Kelias į puikią sveikatą ir savęs pažinimą pagal Reiki

shutterstock_1201726606

Visuomenėje plinta įvairios kalbos apie natūralią mediciną, tačiau tik mažuma iš tiesų ja domisi ir gilina žinias šioje srityje. Vienas iš tokios medicinos metodų, taikomas net ligoninėse šalia įprasto gydymo, yra Reiki.

Reiki metodas – kas tai?

Reiki metodas – tai natūralus atpalaidavimo, streso mažinimo ir saviugdos būdas, naudojant visatos energijos srautus. Reiki energija grindžiama tuo, jog absoliučiai visa, kas egzistuoja, yra sukurta iš energijos.

Pasak geros savijautos centro „Reiki kelias“ įkūrėjo, šis unikalus metodas dažnai apibūdinamas kaip energijos perdavimas. Senieji Reiki meistrai teigia, jog „mūsų dvasinė energija geba prisiminti, ką reiškia vienovė su viskuo, kas gyva, su Žeme ir su Visata. Mūsų pasąmonė, arba mūsų aukštesnioji esybė, niekada nebuvo pamiršusi tokios vienovės, nors mūsų paviršinė asmenybė nuolat pasiklysta pasaulietiškuose ieškojimuose. Kai mus veikia Reiki metodas, patiriame šventą susiliejimą su Visata. Mes atsiveriame, taigi ir mūsų kūnas, ir dvasia, ir aplink mus pulsuojanti energija prisimena, kad esame viena nedaloma sistema. Nustembame ir nurimstame jausdami, kaip atsiveria erdvė ir į mus švelniai srūva subtili, trapi gydomoji energija. Kažkas mumyse prisimena, jog universali gyvybinės jėgos energija jau yra mumyse: širdyse ir kiekvienoje kūno ląstelėje. Mūsų kūnas tai prisimena ir reaguoja.“

Kodėl čakros gyvybiškai svarbios mūsų kūnui?

Reiki metodas veikia pritraukdamas Visatos energiją į čakras, jas atpalaiduodamas ir leisdamas energijai laisvai jomis tekėti, taip pagerindamas mūsų savijautą ir mūsų būvį. Pagal induizmą, čakra yra bioenerginis subtiliosios energijos centras. Čakros atskleidžia unikalų žmogaus evoliucinio vystymosi lygį nuo primityvaus egzistavimo iki dvasinio tobulumo. Čakrų sistemą galima palyginti su A. Maslow poreikių piramide, kurioje parodoma, jog patenkinus vieną poreikį galima eiti prie kito. Atverdami čakras nuo apačios į viršų, mes taip pat tobulėjame iki aukščiausio raidos laiptelio – susijungimo su kosmosu.

Geros savijautos studija „Reiki kelias“

„Reiki kelias“ – geros savijautos studija, skirta kiekvienam, norinčiam atsipalaiduoti, atsikratyti nerimo ir įtampų, pailsėti, pabūti su savimi, gerai jaustis bei sveikai ir aktyviai gyventi.

Reiki energija visada čia, visada pasiruošusi pagerinti Jūsų savijautą ir išspręsti problemas, tereikia ja pasinaudoti. Nebūtina laukti, kol pasireikš dideli negalavimai ar užpuls nesėkmės. Reiki padės nuslopinti dienos nuovargį, įkyrėjusį galvos skausmą ar įveikti stresą. Šią energiją galite nukreipti ir į tam tikras gyvenimiškas situacijas — galbūt tai asmeninių santykių krizė, galbūt finansinės ar karjeros problemos.

Pasak „Reiki kelias“ įkūrėjo, „viskas šioje realybėje turi atskaitos tašką – kelio pradžią ir skirtą nueiti atkarpą. Kelias – tai gyvenimas, kupinas patyrimų, jausmų ir atradimų. Taip pat tai – ir mokykla, kurioje, keliaudami iš vienos pamokos į kitą, iš vieno periodo į kitą, daug sužinome, patiriame, išmokstame, klystame ir augame.“

„Reiki kelias“ studijos paslaugos

Geros savijautos centras siūlo išties nemažą paslaugų paketą, kuriame rasite tiek Reiki seansų, tiek įvairių masažų bei veido procedūrų.

Reiki seansai:

Reiki seansas – tai nuostabus sveikatinimo būdas, atstatantis ramybę, pusiausvyrą ir suteikiantis sveikatai teigiamų rezultatų. Reiki seansas pagreitina natūralų kūno sistemos išgijimą.

Nuotolinis Reiki seansas padeda mums kurti teigiamus kūno, proto ir dvasios pokyčius, nes visa sistema yra atsakinga už natūralų savęs išgydymą.

Reiki gyvūnams perduodama tiesiogiai rankomis arba nuotoliniu būdu. Gyvūnėliai, kaip ir žmonės, taip pat patiria stresą bei negaluoja, todėl ir jiems reikalinga pagalba. Padovanokite savo augintiniams švelnų ir šiltą, stebuklingą Visatos energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį.

Taip pat šis centras kviečia išbandyti masažus, kurių metu remiamasi Reiki. Čia atliekamas klasikinis, holistinis, Tibeto dubenų masažas, atpalaiduojantis, limfodrenažinis, pėdų refleksologinis masažas bei veido ritualas – Kobido masažas.

Daugiau apie Reiki skaitykite straipsnyje: „Viskas, ką reikia žinoti apie Reiki ir čakras + Geros savijautos centro „Reiki kelias“ pasiūlymai norintiems pamiršti bėdas ir atsipalaiduoti“

 

Redagavo Lina Staponaitė