10 patarimų moteriai, kaip kurti santykius su vyru?

pexels-photo-935824

Santykių kūrimas panašus į namo statybą. Kas yra statęs namą, tai žino, koks tai nelengvas ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Žinoma, daugelis nori pastatyti namą greitai ir nebrangiai, dėl to būna panašus rezultatas kaip ir greitai kuriant santykius.

Viena iš problemų, kurią įvardija moterys, kodėl nesiseka sukurti harmoningų santykių yra ta, kad tiek daug neatsakingų ir nenorinčių prisiimti atsakomybės vyrų. Tačiau svarbu suprasti, kad  tų neatsakingų vyrų yra būtent tiek, kiek yra moterų su žema saviverte. Todėl moteriai, kuri turi savivertę ir žinių, likimas būtinai atsiunčia atsakingą vyrą.

 1. Visų pirma moteris turėtų būti pastebima. 

Tai reiškia, kad moteris turėtų būti susitvarkiusi, galbūt apsilankiusi kokiuose makiažo kursuose. Prisižiūrėjusi. Čia skonio reikalas, skonis, kaip sako liaudies išmintis, draugų neturi. Čia svarbu suprasti, kad vyrai nedraugauja su moterimis, kurios jų netraukia. Todėl jeigu ilgą laiką nesiseka sukurti santykių, galbūt pats metas kažką keisti savo išvaizdoje.

2. Moteriai svarbu siekti tapti laiminga ir išmintinga, nes tik tokia moteris gali išsirinkti tinkamą vyrą. 

Šalia tokios moters atsidūręs vyras tampa tuo, už kurio moteriai norisi tekėti. Žinoma, kad moteris viena negali jaustis laiminga, tačiau kol ji viena, ji jau turėtų stengtis elgtis taip, tarsi jos gyvenime jau būtų vyras. Moteriai svarbu turėti įvairių pomėgių, draugių, lankytis seminaruose, stovyklose, teatre, apsipirkinėti, bendrauti ir gyventi. Vyras atsiradęs moters gyvenime gali jos gyvenimą papuošti, padaryti gražesnį, bet laiminga ji turėtų tapti iki santykių. Jeigu moteris bus nuolat paniurusi, nelaiminga, nepatenkinta ir galvos, kad ji taps laiminga tik tada, kai jos gyvenime atsiras vyras, tai to gali ir nenutikti. Laimingai reikia mokytis tapti iki santykių.

3. Moteris neturi jausti kaltės, jeigu su vyru nepradeda intymių santykių anksčiau laiko.

Atvirkščiai, vyras turėtų jaustis kaltas dėl to, kad per anksti tikisi iš moters sekso. Tiesiog kai moteris savęs nevertina, ji bijo, jog jei elgsis ne pagal vyro scenarijų, tai vyras ją paliks. Jeigu vyras siekia kuo anksčiau pradėti lytinius santykius, tai moteris gali ramiai jam pasakyti, kad yra nepadoru siūlyti moteriai intymius santykius iki vestuvių. Tada vyras jai gali pasakyti, jog neva ši yra iš akmens amžiaus ar išprotėjusi.

Tačiau tokiu atveju moteris gali ramiai jam atsakyti, jog ji ne išprotėjus, o adekvati moteris, o jis yra kvailys, jeigu taip apie ją galvoja. Jam vertėtų apgalvoti savo elgesį, o moteris neturėtų skubėti leistis į kalbas su tokiu vyru.

Klausimas jums – kaip manote, į ką tas vyras medituos? Žinoma į ją. Koks vyras atsimena vardus tų moterų, kurios jam lengvai atsidavė.Paklauskite savo brolių, kas turite, ar pusbrolių. Vyrai to neatsimena, nes neįdomu.

Kas atsimena pardavėjų vardus? Niekas, ten daug kas praeina, bet vardų neįsimena, lygiai taip pat ir su lengvabūdiškomis moterimis.

Moterų gyvenime viskas kitaip, jos viską atsimena.

Todėl jeigu anksčiau laiko nepradedate su vyru intymių santykių, dėl to visai nereikia pergyventi. Nereikia visko imti į širdį, ką kiekvienas apie jus pagalvos.

Jeigu pergyvenate dėl to, kad jei laikysitės šio patarimo, tai vyrai iš jūsų gyvenimo išeis, nurimkite. Nėra nieko baisaus, jeigu iš jūsų gyvenimo pasitrauks koks nors egoistas. Reikia džiaugtis, kai tokių jūsų gyvenime sumažėja. 4. Santykiai turi vykti pagal moters scenarijų. 

Jeigu vyks pagal vyro, tai moteris kentės.

Moteris neturėtų spartinti santykių tik tam, kad atsilygintų už vyro pagalbą ar dėmesį. Jeigu vyras sumokėjo už pietus, užnešė baldus, pavežė, nupirko kelionę ir t. t. Tokiu atveju moteris dažniausiai pradeda galvoti, kad už tokią pagalbą ji turi vyrui atsiduoti.

Vyro scenarijus labai paprastas. Tarkim, vyras pakvietė moterį savaitei atostogų į Turkiją. Visą savaitę jie leido laiką kaip tikri įsimylėjėliai. Tačiau po visko jis jai sako: „žinai, Genute, viskas labai gražu, bet aš šiuo metu rimtiems santykiams nepasiruošęs, aš žiūriu į tave labiau kaip į draugę, ką manai, jeigu mes liktume draugais?“ Kokia bus moters reakcija? Ji vyko su juo, nes galvojo, kad jis ruošiasi ją vesti.

Todėl moters scenarijus, tai visų pirma jos norai. Jeigu moteris nežino, ko nori, tai nėra ir scenarijaus. Moteris turi aiškiai žinoti, ko ji nori ir sužinoti, kaip to pasiekti. Tada viskas dėliosis pagal jos, o ne pagal vyro scenarijų.

5. Moteris gali priimti rūpestį iš bet kokių vyrų ir neturėtų galvoti, kad ji jais naudojasi.

Tai susiję su tais vyrais už kurių moteris nesiruošia tekėti ir santykius su jais laiko neperspektyviais.

Moteris dažnai bijo priimti pagalbą iš kitų vyrų, nes galvoja, jog nesiruošia su juo būti. Vyrai, už kurių moteris nesiruošia tekėti, ja rūpindamiesi padeda jai pakelti jos savivertę, tapti pastebima ir patrauklia.Tokie vyrai gali padėti pakelti moters savivertę.

Kai vyras rodo dėmesį ir rūpinasi moterimi, ji tuo metu gali pamatyti jo savybes, kurios atsiskleidžia tik per laiką. Galbūt vyras yra išvaizdus, bet linkęs skolintis pinigų ir neatiduoti. Galbūt vyras sako gražius komplimentus, bet žaidžia azartinius žaidimus, dėl ko gali kilti problemų. Pamenate tokių garsių moterų kaip Astos Valentaitės ir Mios atvejus. Jeigu moteris stipriai įsimyli, tai  ji nepastebės jokių vyro trūkumų. Jai gali daugelis sakyti, kad tas vyras šioks ar anoks, bet jeigu ji įsimylėjusi, tai ji nepastebės jokių vyro trūkumų.

Koko Šanel sakė: „ištekėjau iš meilės ir visą gyvenimą praverkiau“. Todėl reikia laiko, kad patikrintumėte santykius. Moterims svarbu atsiminti: ką vyras kalba ir kaip jis atrodo, tai dar nieko nereiškia, svarbiausia, ką jis daro. Apie vyrą kalba jo darbai, todėl vyrui reikia duoti  laiko ir sukurti galimybes parodyti save.

Jeigu jūs prisirišite prie vyro anksčiau laiko, tai stengsitės jam visaip įtikti, nieko nepastebėsite ir pradėsite veikti pagal jo scenarijų.

Santykiuose panašiai kaip eismo taisyklėse. Įsivaizduokite, kad jus vis nubaudžia prie kokios nors sankryžos, nes viršijate greitį. Tai reiškia, kad nežinote taisyklių, jei nieko nekeisite, tai jus nuolatos baus. Taip ir santykių kūrime, jei nežinosite taisyklių, tai labai dažnai patirsite nesėkmes.

6. Leiskite rūpintis jumis visiems vyrams.

Tik rūpinimosi proceso metu galima suprasti ar vyras tau patinka ir ar jis tavęs vertas.

Santykių artimumą reguliuoja pati moteris, ji gali priimti iš vyro rūpestį arba ne. Pradžioje moteris gali leisti rūpintis ja visiems vyrams, o tik po to sprendžia kiek. Ar važiuoti su juo į Turkiją, ar tik išgerti kavos. Jeigu jis tinkamai elgėsi, kai jūs gėrėte kavą, tai jūs galite sutikti su juo nueiti ir vakarienės į restoraną. Vyrų rūpestis ir dėmesys moteriai padeda pakelti jos savivertę.

7. Moteriai nevertėtų pernelyg analizuoti ir pergyventi dėl ankstesnių nesėkmingų santykių.

Visų pirma reikia sužinoti, kaip sukurti sėkmingus santykius ir koncentruotis į sėkmę, o ne į nesėkmės, nes praeityje jūs tiesiog nežinojote, kaip elgtis teisingai.

8. Santykiuose moteriai vertėtų būti pasyviasne.

Moteriai nevertėtų pačiai skambinti, rašyti, nes jai reikia priimti, o  ne imtis iniciatyvos, kadangi pernelyg aktyvus moters elgesys santykiuose provokuoja vyrą tapti pasyviu.

9. Moteriai nereikėtų būti pernelyg aktyviai santykiuose.

Jeigu jis bus pernelyg aktyvi, tai greičiausiai sutiks ne tą vyrą, kuris norėtų ja rūpintis, o tą kuris norės, kad juo rūpintųsi.

Jeigu moteris aktyvi kaip bitė, pavargsta kaip šuo, dirba kaip arklys, tai jei greičiausiai reikia kreiptis pas veterinarą, nes ji elgiasi kaip asilas. Jei moteris nesuteiks galimybės vyrui ja rūpintis, tai jis to ir nedarys. Tada moteris tiesiog pradės galvoti, kad meilės nėra, o su ja kažkas ne taip.  

10. Moteris turėtų siekti žinių, investuoti savo laiką ir išmokti kurti santykius ir harmoningai gyventi.

Gyvenime vadovautis vien savo protu nėra išmintinga, todėl skirkite laiko tam, kad įgytumėte žinių. Įsivaizduokite, važiuojate automobiliu ir nežinote eismo taisyklių. Panašiai ir gyvenime, jei nežinote taisyklių, kaip padaryti savo gyvenimą geresniu, ar jums pavyks jį tokiu padaryti? Žinoma, moteris neturėtų būti pernelyg išdidi ir manyti, kad ji tobulėja, o vyras ne, nes taip mąstydama ji gali likti viena.

Būkite laimingi!

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje/svetainėje reikia gauti autoriaus sutikimą.

Gubinas.lt