai, reiktų stebėti dantis. Pavyzdžiui, visiškai neišdygę protiniai dantys arba stipriai gendantys dantys byloja apie silpnas socialinio statuso pakilimo galimybes šiame įsikūnijime.

Septintoji karta – tai karta, kuri formuoja mūsų likimą. Ją valdo Saturnas. Saturnas susijęs su žmogaus noru įvesti į savo gyvenimą tvarką ir struktūrą. Žmogus siekia suvokti gyvenimo prasmę, ką reiškia krizės jo gyvenime. Kai jaučiatės įspausti į kampą, atrodo, kad esate vienui vienas, tai reiškia, jog patekote į Saturno „gniaužtus“. Tačiau po Saturno „atakų“ mes sustiprėjame, įgauname pasitikėjimo savimi, patirties, išmokstame savidisciplinos, tikslumo, kantrybės, atsirenkame teisingą kelią, koncentruojamės ir bręstame. Per septintąją kartą ateina išbandymai, sunkumai, gyvenimiškos krizės ir fatališki gyvenimo įvykiai. Jei septintosios kartos atstovai gyveno dorai ir sąmoningai, tai pirmosios kartos atstovus, šiame įsikūnijime, lydės ramybė ir tvarka, nebus fatališkų įvykių arba jie bus labai lengvi.

Mūsų tėvų, senelių, protėvių ir pro prosenelių nuopelnai ir nuodėmės turi įtakos ir mūsų gyvenimui, todėl pravartu žinoti savo giminės istoriją. Giminės atstovų padarytos nuodėmės ir neišspręstos problemos gali padėti mums arba, priešingai, apsunkinti mūsų likimą. Žinodami savo giminės istoriją stenkitės nebekartoti tų pačių klaidų, kad nepablogintumėte savo, savo vaikų ir vaikaičių karmos/likimo.

Parengė Ingrida Kliaubaitė, „Magijos Šaltinis“

Redagavo Lina Šimelionytė