Tikroji religija

Tikroji religija – tai Viešpaties šlovinimas. Šlovinkime Jį – šlovinkime skirtingose tradicijose, eidami skirtingais dvasiniais keliais, tiesiog šlovinkime. Visų religijų šventieji ir dvasiniai mokytojai sutaria, kad netgi labiausiai tarpusavyje besiskiriantys keliai turi bendrą pagrindą – tai kelias pas Dievą. Tai vienija visas religijas. Kai Viešpats atskleidžia Save nuoširdžiai Jo beieškančiam tikinčiajam, visi religijų skirtumai nublanksta tarsi iliuzijų šydas. Telieka viena tiesa – Meilė ir Atjauta. Kad ir kokiu keliu žengiate pas Dievą, kad ir kokia kalba meldžiatės, tiesiog tęskite tai. Šiame kelyje nėra praradimų.

“Tu ir aš – vieno tikėjimo vaikai. Skirtingos religijos – tai pirštai vienos Aukščiausiosios Asmenybės rankoje. Jis tiesa savo ranką, siūlydamas sielos pilnatvę visiems, kurie jos ieško.” Kahlil Gibran (žymus poetas, filosofas)


Padėk Balarama.lt gyvuoti!

 www.balarama.lt/parama

————————————————————————————


Vaizdo įrašą sukūrė, režisavo ir montavo Евгений Койнов. Muzikos autorė – Яна Жарова. Vokalas: Антонина Шашкова, Наталья Сколова, Виталий Сколов, Марина Игошина, Евгений Койнов. Aranžuotė: Вячеслав Сайдаль.

Šaltinis: Vk.com

Pasidalinkite su kitais!