Kaip išsaugoti poros santykius?

heart-3147976_960_720

Santykiai mūsų gyvenime labai svarbūs ir nuo jų daug kas priklauso.

Nuo santykių priklauso mūsų sėkmė ir vidinė būsena. Kai mes pradedame santykius, visada iš jų kažko tikimės . Pradžioje mes matome vienas kitą tobulus, o kai pradedame gyventi kartu, dažniausiai nusiviliame, nes tikėjomės visai kitokio rezultato.

Kai nusiviliame antrąja puse, tada pradedame priekaištauti, kad jis/ji gyvena ir elgiasi ne taip, kaip mes norėtume. Tada meilė dažniausiai baigiasi ir pradedame galvoti, kad kai atsiras kitas žmogus, tada mūsų problemos baigsis. Tačiau problemos dažniausiai slypi tame, kad mes nenorime mokytis gyventi.

Problema santykiuose ir gyvenime slypi tame, kad žmonės mano, jog santykiai gali tiesiog savaime tapti sėkmingi. Jeigu mes iškėlėme dideles vestuves, nusipirkome namą, gimė vaikai, tai atrodo, kad ir toliau viskas gyvenime bus linksma ir gražu.

Tačiau santykius reikia mokytis tvirtinti. Tam reikia mokytis kantrybės, dėti pastangas ir semtis išminties. Norint, kad santykiai būtų sėkmingi taip pat labai svarbu dirbti su pačiu savimi. Svarbu suprasti, kad santykiai savaime neprogresuoja. Sėkmingi santykiai, tai nuolatinių pastangų rezultatas.

Dažnai santykiuose vienas kitam sakome aš tave myliu, bet, kad tai nebūtų tik tušti žodžiai ir sentimentai, dar reikia kažką padaryti. Padaryti – reiškia mokytis mylėti. Mokytis mylėti reiškia – siekti žinių apie meilę ir santykių sutvirtinimą.

Porų kurios siekia išminties ir nori išsaugoti savo santykius, bet kokiose aplinkybėse, pagrindinis klausimas turėtų būti toks: „Kaip? Jūsų santykiuose įvyko tokia košmariška situacija, tačiau jūs neišsiskyrėte?“. Viena iš mūsų laikmečio problemų yra ta, kad vyras ir moteris pasiruošę būti kartu jeigu viskas vyksta pagal jų planą. Tačiau, kai tik kas nors pasisuka ne taip, kaip jie norėtų, jie iš karto pradeda kurti planus apie skyrybas.

Todėl viena iš svarbiausių temų kuriantiems šeimą turėtų būti – kaip mokytis kentėti materialius gyvenimo pokyčius ir išbandymus, nes viskas gali keistis kiekvieną minutę. Materialus pasaulis kaip ir oras labai nepastovus. Vyras arba žmona gali netekti darbo arba gali pablogėti sveikata ar dar kažkas nutikti. Tačiau nepaisant visų pokyčių, reikia stengtis nenustoti atlikti savo šeimynines pareigas, o tai išmintingos poros požymis. Kuo daugiau sužinosime apie kitų problemas ir kaip jiems pasisekė jas įveikti, ir susitvarkyti šeimyninius santykius, tuo lengviau bus pačių šeimoje.

Kada išgirstame apie svetimas bėdas, tai ir mūsų atrodo jau nebe tokios didelės. Tada pamatome, kad problemų yra visų santykiuose ir net dar didesnių. Todėl jeigu su kuo nors kalbėsite apie santykius ar skyrybas, tai kalbėkite apie tai, kaip jiems pavyko jų išvengti. Kaip porai pavyko išsaugoti santuoką? Tokia informacija bus labai naudinga siekiantiems kurti harmoningus ir ilgalaikius santykius.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie tai, kaip kurti sėkmingus santykius kviečiu į saviugdos ir astrologijos mokyklą.

Būkite laimingi!

Šis straipsnis yra autorinė Egidijaus Gubino nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę.

Gubinas.lt