Pirmasis Balaramos konkursas! Laimėkite fotosesiją su Vėjų Fėja

gražesnė

Ar pamenate: visai neseniai pasakojome apie Gintarę – fotografę, kuri vardan savojo pašaukimo – fotografijos – nepabūgo mesti gero darbo ir… viską pradėti kone nuo nulio. Jos istoriją galite paskaityti štai čia. Šiandien Gintarė be galo džiaugiasi priėmusi šį gana nelengvą sprendimą.

Nuotr. Vėjų Fėja Photography

Gintarė pasakoja:

Esu laiminga, kai matau šypsenas žmonių veiduose, kai jie gauna nuotraukas, arba kai išgirstu žodžius, kad buvo labai smagu per fotosesiją. Kiekvieną kartą, kai susipažįstu su naujais žmonėmis, gaunu daug vidinių dovanų: išgirstu daug naujų dalykų, pasikraunu energijos ir idėjų naujiems darbams. Dabar visiškai įsitikinau, kad svajonės pildosi.

Gintarė tiki, kad didžiausia laimė aplanko tada, kai savo pašaukimu ji gali kažką padovanoti kitiems, praturtinti ir pradžiuginti kitų žmonių gyvenimą. Todėl savo gyvenimo laime ir džiaugsmu ji nori pasidalinti su Balarama.lt skaitytojais.

Birželio 10-oji – Gintarės gimimo diena. Ta proga ji nori padovanoti Balarama.lt skaitytojams dvi fotosesijas gamtoje: vieną asmeninę ir vieną – poros ar šeimos fotosesiją. Taigi mes su džiaugsmu skelbiame:

Prasideda pirmasis Balaramos konkursas!

P. S.: mes, dvi Balarama.lt redaktorės (Lina ir Lina:)), su Gintare jau buvom susitikusios saulėtoje lubinų pievoje. Pažiūrėkite, kaip nuostabiai įamžintos akimirkos:

Konkurso sąlygos labai paprastos:

  1. Pamėgti Balarama.lt ir VėjųFėjos puslapius facebooke;
  2. Komentare po facebooko įrašu apie šį konkursą parašyti, kokią fotosesiją norėtumėt laimėti (asmeninę, o gal poros arba šeimos);
  3. Tame pačiame komentare pažymėti kelis draugus, kuriems taip pat būtų įdomu laimėti fotosesiją. Nes sharing is caring. :)

Konkurso laimėtojus paskelbsime birželio 20-ą dieną Balarama.lt facebooke.

Iš visų dalyvių, išpildžiusių visas tris sąlygas, atsitiktiniu būdu išrinksime du laimėtojus. Su jais susisieksime asmeniškai. Mes jau nekantraujame, o jūs? :)

Daugiau nuostabių vėjų fėjos Gintarės fotografijų:

Pasidalinkite su kitais!