Vos vienas klausimas, kad pagerėtų santykiai su vyru

photo-1484230725359-32f3d503571e

Kaip dažnai moterys, pačios to nesuprasdamos, vedamos pačių kilniausių paskatų, susigadina santykius su mylimu vyru. O iš tikrųjų viskas, ko reikia – tai tiesiog suprasti, ko jūsų santykiuose daugiau – pagarbos ar kritikos ir negatyvo.

Kitaip sakant, jeigu nežinote, kaip harmonizuoti ir pagerinti santykius ir apskritai poros mikroklimatą, viso labo atsakykite sau į vieną klausimą: „Ar aš savo vyrą daugiau giriu, ar baru ir kritikuoju?“ Ir viskas paaiškės.

O dar pagalvokite, ar galima jus vadinti išties dėkinga ir mylinčia moterimi? Ar pavadintų jus tokia jūsų vyriškis? Ar jis jaučia visa tai iš jūsų pusės savo adresu? Labai svarbu sužinoti tai asmeniškai iš vyriškio, kitaip sakant – užmegzti atgalinį ryšį, o ne vien galvoti, kad esate tokia visa balta ir pūkuota, o štai jis kažkodėl toks bjaurybė, nerodantis jums jokio dėmesio.

Juk visiškai įmanoma, kad ir jūsų vyras norėtų gauti iš jūsų daugiau palaikymo, švelnumo, meilės, o ne vien jūs – iš jo. Ir turėkite galvoje, kad mes visada gauname tai, ko nusipelnėme ir ką leidžiame sau gauti.

Todėl nereikia gyventi savo pačios iliuzijų ir fantazijų pasaulyje. Imkite ir tiesiai paklauskite savo vyriškio ko, jo nuomone, trūksta jūsų santykiams. O vėliau papasakokite jam ir apie savo poreikius bei norus ir tada jau dviese galėsite surasti priimtiną kompromisą, kuris maksimaliai patenkins jus abu.

Tačiau prieš pasikalbant, reikia pradėti nuo savęs. Ir pirmiausia, kaip jau minėjome, paklauskite savęs, ko gi jūsų santykiuose daugiau – kritikos, priekabių ar meilės, švelnumo ir supratingumo. Ar yra bent jau noro išties, realiai suprasti savo vyriškį?

Būkite ypač sąžininga su savimi, kai atsakinėsite į šiuos klausimus, ir tada labai daug kas paaiškės. O štai kai paaiškės, tada suprasite, kokia būtent kryptimi jums dabar reikia judėti vystant ir tobulinant santykius. Kad jie taptų dar geresni ir harmoningesni, kupini meilės, pagarbos ir tiesiog nuoširdaus tarpusavio supratimo.

Seimairnamai.eu

Pasidalinkite su kitais!