Realybė, kurioje norime gyventi

art-1850653_960_720

Labas, užmerk akis! Prašau užmerk akis, noriu tau kai ką parodyti. Pabūk kelias minutes užsimerkęs, ramybėje… Man visada padeda kvėpavimas. Įkvepiu „Vienas, du, trys.“  Iškvepiu „Vienas, du, trys“. Ir taip keletą minučių. Noriu tave pakviesti į galimybių pasaulį, kuriame viskas įmanoma.

Ženk drąsiai. Ar jauti vidinę ramybę, vidinę laisvę? Tavo viduje kiekvieną sekundę atsinaujina vidinė energija, generuojanti meilę, kurią nori atiduoti kiekvienam sutiktam žmogui. Puiku, štai tau ir galimybė. Kažkas labai lėtai artėja prie tavęs. Atsimerk! Keistai nauja aplinka. Ką tu matai? Giliai viduje tu žinai, kad tai yra tavo svajonių darbo vieta, kurioje tu jautiesi pilnai realizuodamas save. Papasakok, ką matai, kokie žmonės yra aplink tave? Ką tu duodi šiai darbovietei? Kas tau yra svarbu? Papasakok man apie savo darbo dieną. Kaip ji prasideda? Kokios tavo atsakomybės? Ką darydamas įgauni daugiausiai vidinės energijos? Dabar pasitik tą žmogų, kuris lėtai ėjo prie tavo stalo. Papasakok, kas jis toks? Ką jis tau sako? Galbūt nori su juo pasidalinti, kaip puikiai prabėgo tavo darbo diena ir ką naujo joje atradai? Dabar sugrįžk į save. Į save esantį čia ir dabar. Kokios mintys tave aplanko? Jeigu reikia pasiimk lapą ir užrašyk visas svarbiausias savo mintis.

Ne vienas psichologas patvirtina vizualizacijos naudą kiekvieno iš mūsų kasdieniniam gyvenimui. Vizualizacija taip pat naudojama ir meditacijos metu. Kiekvienos įmonės veikla prasideda nuo vizijos. Vizualizuodami mes sukuriame tam tikrą realybę, kuri atspindi mūsų vidinį pasaulį. Jos metu mes galime išgyventi emocijas, kurios mums suteiks stiprybės ir jėgų realizuojant norimus dalykus mūsų realybėje. Vizija apie tai, ko mes norime viduje pažadina vidinę energiją, skatinančią kiekvieną iš mūsų veikti, įgyvendinti norimus pokyčius. Vizija skatina judėjimą. Jeigu kiekvieną dieną skirsime laiko ir vizualizuosime norimą realybę, sustiprinsime paveikslą savo viduje, kuris neturės kito pasirinkimo, kaip tik tapti realybe. Mes ne tik kasdienybėje pradėsime pastebėti daugiau galimybių, bet ir „mistiškai“ pritrauksime visus reikiamus elementus, padedančius įgyvendinti mūsų tikslus. Po to sėdėsime nustebę, kaip iš tikrųjų pasaulis aplink mus yra sukurtas padėti įgyvendinti viską, ką jame nusprendėme patirti.

 Svajokime, bet negyvenkime iliuzijoje. Vizualizacija mums padeda išsigryninti, kas tikra aplink mus ir kur mes norime toliau eiti, tačiau realybės autoriais liekame mes patys. Vizualizacija yra galimybė į naują rytojų, kuriame galime gyventi taip, kaip savo viduje esame nusprendę. Ir tikrai žinau, kad ne visiems yra taip lengva vizualizuoti, tačiau pabandykite pasinaudoti pirmoje teksto dalyje pateiktu pratimu, pritaikant jį skirtingoms gyvenimo sritims, o jeigu jau visai nepavyks – rašykite ir ieškosime Jūsų asmeninio vizualizacijos kelio.

Jūsų Viltarė

Autorės „Facebook“ paskyra „Tau ir apie tave“

Pasidalinkite su kitais!