Praktiniai seminarai

DSC_0067+

Papasakokite apie save.

Esu baigusi verslo vadybos bei viešojo administravimo studijas. Neseniai išbandžiau save naujoje veikloje: paskaitų ir seminarų vedime įvairiomis temomis: meilė, laimė, kalba, likimas, meditacija, religija, įvairios įkvepiančios asmenybės ir kita. Mano paskaitos jau nuo pat pradžių sulaukė gerų atsiliepimų, tai paskatino mane tęsti paskaitų vedimą ir tobulėti šioje veikloje.

Prieš beveik 7 metus, pradėjus medituoti kiekvieną dieną, supratau, kokia stipri jėga tame slypi. Nedvejodama nusprendžiau padaryti tai savo gyvenimo būdu. Domėjausi ir tebesidomiu įvairių rūšių meditacija, atsipalaidavimo ir savęs pažinimo bei subalansavimo technikomis. Dar yra kur tobulėti. Tačiau, galiu nudžiuginti, kad pasidalinti tikrai turiu kuo!

2017 m. birželio mėn. sėkmingai pabaigiau energetinio gydymo kursus Londone, kur mokėmės dirbti su prana (gyvybine energija), vėliau ir mokytojų mokymo kursą. Tai man suteikė žinių, bei pasitikėjimo savimi ir dar daugiau noro dalintis gėriu su kitais.

Kodėl nusprendėte vesti seminarus?

Žmonės, draugai, pažįstami patys pradėjo manęs klausinėti: „Ką tu darai, kad esi tokia rami? Kur slypi paslaptis?“ Arba prašydavo patarimų, kaip medituoti, susikoncentruoti ar kaip įsikvėpti tai daryti. Taip pat daug klausimų sulaukdavau apie energetinį vampyrizmą, energijos apsaugą ir panašius dalykus. Taigi, pamaniau, kodėl padėti tik draugams ir pažįstamiems, jei galima padėti visiems norintiems šios informacijos, ji padeda būti sveikesniems, laimingesniems ir labiau mylėti bei gyventi harmonijoje su savimi, aplinka bei kūrėju.

Ko palinkėtumėte skaitytojams?

Norėčiau, palinkėti, kad žmonės būtų optimistiškesnį, su dėkingumu priimtų visas likimo staigmenas, išmoktų vertinti tai, ką turi ir mylėti kiekvieną gyvą būtybę. Meilė kaip maistas – pamaitina čakras. Pamaitintas energetinis kūnas – „sotus“, sveikas, tada harmoningas ir fizinis kūnas.

Kviečiu ateiti į šias apskaitas ir patirti gal kažkam visiškai naujus pojūčius bei sužinoti naudingos informacijos.

Pasidalinkite su kitais!