Parama

Viešoji įstaiga Balaramos Naujienos

LT167300010142908025 Swedbank AB

Į.k. 304031291

Tapk vienu iš 108-ių Balarama.lt mecenatų

Tik drauge galime nuveikti didelius darbus!!! Prisijunkit prie šviesios komandos reguliaria auka.

Kiekvienas lietuvis kasdien masinėms informavimo priemonėms vidutiniškai skiria 7 val. 40 min. Žiniasklaida vaidina vieną svarbiausių vaidmenų formuojant žmonių vertybes ir pasaulėžiūrą. Nepriklausomi tyrimai įrodo, kad daugumos (90 %) žmonių nuomonę įvairiomis medijos priemonėmis galima pakeisti tik per septynias dienas!

Masinės informavimo priemonės yra visiškai priklausomos nuo pajamų už reklamą. Lietuvos reklamos rinka siekia 28 mln. EUR, lyginant su Lietuvos BVP (36 270,8 mln. EUR) tai yra labai nedideli pinigai. Vadinasi, žiniasklaida yra skurdi ir lengvai manipuliuojama. Vyraujant didelei konkurencijai, siekdamos išgyventi įvairios žiniasklaidos priemonės yra priverstos kovoti dėl žiūrovo dėmesio. Dėl to jų turinys tampa menkavertis.

Balarama.lt pristato visiškai naują masinės informavimo priemonės koncepciją. Mes kalbame apie pozityvias vertybes, o jei reikia, nesivaikydami populiarumo rašome net ir karčią tiesą. Portalas išlaikomas ne kelių reklamą perkančių gigantų, o daugelio nepriklausomų remėjų – paprastų žmonių, palaikančių šią šviesią iniciatyvą.

Sparčiai augantis skaitytojų skaičius ir jų padėkos rodo, kad žmonėms tokių naujienų tikrai reikia. Vos atidarę Balarama.lt puslapį, pirmąjį jo gyvavimo mėnesį mes pasiekėme net 30 000 skaitytojų. Norime ne tik išlaikyti tokį populiarumą ir toliau, bet ir žengti kitą žingsnį – sudominti 100 000 skaitytojų per mėnesį. Sugebame tai nuveikti su minimaliomis išlaidomis, bet vis dėlto pinigai reikalingi. Minimaliam portalo išlaikymui mums reikia 1 080 eurų per mėnesį, o siekiant visiško efektyvumo – du ar tris kartus tiek.

Tapk ir Tu Balarama.lt mecenatu – aukodamas nuo 5 EUR per mėnesį. Taip mes sukursime kažką, ko dar nebuvo, bendromis pastangomis įkvėpsime didelius pokyčius.

Norėdami tapti mecenatais prisijungę prie savo internetinės bankininkystės suformuokite periodinį pervedimą. Bankas automatiškai perves jūsų pasirinktą sumą kiekvieną mėnesį.

Aukojimo Būdai

1) Periodinis banko mokėjimas Paramą be rūpesčių kas mėnesį galima pervesti periodiniais mokėjimais. Periodinį mokėjimą labai paprasta atlikti naudojantis internetinės bankininkystės sistema arba užpildžius periodinio mokėjimo pavedimo formą banko padalinyje: bankas kiekvieną mėnesį automatiškai perves jūsų pasirinktą sumą. Pervedimai yra vykdomi nurodyme nustatytomis dienomis. Jūs bet kada galite pakeisti sutartyje nurodytas periodinio mokėjimo sąlygas arba nutraukti mokėjimus. Periodinis mokėjimas kainuoja mažiau nei pinigų pervedimai, atliekami banko padaliniuose. Šią paslaugą galite užsisakyti:

  • Savo banko internetiniame puslapyje.
  • Banko padaliniuose – pateikite asmens dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą) ir periodinių mokėjimų rekvizitus.
2) Tiesioginis banko pavedimas Jūs galite paremti tiesiog pervesdami auką į sąskaitą:

Viešoji įstaiga Balaramos Naujienos,
Į.k. 304031291, Savanorių pr. 37, 44255 Kaunas
Bendroji sąskaita: Swedbank LT167300010142908025,

SWIFT (bic) kodas: HABALT22

Tam skirtoje skiltyje nurodykite mokėjimo paskirtį „parama“.

3) „Paypal“
Ar kreditine kortele

Vienkartinė auka:
Reguliari parama:4) Pervedant 2% pajamų mokesčio. Šiuo būdu Jūs galite aukoti neišleisdami nė cento.
Paaukok nieko neprarasdamas!!!

Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Prašymą gyventojas turi pateikti nuo  sausio 1 d. iki  gegužės 1d. apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Trumpiau tariant, neprarasdami nė cento galite prisidėti prie puslapio išlaikymo. Jei niekam neskiriate savo 2% pajamų mokesčio, jis keliauja į valstybės biudžetą. Žemiau nurodyti būdai, kaip galima pateikti savo prašymo formą VMI institucijai.

Variantai, kaip pateikti prašymą:

A. Formą užpildyti tiesiogiai internetu. 

1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
4. Užpildykite FR0512 v.3 formą tiesiogiai EDS portale.
5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

(!)   5 Mokestinis laikotarpis – 2016
(!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
(!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 304031291
(!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 2,00
E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2020 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

B. Arba užpildyti popierinę formą ir pateikti VMI

1) Atsisiųskite FR5021v3 formą; ją atspausdinę galite užpildyti.
2) Užpildę formą, ją pristatykite nuvykę į VMI būstinę arba nusiųskite ją paštu (ne elektroniniu).