Apie mus

Sveiki, draugai! Su jumis sveikinasi pirmasis Lietuvoje Vedų vertybėmis grindžiamas internetinės žiniasklaidos puslapis Balarama.lt. Kas yra Vedos? Akademine prasme tai – Indijos šventraščiai, parašyti senovine sanskrito kalba. Žodžio „Vedos“ tiesioginė prasmė – žinios. Vadinasi, naujienos, kalbančios apie  amžinąsias vertybes ir universalius harmonijos principus gali būti vadinamos Vedų žiniomis. Vedomis paremta pasaulėžiūra išskirtinė tuo, kad ji nėra šališka vienai kultūrai, rasei, pasaulėžiūrai ar religijai. Ji ieško universalių vertybių ir asmenybės augimo, orientuoto į visuotinį bendradarbiavimą. Balarama.lt taip pat kelia sau tokią užduotį. „Balarama“ – sanskrito kalbos žodis, reiškiantis žinių šaltinį, stiprybę.

Mes orientuojamės ne į skubią Lietuvos ir pasaulio įvykių refleksiją, o į ilgalaikę išliekamąją vertę turinčius pranešimus. Jeigu reportažas aktualus tik šiandien, o po savaitės jis tampa bevertis – kokia jo prasmė?

Didžiąją dalį mūsų kolektyvo sudaro savanoriai, ieškantys ir besidalijantys išties gražiomis ir draugiškomis naujienomis. Jeigu ir tu sugebi rašyti ar redaguoti tekstą, kurti videoreportažus, filmuoti ar montuoti videomedžiagą, versti iš užsienio kalbos, o svarbiausia – nori šviesti visuomenę ir padėti visiems judėti pozityvių permainų link, prisijunk prie Balarama.lt komandos.

Žinome, kad tiesa kartais būna karti, todėl nesistengiame įtikti skaitytojui vardan pigaus populiarumo. Tačiau tikime, kad galime būti naudingi žmogui, ieškančiam tikrumo, vertės ir prasmės.

Projektas nėra komercinis, jis palaikomas šviesių, jo naudą vertinančių skaitytojų aukomis. Jeigu manai, kad puslapis Balarama.lt vertingas – paremk mus ir tu. Daugiau informacijos apie paramą čia.

Su pagarba,
„Balaramos naujienų“ komanda.