Meilės raiškos apvalymas ir jos pakylėjimas į aukštesnį lygmenį (II dalis)

action-2179256_960_720

Vyrai ir moterys turėtų labiau gerbti vieni kitus ir dažniau savęs paklausti: „Ar mano partneris laimingas? Ar jam nieko netrūksta? Ar nepažadėjau kažko, ko negaliu išpildyti?“ Į savo moterį ir vyrą reikia žvelgti tarsi į Dieviškąjį tėvą ir motiną. Tokiu būdu mes suteiksime jam Aukščiausiojo savybių, kurios vien pagalvojus ims lietis į šį žmogų.

Anksčiau rašėme…

Susisiejimas su neišsenkančiu šaltiniu

Vyras ir moteris turėtų suprasti, kad yra neaprėpiamos visatos dalis, kitaip taps labai riboti. Kiekvienas jų nelyginant butelis, iš kurio geria antrasis. Praeis kiek laiko ir abu bus tušti. Todėl reikia atrasti ryšį su Dievu, kuris yra visa ko šaltinis, kuris pripildys jus tiek, kad galėsite pagirdyti ir kitus. Būkite visada ryšyje, kad niekada neištuštėtumėte. Taip pat pagalvokite ar verta tuoktis su tuo, kuris tik gers iš jūsų, nieko neduodamas, nes net ir neturi. Tačiau jeigu atrasite ryšį su Aukščiausiuoju ir norėsite padėti kitam, galite susituokti, ir iš meilės dovanoti šią auką kitam, nieko nesitikint atgal – tai labai kilnus darbas. Dažniau tai būdinga moterims, kurios gelbėja geriančius vyrus, narkomanus, tačiau kaip dažnai joms pritrūksta jėgų ir jas pačias nusitempia žemyn. Todėl gerai apgalvokite ar užteks jums jėgų. Geriausia jei abu prieš tuokdamiesi jau atranda meilę Dievui, ryšį su Aukščiausiuoju ir savo sąjunga gali praturtinti ir apdovanoti kitą, nevogdami iš jo ir negramzdindami žemyn.

Tam gali padėti kasdienis pratimas, bandyti įžvelgti dieviškumą kitame. Į savo mylimąjį žvelkite kaip į dievišką būtybę, matykite jo sielos spindesį, galvokite apie puikias jo savybes. Darykite tai kasdien, tai gera praktika žmogui norinčiam žengti tobulėjimo ir šviesos keliu. Tą patį pritaikykite ir nepažįstamajam. Jūsų išspinduliuotos šviesios mintys sugrįš taip pat stiprindamos ir jus.

Trumpai:

  • Apsivalykite nuo pavydo. Supraskite, kad šalia esantis žmogus jums nepriklauso. Jūs kartu laisvu pasirinkimu.
  • Atskirkite savo nesavanaudiškas ir egoistines mintis ir išrūšiuokite jas.
  • Artėkite prie kito tik tam pasiruošęs, apsivalęs, norėdamas duoti, o ne apvogti ir palikti jam savo purvą.
  • Atraskite ir sustiprinkite savo ryšį su Kūrėju tam, kad niekada neištuštėtumėte ir galėtumėte pagirdyti kitus.
  • Matykite kitame Dieviškąją motiną ir Dieviškąjį tėvą.
  • Tobulėkite, siekite aukščiausios Meilės.

Pagal O. M. Aivanhov knygą „Dvasinė galvanoplastika ir žmonijos ateitis“ straipsnį paruošė R. Mikšiūnaitė, svetainė: Vedukeliu.lt

Redagavo Lina Šimelionytė

Pasidalinkite su kitais!